Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Generic Host Process

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Generic Host Process Empty
PočaljiNaslov: Generic Host Process   Generic Host Process EmptySre 07 Mar 2007, 17:01

Generic Host Process Tehnikamarkobb0
Generic Host Process

Moj računar je počeo sve češće da mi otvara prozor u kome piše sledeće: „Generic Host Process for Win32 Servicies has encounter the problem and need to close.“ Kada ugasim računar i ponovo ga pokrenem, radi jedno vreme a onda Jovo nanovo. Nedavno sam promenila ventilator, dodala još memorije (sada je 512 MB) i pojačala napajanje sa 300 W na 350 W. Inače, posedujem Windows XP Profesional (ako je taj podatak važan). Ne znam šta bi još bilo važno od podataka. Ja sam stvarna tehnička neznalica oko računara, ali mi je odgovor stvarno važan. Unapred hvala.
Jelena

Navedeni problem nije posledica promene hardverskog dela vašeg računara, već propust koji se javlja u određenim situacijama koje mahom koriste malvare programi koji egzistiraju na velikom broju računara. Ishod njihovog „boravka“ je veoma nepredvidiv, ali je sasvim moguće da (iako uklonjen) iza sebe ostavi trag svog postojanja.
Ovu sistemsku grešku možete jednostavno ukloniti tako što ćete posetiti internet adresu: http://support.microsoft.com/?kbid=894391 i sa nje preuzeti sigurnosnu zakrpu koja ispravlja ovaj problem. Od vas se jedino očekuje da, sa pomenute lokacije, preuzmete „zakrpu“ za operativni sistem koji posedujete (u navedenom slučaju je u pitanju Windows XP). Kada paket preuzmete, pokrenite ga i resetujte računar. Posle ove procedure, problem će jednostavno nestati.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Generic Host Process
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: Kompjuteri i internet :: Problemčići i rešenja-
Skoči na: