Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Obavještenje za članove foruma

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptySre 15 Apr 2009, 21:49

novi administrator oko uzeo si je za pravo brisati članove ovog foruma koji su do do sada održali forum na životu

pošteđeni su samo aja i susjeda a

sjekač, paloma, bony, gizmo ojeP brisani su

žalosno je ali mi koji smo najviše radili na forumu dobili smo nogu od jednog novog člana neznam ni sam zašto

OKO
bez ikakvog obrazloženja brisala si članove foruma koji su od samog početka ovdje, koji su zajedno sa Laudom razvijali forum, zatvaraš forum u uske granice i uzimaš si pravo koje ti ne pripada

o brisanju članova foruma odlučuju svi administratori foruma, znači Lauda, ja i ti

kojim si pravom uzela u svoje ruke dijeliti pravdu, brisati članove foruma, i što je najinteresantnije brisan je član Gizmo a već dugo nije aktivna

samo za ostale posjetitelje foruma a posebno OKO za tebe

Lauda, Bony, Susjeda, Gizmo, Gradski-seljak već nekoliko godina se poznaju sa foruma raznoraznih, ovim svojim postupkom narušila si vrlo jako virtualno prijateljstvo spopmenutih osoba, jer odabrana si od Laude da budeš administrator ovog foruma

LAUDA NA TEBI JE POTEZ
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptySre 15 Apr 2009, 22:03

Mislim da Lauda neće dozvoliti takve prljave rabote. Ne ispravi li se ta nepravda slobodno može obrisati i moj nick na ovom forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptySre 15 Apr 2009, 22:12

susjeda ::
Mislim da Lauda neće dozvoliti takve prljave rabote. Ne ispravi li se ta nepravda slobodno može obrisati i moj nick na ovom forumu.

I moj
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptySre 15 Apr 2009, 23:34

šta je ovdje neko sranje bilo??
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptySre 15 Apr 2009, 23:39

počistili su ga Obavještenje za članove foruma 291554
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptySre 15 Apr 2009, 23:41

nije se lijepo svađati, nije
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptySre 15 Apr 2009, 23:47

nije se nitko svađao .samo je netko liječio svoje frustracije i igrao se Boga
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptyČet 16 Apr 2009, 10:47

a u tom grlu zeci lež

dakle ovako: nisam se sviđa adminu oko i brisani su mi postovi a ja bi lipo zamolija tog admina da mi objasni zašto i da navede koja pravila foruma sam povredija u

protivnom smatraću da se iza tog nika krije tip neobrazovan, samodopadajuči (to su oni koji sami i na ravnom padaju), željan slave na pogrešnom mjestu itd itd

oko moje izazivam te na virtualni dvoboj, biraj: politika,povjest
pa pokaži svoje znanje u raspravama a ne u brisanju postova

Hrvatska
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptyČet 16 Apr 2009, 12:10

zanijemila ženska nešto.Ili se kaje pa sad moli pokoru ili je vješta samo u brisanju.

Dođi dušo.Izvini se kao čovjek ako to jesi Dobar tek
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma EmptyČet 16 Apr 2009, 17:43

Evo, mene narode. Pozdrav svima koliko vas ima...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obavještenje za članove foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: Obavještenje za članove foruma   Obavještenje za članove foruma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obavještenje za članove foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ideja foruma
» "Zahvala" administraciji foruma
» 5. po aktivnosti free foruma
» 4. po aktivnosti free foruma !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: