Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih Empty
PočaljiNaslov: Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih   Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih EmptyPon 19 Mar 2007, 16:47

Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih
Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih 20070318djokovicrj0
Najbolji teniser Srbije Novak Đoković izjavio je da je veoma srećan što se plasirao među 10 najboljih igrača na ATP listi, iako je izgubio u finalu turnira u Indijan Velsu od Španca Rafaela Nadala. Đoković (19) je izgubio od Nadala, ali mu je plasman u finale omogućio da sa 13. mesta dođe do 10. pozicije. Primajući od Borisa Bekera ček vredan 250.000 dolara, srpski teniser rekao je da mu je majka još davala mleko kada je Boris pobeđivao, a da mu je sada velika čast što od njega prima nagradu na turniru. „Veoma sam uzbuđen. Ovo je moj prvi veliki govor”, rekao je Đoković publici u Indijan Velsu, gde se prvi put plasirao u finale jednog Master turnira. On je čestitao Nadalu na pobedi i ocenio da je španski teniser „stvarno zaslužio ovaj trofej”. „Veoma sam srećan. Ušao sam među prvih 10 na ATP listi”, rekao je Đoković završavajući svoj „prvi veliki govor” i dodao: „Vidimo se sledeće godine”.
Nadal (20) je dobio od Bekera ček na 500.000 dolara, a onda je priznao da je veoma nervozan posle ovog finala. „Čestitam Novaku. Izgubio je samo set na ovom turniru do finala. Odlično je počeo ovu sezonu i može da bude najveće iznenađenje ove godine”, rekao je Nadal. Nadal nije izgubio nijedan set na turniru, a postao je prvi Španac posle Aleksa Koreče (2000) koji je osvojio titulu u Indijan Velsu. (RTS)

Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih Srbijasm Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih Srbijasm Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih Srbijasm
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Đoković: Srećan sam, ušao sam među 10 najboljih
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: