Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 100 najboljih domaćih pesama

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

100 najboljih domaćih pesama Empty
PočaljiNaslov: 100 najboljih domaćih pesama   100 najboljih domaćih pesama EmptySre 22 Nov 2006, 13:00

100 najboljih domaćih pesama

Slušaoci Radija B92 glasali su tokom oktobra za najbolje domaće pesme svih vremena. Za najbolju pesmu izabrana je pesma „Par godina za nas” sastava EKV. EKV se u prvih deset nalazi čak tri puta, dok se sastav Šarlo akrobata među prvih deset nalazi dva puta. Na drugom mestu je pesma „Šejn” sastava Haustor, na trećem opet EKV sa pesmom „Ti si sav moj bol”, 4. mesto zauzima Riblja čorba pesmom „Kad hodaš” i na petom mestu je Šarlo akrobata sa pesmom „Ona se budi”. Slede EKV, Partibrejkers, Azra, Šarlo i Azra. Zanimljivo je da je kompletna lista emitovana na Radiju B92 u nedelju, 5. novembra, na godišnjicu smrti Milana Mladenovića, frontmena sastava EKV i Šarlo akrobata.

Lista prvih 10 pesama:
1. EKV – Par godina za nas
2. Haustor – Šejn
3. Ekatarina velika – Ti si sav moj bol
4. Riblja čorba – Kad hodaš
5. Šarlo akrobata – Ona se budi
6. Ekatarina velika – Oči boje meda
7. Partibrejkers – 1.000 godina
8. Azra – Balkan
9. Šarlo akrobata – Niko kao ja
10. Azra – Gracija
(www.kontra.org.yu)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




100 najboljih domaćih pesama Empty
PočaljiNaslov: Re: 100 najboljih domaćih pesama   100 najboljih domaćih pesama EmptySre 22 Nov 2006, 14:01

Lauda ::
100 najboljih domaćih pesama

Slušaoci Radija B92 glasali su tokom oktobra za najbolje domaće pesme svih vremena. Za najbolju pesmu izabrana je pesma „Par godina za nas” sastava EKV. EKV se u prvih deset nalazi čak tri puta, dok se sastav Šarlo akrobata među prvih deset nalazi dva puta. Na drugom mestu je pesma „Šejn” sastava Haustor, na trećem opet EKV sa pesmom „Ti si sav moj bol”, 4. mesto zauzima Riblja čorba pesmom „Kad hodaš” i na petom mestu je Šarlo akrobata sa pesmom „Ona se budi”. Slede EKV, Partibrejkers, Azra, Šarlo i Azra. Zanimljivo je da je kompletna lista emitovana na Radiju B92 u nedelju, 5. novembra, na godišnjicu smrti Milana Mladenovića, frontmena sastava EKV i Šarlo akrobata.

Lista prvih 10 pesama:
1. EKV – Par godina za nas
2. Haustor – Šejn
3. Ekatarina velika – Ti si sav moj bol
4. Riblja čorba – Kad hodaš
5. Šarlo akrobata – Ona se budi
6. Ekatarina velika – Oči boje meda
7. Partibrejkers – 1.000 godina
8. Azra – Balkan
9. Šarlo akrobata – Niko kao ja
10. Azra – Gracija
(www.kontra.org.yu)
не слушам учк 92 тако да та листа за мене не важи за мене су све добре песме из бивше нам југе а ово сада ма јок све неки иди ми дођи ми Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




100 najboljih domaćih pesama Empty
PočaljiNaslov: Re: 100 najboljih domaćih pesama   100 najboljih domaćih pesama EmptyČet 23 Nov 2006, 17:37

Sjećam se vremena kad sam slušala EKV... ustvari cijeli onaj val 80-tih 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




100 najboljih domaćih pesama Empty
PočaljiNaslov: Re: 100 najboljih domaćih pesama   100 najboljih domaćih pesama EmptyUto 28 Nov 2006, 23:14

Ja sam razočaran...Azra tek 8 i 10... What a Face What a Face What a Face @ @
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

100 najboljih domaćih pesama Empty
PočaljiNaslov: Re: 100 najboljih domaćih pesama   100 najboljih domaćih pesama EmptySre 29 Nov 2006, 02:17

jura ::
Ja sam razočaran...Azra tek 8 i 10... What a Face What a Face What a Face @ @

i ja jura @ @ @
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





100 najboljih domaćih pesama Empty
PočaljiNaslov: Re: 100 najboljih domaćih pesama   100 najboljih domaćih pesama Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
100 najboljih domaćih pesama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Istukla spikerku zbog izbora pesama

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Muzika-
Skoči na: