Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Susjeda, aja a možete i vi ostali :P

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38
AutorPoruka
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:25

Biće nek tak
do čitanja tongue tongue
sve vas častim
51) 51) 51) 51) 51)
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:25

gradski-seljak ::
Biće nek tak
do čitanja tongue tongue
sve vas častim
51) 51) 51) 51) 51)

Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:26

lily ::
pa njih je troje , pa nek svatko kaže svoja dva jela i to ti je za 6 dana , a nedjelju ti nekaj zmisli Smile

Da je po njihovom, jedan dan bi jeli faširance, drugi pohance...i opet faširance, pa pohance... elephant
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:27

eh, svi bi oni tak Sad
i moji bi jeli samo meso , meso pa oet meso, ali ja nedam , ja skuham pa kom pravo a kom krivo
kod mene se sve jede i zelenjava i riba , ma sve sve
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:29

lily ::
a zakaj je Gazda bil u bolnici

Imal je upalu pluća....koju nisu skužili ni na hitnoj, ni njegova doktorica...nakon 5 dana konstantne temperature od 40.5, sam je tražil da ide u bolnicu jer ne može više..možeš si mislit kak mu je bilo loše, kad je sam tražil bolnicu, inače bi ga prije natjeral na himalaju nego doktoru...bilo je stravično, kad sam ga (sama!) vodila na rendgen, ne da je bio blijed, bio je siv...mislila sam da će mi umrijeti tam na hodniku, jer smo naravno čekali na red... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:31

lily ::
eh, svi bi oni tak Sad
i moji bi jeli samo meso , meso pa oet meso, ali ja nedam , ja skuham pa kom pravo a kom krivo
kod mene se sve jede i zelenjava i riba , ma sve sve

Pa i kod nas se sve jede, ribu naprosto obožavaju....ali ne pohanu, ne prženu....samo u foliji pa zalijanu masl. uljem, češnjakom i peršinom.
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:42

uh, onda su moji zlatni kaj se jela tiče
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:44

Idem kuhati...đenja Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 15:15

Dobar dan Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 15:56

Dobar dan 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 16:05

Idem spat. 40
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 16:07

aja ::
Idem spat. 40

Polako spavaj da se naspavaš Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 16:14

I love you I love you I love you I love you
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 16:51

dančić
Nazad na vrh Ići dole
kaaa
Član u razvoju
Član u razvoju
kaaa


Broj poruka : 209
Datum upisa : 05.01.2007

Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 17:24

nikako da uhvatim lily da se ispričam sa njom Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 18:49

Danček Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 19:13

Bony ::
Danček Smile

Dan bony...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 19:16

Bokić Jura. Aja spava?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 19:21

Bony ::
Bokić Jura. Aja spava?

Kak znas Smile
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Zvezda u usponu
Zvezda u usponu
Tea


Broj poruka : 806
Datum upisa : 17.11.2006

Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 19:31

Dan;D
Nazad na vrh Ići dole
http://timeofourlives.20.forumer.com/index.php
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 EmptyPet 02 Feb 2007, 19:38

Neka neko otvori novu temu za razgovaranje, ja zaključavam ovu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 38 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Susjeda, aja a možete i vi ostali :P
Nazad na vrh 
Strana 38 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: