Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 brbljajte ovdje

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:45

aja ::
susjeda ::
da je vjetar kriv ostali bi i bez struje Laughing

A onda ne znam..

Meni je na carnetu stalno pucala veza....bilo je za popizdit Rolling Eyes

i meni je znalo pucati kad sam se spajala preko njih...nekako sumnjam na onaj program gdje se stavljaju slike Crying or Very sad jednu sam uspjela staviti i htjela još kad je počelo pucati...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:48

Ako stavljaš prek imageshack.us, taj i mene zna zezat...ne da mi veza puca, nego stranica zeza Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:49

aja ::
Ako stavljaš prek imageshack.us, taj i mene zna zezat...ne da mi veza puca, nego stranica zeza Crying or Very sad

evo sad probam...

brbljajte ovdje - Page 39 P4160125cf3
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:50

Lijepo...

Ne volim vrtne patuljke, ali onaj na drvetu je geeeeeeeeenijaaaalan Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:51

one manje palme mi je poslala Depra , a ovu veliku sam dobila prije par mjeseci ...ne znam kolikoju trebam zaljevati Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:54

susjeda ::
one manje palme mi je poslala Depra , a ovu veliku sam dobila prije par mjeseci ...ne znam kolikoju trebam zaljevati Crying or Very sad

Nemam pojma...ima mama dvije takve, samo s puno više listova...ali ona ih svako proljeće sadi u dvorište a najesen u natrag u teglu..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:54

aja ::
Lijepo...

Ne volim vrtne patuljke, ali onaj na drvetu je geeeeeeeeenijaaaalan Smile

To si prije vidjela ??? Misliš onaj koji se ljulja? Imala sam i malog al se razbio Neutral

već su i meni pomalo dosadili, al ne mogu ih sad istjerati iz vrta Laughing imam ih dosta. Imam i žabu i cipelu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:55

susjeda ::
aja ::
Lijepo...

Ne volim vrtne patuljke, ali onaj na drvetu je geeeeeeeeenijaaaalan Smile

To si prije vidjela ??? Misliš onaj koji se ljulja? Imala sam i malog al se razbio Neutral

već su i meni pomalo dosadili, al ne mogu ih sad istjerati iz vrta Laughing imam ih dosta. Imam i žabu i cipelu Very Happy

Je, na toga sam mislila. 8)

Vidim imaš i gljive..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:56

aja ::
susjeda ::
one manje palme mi je poslala Depra , a ovu veliku sam dobila prije par mjeseci ...ne znam kolikoju trebam zaljevati Crying or Very sad

Nemam pojma...ima mama dvije takve, samo s puno više listova...ali ona ih svako proljeće sadi u dvorište a najesen u natrag u teglu..

I ova je imala puno listova, al su mi pocrnili zimus dok je bila u kući. Neda mi se to saditi u vrt kao ni daturu...sad tek dobiva koji list valjda će se izvući iz zimskog sna.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:57

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
one manje palme mi je poslala Depra , a ovu veliku sam dobila prije par mjeseci ...ne znam kolikoju trebam zaljevati Crying or Very sad

Nemam pojma...ima mama dvije takve, samo s puno više listova...ali ona ih svako proljeće sadi u dvorište a najesen u natrag u teglu..

I ova je imala puno listova, al su mi pocrnili zimus dok je bila u kući. Neda mi se to saditi u vrt kao ni daturu...sad tek dobiva koji list valjda će se izvući iz zimskog sna.

Ne znam kak se mami da...njezina prezimi u garaži, mislim....ili gore u kući? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:58

aja ::
susjeda ::
aja ::
Lijepo...

Ne volim vrtne patuljke, ali onaj na drvetu je geeeeeeeeenijaaaalan Smile

To si prije vidjela ??? Misliš onaj koji se ljulja? Imala sam i malog al se razbio Neutral

već su i meni pomalo dosadili, al ne mogu ih sad istjerati iz vrta Laughing imam ih dosta. Imam i žabu i cipelu Very Happy

Je, na toga sam mislila. 8)

Vidim imaš i gljive..

ahaaa...dobila sam na poklon i slona al sam ga šutnila u šupu Question gdje ću slona staviti u vrt i još tuli kad prolazim Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:59

Hehe...ja sam vidla patuljke koji zvižde kad prođeš kraj njih...Laughing


Poslednji izmenio dana Uto 17 Apr 2007, 22:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 21:59

aja ::
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
one manje palme mi je poslala Depra , a ovu veliku sam dobila prije par mjeseci ...ne znam kolikoju trebam zaljevati Crying or Very sad

Nemam pojma...ima mama dvije takve, samo s puno više listova...ali ona ih svako proljeće sadi u dvorište a najesen u natrag u teglu..

I ova je imala puno listova, al su mi pocrnili zimus dok je bila u kući. Neda mi se to saditi u vrt kao ni daturu...sad tek dobiva koji list valjda će se izvući iz zimskog sna.

Ne znam kak se mami da...njezina prezimi u garaži, mislim....ili gore u kući? Crying or Very sad

tko voli nije mu ništa teško Razz odmaram dušu gledajući to cvijeće Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:01

aja ::
Hehe...ja sam vidla apatuljke koji zvižde kad prođeš kraj njih...Laughing

imam tog...samo sam mu izvadila bateriju elephant sad ćeš ih vidjeti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:03

susjeda ::
aja ::
Hehe...ja sam vidla apatuljke koji zvižde kad prođeš kraj njih...Laughing

imam tog...samo sam mu izvadila bateriju elephant sad ćeš ih vidjeti.

Ajde Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:03

evo...gledaj što imam neku pčelu ili što je već sa krilima Laughing


brbljajte ovdje - Page 39 P4160121pl4
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:05

Samo ti još snjeguljica fali Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:07

aja ::
Samo ti još snjeguljica fali Laughing Laughing


neću je sigurno nabaviti...i ovih mi je dosta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:12

evo još samo jedna slika i više te neću gnjaviti sa cvijećem Laughing
Orhideja mi cvijeta po drugi puta iako sam mislila da je gotova nakon prve cvatnje, a amarilisi samo što ne procvjetaju i kao što vidiš i u kući imam ukrase u cvijeću Smile

brbljajte ovdje - Page 39 P4160126bv4
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:13

utekla Aja Crying or Very sad pretjerala sam Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:16

susjeda ::
utekla Aja Crying or Very sad pretjerala sam Rolling Eyes

Nisam, nisi...

Bila sam na stranici knjižnice pa se zaboravila malo...Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:17

zalutala malo ti 40
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:18

susjeda ::
zalutala malo ti 40

MAlo jesam....htjela pogledati kaj ću uzeti sljedeći put da ne lutam...inače maznem dvije knjige s police nove knjige, ali tam u zadnje vrijeme nema ništ interesantno...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:21

ja ne volim čitati Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 EmptyUto 17 Apr 2007, 22:22

susjeda ::
ja ne volim čitati Arrow

Ja ne mogu bez čitanja...oduvijek Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





brbljajte ovdje - Page 39 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 39 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
brbljajte ovdje
Nazad na vrh 
Strana 39 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Ja sam ovdje...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: