Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Susjeda, aja a možete i vi ostali :P

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 00:18

Evo mene, gdje ste svi??
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 00:41

evo i mene
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 00:44

Pa kaj je ovo danas??
Svi zalegli?
I mene hvata nekakav vrag....nos pun, grlo grebe a sinusi boole.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 00:59

inhaliraj se s kamilicom i sinusanom , meni to ublaži tegobe
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 01:04

laku vam noć svima Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 02:26

ehhhh laku noć
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 11:58

dobar dan
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:00

Bok lily...daj ideju za ručak.. Sad
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:02

pohana piletina , restani krumpir, paradajz juha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:03

lily ::
pohana piletina , restani krumpir, paradajz juha

Pa jučer smo jeli piletinu...ne volim paradajz juhu..
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:06

a kak stojite s zelenjavom , blitva, kelj poriluk
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:09

lily ::
a kak stojite s zelenjavom , blitva, kelj poriluk

Blitva rijetko, poriluk nikad (to ne znam ni kuhati) a kelj obožavaju.
Ali ga nemam.
Skuhala bi zelje s paradajzom, ali to neće nitko jesti, osim mene. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:10

pire, zapečeno kiselo zelje , krvavice ili nekaj drugo od mesa
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:11

lily ::
pire, zapečeno kiselo zelje , krvavice ili nekaj drugo od mesa

Aj...ne znam...
Mislim da ću skuhati rižoto, to dugo nismo..
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:12

eto , super
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:14

Najviše me mrzi to izmišljanje....mojima je uvijek "svejedno", a kad skuham, onda zvocaju zakaj baš to... drunken
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:15

Društvo lijep pozdrav 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:15

gradski-seljak ::
Društvo lijep pozdrav 8)

Ooooo, slavljenik...pa gdje si ti?
Kak je ćerce, je bolje?
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:16

bok gradski
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:19

Moglo bi se reči dobro, evo sad u kuhinji doruckuje a ja malo koristim Very Happy Inace temp. još uvijek oko 38 al biće bolje, jaka je ona Very Happy sam se brine za posao svaki čas je zovu s posla radi rješavanja nekih pitanja
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:21

aja ::
Najviše me mrzi to izmišljanje....mojima je uvijek "svejedno", a kad skuham, onda zvocaju zakaj baš to... drunken
onda ih nedjeljom natjeraj da ti sastave meni za cijeli tjedan i problem riješen, biti će ti lakše , a i sve si prikupiš pa onda nema onog , e to nemrem jer nečega nemam doma, a ne da mi se ići u dućan 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:22

gradski-seljak ::
Moglo bi se reči dobro, evo sad u kuhinji doruckuje a ja malo koristim Very Happy Inace temp. još uvijek oko 38 al biće bolje, jaka je ona Very Happy sam se brine za posao svaki čas je zovu s posla radi rješavanja nekih pitanja

A kvragu, nek isključi telefon....tak su i Gazdu zivkali kad je bil u bolnici...doktor je popi**, rekel je nek mu otmem mob jer mu treba mira...naravno da mi nije dal.. Rolling Eyes Rolling Eyes


Došel je iz bolnice i isti dan otišel na turnir... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:23

lily ::
aja ::
Najviše me mrzi to izmišljanje....mojima je uvijek "svejedno", a kad skuham, onda zvocaju zakaj baš to... drunken
onda ih nedjeljom natjeraj da ti sastave meni za cijeli tjedan i problem riješen, biti će ti lakše , a i sve si prikupiš pa onda nema onog , e to nemrem jer nečega nemam doma, a ne da mi se ići u dućan 8)

To bi bilo super, da se njih troje mogu dogovorit kaj bi jeli....ali uvijek jednome nekaj ne paše... pig
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:24

pa njih je troje , pa nek svatko kaže svoja dva jela i to ti je za 6 dana , a nedjelju ti nekaj zmisli Smile
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 EmptyPet 02 Feb 2007, 12:25

a zakaj je Gazda bil u bolnici
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty
PočaljiNaslov: Re: Susjeda, aja a možete i vi ostali :P   Susjeda, aja a možete i vi ostali :P - Page 37 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Susjeda, aja a možete i vi ostali :P
Nazad na vrh 
Strana 37 od 38Idi na stranu : Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: