Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 brbljajte ovdje

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 21:41

žena ti treba smanjiti količinu slastica...bit će lakše i njoj, a i tebi Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 21:43

susjeda ::
žena ti treba smanjiti količinu slastica...bit će lakše i njoj, a i tebi Laughing

A nemoj tako, što je slatko to je zdravo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 21:45

ti to sebe tješiš Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 21:49

susjeda ::
ti to sebe tješiš Question

Pa sad, zdravo kak za koga, vježbat treba, al i na herc pazit Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 21:54

Evo Aja je tu pa će i ona nešt kazat

Aja:twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 21:56

Kazat ću upomoć, prežderala sam se...Sad Sad

Večer društvo Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:01

aja ::
Kazat ću upomoć, prežderala sam se...Sad Sad

Večer društvo Twisted Evil

Pa zar i ti Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:02

gradski-seljak ::
aja ::
Kazat ću upomoć, prežderala sam se...Sad Sad

Večer društvo Twisted Evil

Pa zar i ti Crying or Very sad

I ja sam samo smrtnik...Arrow ....koji voli papati Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:03

večer Aja! Evo samo za tebe i tvoju obitelj ja ću napraviti iznimku i još jednom zaželjeti vam sretan Uskrs.

a prežderavanje ... tko je sljedeći sa sličnim poteškoćama Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:07

Fala s...i moji uzvraćaju čestitke...stalno se koji mota frižidera, trenutno Gazda Laughing Laughing

Lijepo molim recept za kinder pingvi....moj je neslavno završil....ustvari, odustala sam prije kraja. brbljajte ovdje - Page 11 592418 brbljajte ovdje - Page 11 592418
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:10

aja ::
Fala s...i moji uzvraćaju čestitke...stalno se koji mota frižidera, trenutno Gazda Laughing Laughing

Lijepo molim recept za kinder pingvi....moj je neslavno završil....ustvari, odustala sam prije kraja. brbljajte ovdje - Page 11 592418 brbljajte ovdje - Page 11 592418


vidjela sam tvoj recept i primjetila da nešt ne štima...napisat ću ti ga...da si prije tražila i ja bi ga napravila jer ga moji vole Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:12

susjeda ::
aja ::
Fala s...i moji uzvraćaju čestitke...stalno se koji mota frižidera, trenutno Gazda Laughing Laughing

Lijepo molim recept za kinder pingvi....moj je neslavno završil....ustvari, odustala sam prije kraja. brbljajte ovdje - Page 11 592418 brbljajte ovdje - Page 11 592418


vidjela sam tvoj recept i primjetila da nešt ne štima...napisat ću ti ga...da si prije tražila i ja bi ga napravila jer ga moji vole Smile

Na kraju sam napravila kolač od kokosa...znaš ono, smeđi bislkvit, krema od kokosa i glazura gore.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:13

aja ::
susjeda ::
aja ::
Fala s...i moji uzvraćaju čestitke...stalno se koji mota frižidera, trenutno Gazda Laughing Laughing

Lijepo molim recept za kinder pingvi....moj je neslavno završil....ustvari, odustala sam prije kraja. brbljajte ovdje - Page 11 592418 brbljajte ovdje - Page 11 592418


vidjela sam tvoj recept i primjetila da nešt ne štima...napisat ću ti ga...da si prije tražila i ja bi ga napravila jer ga moji vole Smile

Na kraju sam napravila kolač od kokosa...znaš ono, smeđi bislkvit, krema od kokosa i glazura gore.

bok cure!
ako nekom treba recept za kinder , šaljem na mail , ili lijepim ovdje!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:14

aja ::
susjeda ::
aja ::
Fala s...i moji uzvraćaju čestitke...stalno se koji mota frižidera, trenutno Gazda Laughing Laughing

Lijepo molim recept za kinder pingvi....moj je neslavno završil....ustvari, odustala sam prije kraja. brbljajte ovdje - Page 11 592418 brbljajte ovdje - Page 11 592418


vidjela sam tvoj recept i primjetila da nešt ne štima...napisat ću ti ga...da si prije tražila i ja bi ga napravila jer ga moji vole Smile

Na kraju sam napravila kolač od kokosa...znaš ono, smeđi bislkvit, krema od kokosa i glazura gore.


ne znam koji je taj Crying or Very sad ja sam opet pretjerala sa kolačima Question a i sa ostalim Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:14

aja ::
Oooo, i tebe vidjeti...sretan ti Uskrs
aja, idem pogledat onu stranicu Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:15

Dajte recept za taj kinder....klinci su bili užasno razočarani kaj ga nije billo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:16

komšinica ::
aja ::
susjeda ::
aja ::
Fala s...i moji uzvraćaju čestitke...stalno se koji mota frižidera, trenutno Gazda Laughing Laughing

Lijepo molim recept za kinder pingvi....moj je neslavno završil....ustvari, odustala sam prije kraja. brbljajte ovdje - Page 11 592418 brbljajte ovdje - Page 11 592418


vidjela sam tvoj recept i primjetila da nešt ne štima...napisat ću ti ga...da si prije tražila i ja bi ga napravila jer ga moji vole Smile

Na kraju sam napravila kolač od kokosa...znaš ono, smeđi bislkvit, krema od kokosa i glazura gore.

bok cure!
ako nekom treba recept za kinder , šaljem na mail , ili lijepim ovdje!

Bok, bok Twisted Evil ak možeš samo zaljepiti bit ću ti zahvalna Smile Ja moram tipkati.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:16

ja sam pretjerala s kuhanjem, čišćenjem, jedenjem...sreća da ne volim janjetinu pa se danas nisam ubila janjetinom ispod peke cyclops

al sam napravila odliiičan kruh s špekom, lukom, maslinama i ruzmarinom pirat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:17

aja ::
Dajte recept za taj kinder....klinci su bili užasno razočarani kaj ga nije billo.

dobit ćeš...ak komšinica ne stavi ja tipkam Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:21

ne mogu naći, prepisat ću
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:22

komšinica ::
ne mogu naći, prepisat ću

neću se otimati Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:26

Meni svejedno koja će. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:31

Mene treba zatuć...opet jedem. Arrow Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:31

dok tražim, evo jedan dobar...
ČOKOLADNE KOCKE

Biskvitna podloga:
15 dag čokolade
20 dag maslaca
10 dag šećera + 1 vanilin šećer
4 jaja
2 velike žlice (vrhom pune) oštrog brašna
1 dl zaslađenog indijskog čaja
prstohvat soli

Čokoladu otopiti na pari. U čokoladu umiješati maslac, šećer i žumanjke jedan po jedan, te na kraju nježno umiješati snijeg od 4 bjelanjka i brašno. Uliti u tepsiju koja je obložena papirom za pečenje. Papir namazati maslacem i posuti brašnom. Peći 20 minuta na 180 stupnjeva. Kada se biskvit ohladi, poprskati ga čajem.

Krema:
30 dag čokolade
4 dl slatkog vrhnja
2 žlice šećera u prahu

Miješati na pari čokoladu i slatko vrhnje. Nakon toga dobro rashladiti kremu u hladnjaku (oko 2 sata). Pjenasto umutiti kremu i u nju dodati šećer u prahu. Preko biskvita jednolično premazati sloj kreme i na kratko staviti u frižider da se krema stisne. Preko kreme staviti preljev od čokolade.

Preljev:
15 dag čokolade
1 dl slatkog vrhnja

Čokoladu i slatko vrhnje miješati zajedno na pari. Kada se smjesa dobro ujednači, preliti preko kolača.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 EmptyNed 08 Apr 2007, 22:34

farao farao farao čitam recept i ne vjerujem Crying or Very sad 60 dag čokolade Crying or Very sad ovo je rekorder svih kolača u količini čokolade Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





brbljajte ovdje - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: brbljajte ovdje   brbljajte ovdje - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
brbljajte ovdje
Nazad na vrh 
Strana 11 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Ja sam ovdje...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: