Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 NK Dinamo

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyPet 05 Okt 2007, 13:03

Lauda ::
Mora da ste igrali mnogo dobro kad ste dobili Ajaxa...čestitam vam.
hvala
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyPet 05 Okt 2007, 13:03

NK Dinamo - Page 3 00460074it5
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptySub 06 Okt 2007, 17:59

Lauda ::
Mora da ste igrali mnogo dobro kad ste dobili Ajaxa...čestitam vam.

e i ja da velim hvala Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptySub 06 Okt 2007, 18:05

a vid proslave Very Happy Very Happy Laughing Laughing

NK Dinamo - Page 3 74700


Video: Mamićev striptiz u zračnoj luci

Zdravko Mamić jučer je na Plesu okupljeno mnoštvo pozdravio na svoj specifičan način. Razuzdanog čelnika Dinama povukla je atmosfera te je prisutne počastio striptizom.

NK Dinamo - Page 3 74697

NK Dinamo - Page 3 Hr_video_go2
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyNed 07 Okt 2007, 11:53

mamić je lud Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyNed 07 Okt 2007, 13:08

Tko će biti bliži Dinamu iz Amsterdama?
Iako je bodovna razlika poprilična, dvoboj Hajduka i Dinama (nedjelja, 20 sati), 49. u hrvatskim prvenstvima, pobuđuje veliko zanimanje. Ipak je riječ o dva najveća hrvatska kluba, s najvećim brojem navijača, ali i neskrivenim rivalstvom. No, kao i prošle sezone, klubovi utakmice dočekuju u različitim raspoloženjima. U Hajduku se tješe da mogu ponoviti Dinamovu igru iz Amsterdama, ali isto se nadaju i u Dinamu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyNed 07 Okt 2007, 13:28

OGULINAC ::
mamić je lud Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ma tog bi ja makno za vijeke vjekova iz sporta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyNed 07 Okt 2007, 14:16

gradski-seljak ::
OGULINAC ::
mamić je lud Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

ma tog bi ja makno za vijeke vjekova iz sporta
lova radi čuda
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyNed 07 Okt 2007, 23:00

NK Dinamo - Page 3 Bezimenazg6
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyUto 09 Okt 2007, 17:38

Dinamo je napokon imao malo sreće u ždrijebu i prošao je prilično dobro danas u Nyonu. Jedini preostali hrvatski predstavnik u Europi natjecat će se u skupini D lige Kupa Uefe u kojoj se još nalazi švicarski Basel, njemački HSV, francuski Rennes te norveški Brann. Obje utakmice protiv najjačih protivnika modri će igrati u Maksimiru...

Mjesta odigravanja utakmica određena su naknadno, pa će tako zagrebački Dinamo dva najveća protivnika, Basel i HSV, dočekati na maksimirskom stadionu, a gostovat će u Francuskoj protiv Rennesa i u Norveškoj protiv Branna.
U prvom kolu skupine D, 25. listopada, Dinamo će biti slobodan, a potom 8. studenog u Zagreb dolazi momčad iz prve jakosne skupine, švicarski Basel. Tri tjedna kasnije Dinamo putuje u Norvešku. Početkom prosinca u Maksimiru gostuje HSV, a dva tjedna kasnije modri odlaze u Rennes

Termini utakmica:
8. studenog 2007.: Dinamo - Basel
29. studenog 2007.: Brann - Dinamo
5. prosinca 2007.: Dinamo - HSV
20. prosinca 2007.: Rennes - Dinamo

Skupina A
AZ Alkmaar (Nizozemska)
Zenit (Rusija)
Everton (Engleska)
Nürnberg (Njemačka)
Larissa (Grčka)

Skupina B
Panathinaikos (Grčka)
Lokomotiva Moskva (Rusija)
Atletico Madrid (Španjolska)
Kopenhagen (Danska)
Aberdeen (Škotska)

Skupina C
Villarreal (Španjolska)
AEK (Grčka)
Fiorentina (Italija)
Mlada Boleslav (Češka)
Elfsborg (Švedska)

Skupina D
Basel (Švicarska)
Hamburger SV (Njemačka)
Rennes (Francuska)
Dinamo Zagreb (Hrvatska)
Brann (Norveška)

Skupina E
Bayer Leverkusen (Njemačka)
Sparta Prag (Češka)
Spartak Moskva (Rusija)
Toulouse (Francuska)
Zürich (Švicarska)

Skupina F
Bayern (Njemačka)
Bolton (Engleska)
Braga (Portugal)
Crvena zvezda (Srbija)

Aris (Grčka)
Skupina G
Anderlecht (Belgija)
Tottenham (Engleska)
Getafe (Španjolska)
Hapoel Tel-Aviv (Izrael)
Aalborg (Danska)

Skupina H
Bordeaux (Francuska)
Austria Beč (Austrija)
Galatasaray (Turska)
Panionios (Grčka)
Helsingborg (Švedska)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptySre 10 Okt 2007, 22:39

DINAMO!!!
Plava boja teće mi kroz vene,
dok gledam tekmu, nek niko ne dira mene!
Kad lopta mrežu dotakne,
protivnicima suza krene!
Poput plavih anđela
svoj gol čuva obrana,
napadači ko na prvoj crti
zabijaju golove dok sudac šuti!
Kad se oni razigraju
i najveće snove ostvarit mogu!
Dinamo tebe volim ja,
i igra sva mi je svetinja!
Za igru tu dajem život svoj,
jer ti si nas jedini šampion!
Počinje potres i čuje se buka,
sa neba baklje padaju,
munje ko nikad sijevaju!
Neka plava svijetlost
širi se kroz grad,
da tekma poćinje znaju svi sad!
Dolaze anđeli plavi i najbolji,
za navijače igraju i golove zabijaju!
Dinamo, dio srca mog,
dala bih ako treba dio života svog!
Za pobijedu tvoju mi živimo,
i svakim ti se danom sve više divimo!
Svu ljubav svoju ja tebi poklanjam,
i ovom pjesmom ti je otkrivam!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptySre 12 Dec 2007, 19:54

UKOR PRED ISKLJUČENJE
BBB-i upali na trening
NK Dinamo - Page 3 0146007.17
FOTO: Cropix/Drago Sopta
'Ne može se dogoditi da se pri izlasku s terena navijačima dobacuje pušite kurac. Mandžukiću, to možeš raditi u svom selu, ali ne i u ovom klubu', bio je samo dio lekcije, koja je ipak završila bez striptiza.

Tridesetak Bad Blue Boysa, razočaranih 5:2 porazom Dinama u Koprivnici, prekinuli su u srijedu trening na desetak minuta.

Vizita je odrađena u svrhu podsjećanja tko, zašto i čiji dres nosi, a verbalnog šamaranja jedino je ostao pošteđen vratar Georg Koch, prenose 24 sata.

"Ne može se dogoditi da se pri izlasku s terena navijačima dobacuje 'pušite kurac'. To Mandžukiću možeš raditi u svom selu, ali ne i u ovom klubu", započeo je jedan od BBB-a lekciju, koje nije ostao pošteđen ni Luka Modrić.

"Ima da se borite za ovaj sveti dres i da se ponašate kako treba. Luka, ti bi morao dečke spustiti na zemlju kao kapetan", dodao je napomenuvši za kraj:

"Zapamtite da sve te manekenkice koje skupljate po patyjima nisu vaša obitelj. Koliko god vama to možda čudno zvučalo, mi smo jedina vaša obitelj. Jedino mi vas pratimo na svakoj utakmici i ostajemo navijati za vas i sat vremena nakon što meč završi. Počnite se napokon normalno ponašati i borite se za ovaj dres".

Igrači su pokunjeno odslušali protest, a neplanirani date je ipak završio u pomirljivom ozračju, bez striptiza kao posljednji puta.

Glasnogovornik Ado Kožul, koji je iz neposredne blizine sve promatrao, na kraju zaključio da je to "normalna stvar u velikim europskim klubovima", uz napomenu da su to dečki ipak mogli učiniti i na nešto civiliziraniji način.
Net.hr
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyPet 21 Dec 2007, 20:51

E jbg,
ni mi više nismo u Europi Rolling Eyes

KAPETAN NA ODLASKU
'Nije kriv Mandžukić nego svi mi!'
NK Dinamo - Page 3 0110007.17
'Zajedno u pobjedama, zajedno u porazu', kaže Luka
FOTO: Cropix/Dragan Matić
'Ne vjerujem da su Mamići otpužili Mandžu kako se piše, ali moj je stav da su svi krivi za ispadanje iz Europe. Ne bih se izvlačio ni na sreću jer nam se propusti ponavljaju', kaže Modrić.

Nakon remija u Rennesu, samo dva boda u četiri utakmice skupine Lige UEFA-e i ispadanja iz europskih natjecanja, vodstvo Dinama i trener Branko Ivanković javno su prozvali glavnog krivca za neuspjeh u zadnjem kolu.

"Uvijek isto. Stalno ponavljamo da je dobro, a nije dobro! Mandžukić ima loptu za 2:0, ali ne želi dodati Balabanu nego ide sam. U prvom poluvremenu isto tako nije dodao Tadiću. Ma strašno...", bijesnio je nakon utakmice Zoran Mamić, a Ivanković je pred kamerama HTV-a ponovio nešto slično.

No kapetan Luka Modrić nije želio ružno govoriti o suigraču s kojim se nedavno navodno i potukao.

"Ne vjerujem da su rekli baš tako kako je napisano, ali moj je stav da su svi krivi, kao što smo i svi zaslužni za pobjede. Ne bih nabrajao ni izdvajao pojedince. Nedostajalo nam je koncentracije u završnicama akcija, kako protiv Basela i Branna, tako i protiv Rennesa. Najviše mi je žao dvoboja s Baselom, da smo tada pobijedili vjerojatno bismo prezimili u Europi. Nakon svega što nam se dogodilo, ne bih se izvlačio nizi na sreću. Kada nam se propusti ponavljaju, to nije nesreća, nego pitanje koncentracije i iskustva", izjavio je Modrić u razgovoru za Jutarnji.

Jedinstveni igrač i čovjek u današnjem nogometnom svijetu još je jednom nagovijestio ono što već neko vrijeme svi osjećaju.

"Najvjerojatnije sam odigrao posljednju utakmicu za Dinamo, no nikad se ne zna, dug je prijelazni rok. Vjerojatnost da ću otići već na zimu je velika, ali samo ako dođe prava ponuda, koja će zadovoljiti i mene i klub. Ako s nečim od ponuđenog neću biti zadovoljan, ostat ću, to je također vrlo vjerojatno", diplomatski je odgovorio i dodao kako novac u cijeloj priči nije najbitniji:

"Nije me strah da neću igrati. Kad sam rekao da ću otići samo ako će me ponuda zadovoljiti, mislio sam upravo na igranje, a ne na novac. Novac mi je sporedna stvar. Da bi igrač bio sretan i zadovoljan u klubu, najvažnije je da igra. Pri odlasku neću primarno razmišljati o novcu, nego o klubu i svom položaju u njemu", zaključio je Luka i najavio da bi njegov nasljednik u Dinamu mogao biti Sammir.
Net.hr



PROPALA RENESANSA
Pogledajte Dinamov oproštaj

BOG I BATINA
'Da sam na klupi, bili bismo prvaci Europe'

HEROJ(I) ULICE
'Poginuli smo na terenu i časno ispali'
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Hvale vrijedno   NK Dinamo - Page 3 EmptyPon 24 Dec 2007, 17:02

Dinamo darovao stan Mateji
NK Dinamo - Page 3 Matea1




23. prosinca - Mateja Kufner, 12-godišnja djevojčica iz Požege koja se hrabro bori s karcinomom limfnih čvorova i koja obožava nogomet, krasan je božićni dar dobila od nogometaša i čelništva Dinama.

Zahvaljujući njima, Mateja i njezina nezaposlena majka danas su se, iz gradskog socijalnog preselile u svoj novi dom. Vlažnu gradsku prizemnicu, u kojoj je s majkom živjela od samo 780 kuna socijalne potpore, mala 'nogometašica' Mateja danas je napustila sa širokim osmijehom na licu. Hrabru djevojčicu, koja se više od godinu dana bori sa zloćudnim tumorom limfnih čvorova, u naselju Babin Vir čekalo je božićno iznenađenje - sigurnost i toplina vlastitog doma.

NK Dinamo - Page 3 Matea

Kucale su u nevolji, kaže mama Ana, na mnoga vrata, no kad su pokucale na srce Zdravka Mamića, kojega je mala navijačica Dinama željela upoznati, ostvario im se san. Dinamo im je kupio stan. Mateja je rekla kako joj je ovo najljepši dan u život.

NK Dinamo - Page 3 Matea2

Kupnjom i opremanjem dvosobnog stana ne prestaje briga Dinama o Mateji. "Izravno smo uključeni u njezino liječenje, tako da meni to postaje normalno. S današnjim danom ne prestaje kontakt, mi postajemo ista obitelj, ne rastajemo se do kraja života," izjavio je Zdravko Mamić, izvršni dopredsjednik Dinama. Nakon što su se odrekli raskošnoga božićnog domjenka, kako bi tim novcem Matejin novi dom učinili što ljepšim, dinamovci će redovito plaćati i troškove mjesečnih režija.
I dok sanja o povratku na zeleni nogometni teren, na kojemu je bila mlada nogometna nada, Mateju čeka velika bitka - ona s bolešću. U sretan kraj više nitko ne sumnja, a Mateja to i sama poručuje s Dinamova dresa - nema predaje.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptySub 29 Dec 2007, 19:18

Luka Modrić ostaje u Dinamu

NK Dinamo - Page 3 Moood920071229001

"Svih pet engleskih klubova željeli su ga odmah. Ni jedna ponuda nije bila manja od 50 milijuna eura", rekao je Mamić na današnjoj konferenciji za novinare. Šta ako se pojavi ponuda koja se ne može odbiti?, pitali su novinari. "Jamčim pred hrvatskom javnošću, da ako dođe takva ponuda, makar i od sto miliujun eura, ja neću staviti potpis na ispisnicu. To će morati učiniti netko drugi. I ovdje vam jamčim da će Luka Modrić 2009. godinu dočekati u Dinamovom dresu", izjavio je Mamić. Net...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyPon 14 Jan 2008, 20:30





Ivanković: Nakon Mamićeve eskapade odlučio sam otići


NK Dinamo - Page 3 Petrakmaskim3

NK Dinamo - Page 3 IvankovicInx6V

BRANKO IVANKOVIĆ, kako doznajemo ne želi više biti trener Dinama. Dan nakon teških Mamićevih psovki upućenih na njegov račun, podnio je ostavku. U 12.30 i iz Dinama je priopćeno kako je Ivanković podnio neopozivu ostavku te da klub kreće u proces traženja novog rješenja.
> Tko su kandidati za Ivankovićevog nasljednika?
Osim Ivankovića, klub će napustiti i pomoćni trener Rajko Magić.
"Gospodin Branko Ivanković u ponedjeljak je u prijepodnevnim satima podnio neopozivu ostavku na mjesto trenera NK Dinamo. Zajedno s trenerom Ivankovićem, ostavku je podnio i pomoćni trener Rajko Magić. Do daljnjega će treninge voditi članovi stručnog stožera - Miljenko Rak, Boris Kubla te Mario Jozić. Od ovog trenutka NK Dinamo ulazi u proces traženja novog rješenja", priopćeno je iz Dinama.
Mamić: Jebem vam mater, Ivankoviću, Magiću i svim trenerima!
Mamić se jučer nakon što je Dinamo Dvoransko završio tek na trećem mjestu, sjurio u svlačionicu psovajući Ivankovića i Magića: "Jebem vam mater Ivankoviću, Magiću i svim trenerima. Igrate sa osam igrača, a uvijek sam ja kriv. Meni viču da sam cigan! Ne razumijem, tko je Luka Modrić da ne može odigrati dvije utakmice? Zar su Mandžukić i Sammir manje vrijedni kad mogu igrati".
Čini se da su te psovke bile kap koje su prelile čašu Modrom strategu pa je Ivanković jutros odlučio podnijeti ostavku na mjesto prvog trenera momčadi.
Kao novo ime na klupi Dinama spominje se Zvonimir Soldo, ali i Ćiro Blažević.
NK Dinamo - Page 3 IvankovicmamicInx
Ivanković: Kap koja je prelila čašu bila je Mamićeva eskapada
"Podnosim ostavku zbog nezadovoljstva kluba rezultatima na Dvoranskom prvenstvu", rekao je Ivanković novinarima u Maksimiru, dodajući kako je kap koja je prelila čašu bila jučerašnja eskapada Zdravka Mamića. "Nakon toga sam, donio odluku koju sam prvo htio saopćiti igračima jer to zaslužuju", dodao je Ivanković koji je jutros oko 10 sati i rekao igračima da odlazi.
"Vidio sam se sa Zoranom, još uvijek nisam sa Zdravkom Mamićem. O svojoj odluci izvijestio sam Zorana, a kako sam izvijestio njega, tako ću i Zdravka", rekao je Ivanković.
Na pitanje je li njegova odluka o odlasku konačna kaže: "Nisam ovdje da bi radio nekakve predstave".
"Ovih 15 mjeseci u Dinamu bilo je iznimno uspješno, bilo je krasnih trenutaka. Igrali smo puno velikih utakmica, imali dobre rezultate i u čitavom tom periodu nije se dogodio niti najmanji incident, niti najmanja mrlja", priča Ivanković, dodajući kako su igrači uvijek prema njemu bili fer i korektni.
"Klub prema meni nema nikakve obveze. Moram naglasiti da su u izvršavanju obaveza uvijek bili iznimno korektni i točni", rekao je sada već bivši strateg Modrih dodajući kako skida kapu braći Mamić na tome.
Ivanković je još kazao kako ostavlja klub s izvrsnim kadrom igrača, na vrlo zdravim temeljima te da će trener koji ga naslijedi imati vrlo zahvalan posao.
Novinari su ga pitali i koji je bio cilj na Dvoranskom te tko ga je postavio. "Klub određuje ambicije i ciljeve. Sam sebi sam postavio cilj - osvojiti Dvoransko", kratko je odgovorio.
A na upit što će sada i kakvi su mu planovi, Ivanković odgovara: "Idem na skijanje!".
index.hr
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyPet 18 Jul 2008, 02:57

NK Dinamo - Page 3 V103547p0
Irci Hrvatima: "Srbija, Srbija"

Zagrebački Dinamo je uspešno startovao u kvalifikacijama za Ligu šampiona, u prvoj utakmici prvog kola pobedio je na gostovanju u Severnoj Irskoj Linfild rezultatom 2:0, ali utakmica nije prošla bez čarki i incidenata na tribinama.

Kako piše hrvatska sstampa, navijači irskog prvaka su na rasnoj osnovi vređali Dinamove tamnopute igrače, a "Bed blu bojse" su provocirali uzvicima "Srbija, Srbija".

Kavgu su, međutim, započeli navijači hrvatskog šampiona, koji su na "Vindzor parku", usred Belfasta, na utakmici protiv kluba koji je bastion protestanata, razvili zastave Vatikana i Republike Irske. Za pristalice domaćeg tima bio je to više nego dovoljan razlog da burno reaguju.

Atmosfera je nakratko bila uzburkana i na navijače Dinama bačeno je nekoliko petardi, a ceh su, ni krivi ni dužni, platili tamnoputi fudbaleri prvaka Hrvatske čiji je svaki kontakt s loptom propraćen glasnim hukom.

Za sada nije poznato da li će na sve to reagovati UEFA i da li će prvak Severne Irske biti kažnjen zbog rasističkog navijanja njegovih pristalica.

(Tanjug)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 EmptyNed 10 Mar 2013, 03:33

NEZAPAMĆENO: Na Dinamovoj konferenciji samo dva novinara

Fudbal, 18:55, 09.03.2013.

Autor: Kurir sport,

Posle navijača, dešavanja u redovima najpopularnijeg hrvatskog kluba ne zanimaju ni medije
Krunoslav Jurcic, Dinamo

Fudbaleri zagrebačkog Dinama odavno ne uživaju podršku navijača. koji se ne slažu sa politikom koju vodi prvi čovek kluba Zdravko Mamić, a sada se desio, skandal kakav ne pamte ni najstariji hroničari drešavanja u redovima najuspešnijeg hrvatskog kluba.

Pred nedeljnu utakmicu sa Osijekom trener Dinama Krunoslav Jurčić je održao konferenciju za medije pred samo dva predstavnika medija.

"Vidim da više nema interesa za Dinamo. Znači da je danas mnogo drugih događaja", prokomentirao je pustoš u pres sali Jurčić.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





NK Dinamo - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: NK Dinamo   NK Dinamo - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NK Dinamo
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Dinamo - Hajduk
» Hajduk - Dinamo
» DINAMO PRVAK

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: