Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 brbljajte ovdje

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
AutorPoruka
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:25

ti si kao moj brat Question taj nije morao čitati ni lektire već ga je profesorica samo pitala...Što sada čitaš? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:27

susjeda ::
ti si kao moj brat Question taj nije morao čitati ni lektire već ga je profesorica samo pitala...Što sada čitaš? Smile

Laughing Laughing

Lektire sam mrzila čitat, iz principa. Jer je bilo moraš. brbljajte ovdje - Page 40 C070 brbljajte ovdje - Page 40 C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:28

uvijek sam imala sve lektire napisane...samo se nešto ne sjećam da sam i pročitala Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:30

susjeda ::
uvijek sam imala sve lektire napisane...samo se nešto ne sjećam da sam i pročitala Laughing

I ja...to se prepisivalo generacijama..Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:32

idem u potragu za slatkim Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:34

našla sam bounce a uhapsili su Glavaša pig cheers
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:34

susjeda ::
idem u potragu za slatkim Razz

Gr...nemam ništ slatkoga brbljajte ovdje - Page 40 592418 brbljajte ovdje - Page 40 592418
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:35

susjeda ::
našla sam bounce a uhapsili su Glavaša pig cheers

Je.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:38

Našla sam samo čips...poslužit će
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:39

Šutjet ću radije Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:40

susjeda ::
Šutjet ću radije Sad

I tak si nebremo pomoći Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:43

ispast ćemo najveći krivci Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:44

susjeda ::
ispast ćemo najveći krivci Rolling Eyes

Tak izgleda....ma, bolje je i meni da šutim. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:49

skuhala sam ručak za sutra...opet moram ujutro za grad elephant a i danas sam bila...dva puta Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:51

susjeda ::
skuhala sam ručak za sutra...opet moram ujutro za grad elephant a i danas sam bila...dva puta Rolling Eyes

Kaj si skuhala, daj ideju Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:53

Kelj i faširke...i sad su došli iz grada i još će mi pojesti sutrašnji ručak pig
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:55

susjeda ::
Kelj i faširke...i sad su došli iz grada i još će mi pojesti sutrašnji ručak pig

Laughing Laughing Laughing

Moji bi pojeli sigurno..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:56

Ne mogu kelj sutra, jučer smo jeli zelje..Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:57

ja sigurno neću kuhati ništa drugo elephant
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:58

susjeda ::
ja sigurno neću kuhati ništa drugo elephant

I meni bi trebal lokot za frižider brbljajte ovdje - Page 40 C070 brbljajte ovdje - Page 40 C070 brbljajte ovdje - Page 40 C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 23:01

Sad si me sjetila ...kad je sin bio mali, muž je probušio hladnjak gore i kroz vrata i stavljali smo ekser kojeg nije mogao izvaditi...taj je stalno otvarao hladnjak elephant
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 23:01

Ne mogu više sjedit na ovom stolcu...moram se ispružit.

Noć! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptyUto 17 Apr 2007, 23:02

aja ::
Ne mogu više sjedit na ovom stolcu...moram se ispružit.

Noć! Twisted Evil

Noć Aja Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptySre 18 Apr 2007, 08:52

Dobro jutro
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 EmptySre 18 Apr 2007, 09:56

Lauda ::
Dobro jutro


Jutro Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





brbljajte ovdje - Page 40 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 40 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
brbljajte ovdje
Nazad na vrh 
Strana 40 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Similar topics
-
» Ja sam ovdje...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: