Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 "Zahvala" administraciji foruma

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyUto 21 Apr 2009, 19:23

zahvaljujem administraciji foruma što me "maknuše" sa mjesta administratora

izgleda da se nekome nisam sviđao

a valjda sam svojim postovima vrijeđao nekoga, a volio bih radi svih ostalih koji ovdje dolaze da je administracija foruma objasnila zašto se meni oduzimaju adminske ovlasti?????????

neko objašnjeje mora postojati Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyUto 21 Apr 2009, 21:29

što sad raditi Crying or Very sad I ovo malo forumaša se osipa na sve strane Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyUto 21 Apr 2009, 22:05

Lauda,
jel moje brisanje sa adminskih ovlasti moralo biti što sam imao pristup IP adresama????

pa daj neko obrazloženje, nemoj sada postupati, da nekažem kako........

ne tražim nikakve povlastice, već samo objašnjenje zašto si to uradio??????

il ima to veze sa adminom OKO, dobro znamo ko je bio sve pod duplim nikovima i zašto sad ovo??????
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyUto 21 Apr 2009, 22:11

hahahahahahahaha

ode matori Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptySre 22 Apr 2009, 22:41

E moj Gradski.....dobiti ćeš objašnjenje kao što smo ga i mi dobili koji smo bili izbrisani....to ti je zahvala što si toliko vremena vodio forum i da moram tako reći trošio svoje vrijeme..... Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptySre 22 Apr 2009, 23:04

nema veze ide život dalje
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 17:52

ima još forumaaaaaaaaaaaa...
žaliće za nekim.
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 18:26

ojeP ::
ima još forumaaaaaaaaaaaa...
žaliće za nekim.


hm... Crying or Very sad varaš se , koga nema - bez toga se može ! Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 19:05

oko ::
ojeP ::
ima još forumaaaaaaaaaaaa...
žaliće za nekim.


hm... Crying or Very sad varaš se , koga nema - bez toga se može ! Laughing



Crying or Very sad šteta...za tako malo vremena koje si ovdje uspjet ćeš rasturit ovaj forum,, a što je još gore i zajedničko druženje koje se izgrađivalo godinama. Uživaj u svom uratku.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 19:30

oko ::
ojeP ::
ima još forumaaaaaaaaaaaa...
žaliće za nekim.


hm... Crying or Very sad varaš se , koga nema - bez toga se može ! Laughing
ajde, baš da vidimo, kad ode nas još nekolicina aktivnih koliko ćete opstati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 19:51

ojeP, spremna sa otići, ali tek kad se uvjerim da ću biti u pravu ako to napravim i što mi još više znači, moram se uvjeriti tko je kakav čovjek ovdje.
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 21:01

susjeda ::
oko ::
ojeP ::
ima još forumaaaaaaaaaaaa...
žaliće za nekim.


hm... Crying or Very sad varaš se , koga nema - bez toga se može ! Laughing



Crying or Very sad šteta...za tako malo vremena koje si ovdje uspjet ćeš rasturit ovaj forum,, a što je još gore i zajedničko druženje koje se izgrađivalo godinama. Uživaj u svom uratku.

... nećes verovati Smile ... i to sa posebnim zadovoljstvom Razz Idea
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 21:02

oho
OKO se počeo javljati i prek dana a ne samo poslije ponoći, ide na bolje ide

nego OKO šta koristiš .

- WINGATE

- PROXY

- ROUTER

Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 21:38

oko ::
susjeda ::
oko ::
ojeP ::
ima još forumaaaaaaaaaaaa...
žaliće za nekim.


hm... Crying or Very sad varaš se , koga nema - bez toga se može ! Laughing



Crying or Very sad šteta...za tako malo vremena koje si ovdje uspjet ćeš rasturit ovaj forum,, a što je još gore i zajedničko druženje koje se izgrađivalo godinama. Uživaj u svom uratku.

... nećes verovati Smile ... i to sa posebnim zadovoljstvom Razz Idea



Ne zanima me tvoje opće stanje. Vidljivo je. Zanima me Laudino mišljenje i ne pokušavaj ga ti iznositi. Pričekat ću da se sam izjasni.
Nazad na vrh Ići dole
oko
Administrator
Administrator



Broj poruka : 200
Datum upisa : 28.02.2009

"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 22:36

susjeda ::
oko ::
susjeda ::
oko ::
ojeP ::
ima još forumaaaaaaaaaaaa...
žaliće za nekim.


hm... Crying or Very sad varaš se , koga nema - bez toga se može ! Laughing



Crying or Very sad šteta...za tako malo vremena koje si ovdje uspjet ćeš rasturit ovaj forum,, a što je još gore i zajedničko druženje koje se izgrađivalo godinama. Uživaj u svom uratku.

... nećes verovati Smile ... i to sa posebnim zadovoljstvom Razz Idea



Ne zanima me tvoje opće stanje. Vidljivo je. Zanima me Laudino mišljenje i ne pokušavaj ga ti iznositi. Pričekat ću da se sam izjasni.


A šta misliš , da li mene zanima tvoje/vaše psihičko stanje , koje se ovde ni slučajno ne može prevideti !!!!

Što se tiče Laudinog mišljenja Laughing želim vam ugodno čekanje Smile !!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 23:42

nije vrag da su ga opet zatvorili Crying or Very sad

šta sad uradio, jadan bio, prsti će ga zaboljeti od sviranja klavira Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyČet 23 Apr 2009, 23:52

Imamo i "pijanistu"na forumu Very Happy

svaka čast "Zahvala" administraciji foruma C070

zaslužio je aplauz "Zahvala" administraciji foruma 437767
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyPet 24 Apr 2009, 06:22

Ako svira na Terezinom klaviru, odmah isti da je vratio...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyPet 24 Apr 2009, 11:22

Smirite strasti i bujnu maštu. Ja još vjerujem da Lauda ima dobe razloge nejavljanja. Nadam se samo da nije bolest u pitanju. Prezaposlenost možda Crying or Very sad Možda je forum prepustio drugima upravo zbog toga . a za nas onda tu nema mjesta Crying or Very sad Ja čekam...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyPet 24 Apr 2009, 11:48

Da, duguje odgovor i gradskom-seljaku, već duže vrijeme, pa ništa...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma EmptyPet 24 Apr 2009, 21:37

ojeP ::
Da, duguje odgovor i gradskom-seljaku, već duže vrijeme, pa ništa...

je bormeš bu se matori načeko
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





"Zahvala" administraciji foruma Empty
PočaljiNaslov: Re: "Zahvala" administraciji foruma   "Zahvala" administraciji foruma Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
"Zahvala" administraciji foruma
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» "ZZ top" 21. juna sviraju u "Areni"
» Srpska "Delta" kupila bugarski lanac "Pikadil

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: