Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bolnica počinila masovno čedomorstvo

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Bolnica počinila masovno čedomorstvo Empty
PočaljiNaslov: Bolnica počinila masovno čedomorstvo   Bolnica počinila masovno čedomorstvo EmptyUto 20 Feb 2007, 11:05

Policija je uhitila ravnatelja i vodstvo bolnice u gradu Ujjain u indijskoj državi Madhya Pradesh nakon što su u temeljima zgrade otkrivene stotine komada dijelova ljudskih tijela, fetusa i novorođenih djevojčica.

Bolnica počinila masovno čedomorstvo 027400717nj4

Iskapanje je počelo u subotu i dosad je pronađeno više od 430 komada dijelova tijela, uključujući kosti i cijele fetuse zakopane pod bolnicom Ratlam Christian Mission Hospital u Ujjainu u sjevernoj indijskoj državi.
Policija ispituje radi li se o čedomorstvu ženske djece te je li bolnica Ratlam obavljala ilegalne pobačaje o ilegalnim pobačajima. Uhićeni su ravnatelj Patiencea Williamsa te nekoliko zaposlenika bolnice.

Procjenjuje se da su u Indiji roditelji ubili oko 10 milijuna djevojčica u proteklih 20 godina.

Pomor djece i novorođenčadi ženskog spola proširen je u toj zemlji koja žene smatra niže vrijednima jer je unosnije imati sinove koji zarađuju kruh i roditeljima osiguravaju financijsku pomoć u starosti.

Godine 1994., Indija je zabranila liječnicima da otkriju parovima spol nerođenog djeteta kako bi spriječila genocid nad djevojčicama, no ta se praksa nastavlja u bogatima slojevima društva gdje je pristup tehnologiji za određivanje spola djeteta olakšan.

Prema podacima UNICEF-a u Indiji se na 1000 dječaka rađa samo 882 djevojčica, dok je u svijetu taj omjer 954 na tisuću.

Skandalozno bolničko otkriće poklopilo se s najavom središnje indijske vlade u New Delhiju o početku kampanje "udomljavanja" neželjene djece i uvjeravanja njihovih roditelja da djecu dadu na posvojenje umjesto da ih ubiju.
Nazad na vrh Ići dole
CicaVestica
Cica The Vestica
Cica The Vestica
CicaVestica


Broj poruka : 70
Datum upisa : 16.02.2007

Bolnica počinila masovno čedomorstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolnica počinila masovno čedomorstvo   Bolnica počinila masovno čedomorstvo EmptyUto 20 Feb 2007, 14:56

Presede mi kafa...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bolnica počinila masovno čedomorstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolnica počinila masovno čedomorstvo   Bolnica počinila masovno čedomorstvo EmptyUto 20 Feb 2007, 15:19

Da. To je i bila namjera. Stavila sam tu temu u religiju jer mi se ovo čini nekako moralno - religiozno pitanje....volim ljude koji ispovjedaju jaku vjeru ali im je ovo, ah eto, u redu. U bivšoj firmi radio je čovjek koji je imao 5 kćeri. Sve ih je dobio u pokušaju da napravi sina. Sve lijepe, odgojene i pametne cure, zahvaljujući njegovoj ženi. Najstarija je dobila stipendiju za konzervatorij u V. Britaniji.
I budala je htjela sina, pa su napravili vantjelesnu oplodnju i uzeli su muški zametak (to se inače ne radi, zabranjeno je okrivati spol zametka osim u specifičnim slučajevima nekih nasljednih bolesti) i žena je imala pobačaj tri puta za redom, a treći puta su unesena dva zametka ženski i muški i muškog je pobacila u 2 mjesecu trudnoće, a ženskog je iznjela do kraja.
E, sad. Koliko lud, blesav i primitivan moraš biti da ženi ugrožavaš zdravlje i tako ju mučiš radi lude glave?
Nazad na vrh Ići dole
CicaVestica
Cica The Vestica
Cica The Vestica
CicaVestica


Broj poruka : 70
Datum upisa : 16.02.2007

Bolnica počinila masovno čedomorstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolnica počinila masovno čedomorstvo   Bolnica počinila masovno čedomorstvo EmptyUto 20 Feb 2007, 22:46

A,najzesce je sto se kcerke,uglavnom,vise vole nego sinovi Smile Lepse smo,umiljatije,znamo da nadjemo "zicu" ocevima,za razliku od sinova...ali,musko je ponos kuce,bem ti misa...teraj,misko,dok ne bude musko...sto me podseti na crnogorca kad su ga pitali sta bi vise voleo da mu zena rodi,da li ceru ili sina..."ma nek je samo zivo i zdravo...i nek odsluzi vojsku' 29
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Bolnica počinila masovno čedomorstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolnica počinila masovno čedomorstvo   Bolnica počinila masovno čedomorstvo EmptySre 21 Feb 2007, 01:51

Imam dve kćerke i ne do vam bog da mi nešto kažete .....
razbile bi vas Laughing Laughing Laughing Laughing tata je pamučni bog Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Bolnica počinila masovno čedomorstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolnica počinila masovno čedomorstvo   Bolnica počinila masovno čedomorstvo EmptySre 21 Feb 2007, 10:01

A što se tiče odsluženja vojske...baš sam jučer čitala našeg ministra obrane Rončevića koji je rekao kako od sljedeće godine djevojke mogu u vojsku jer će sve biti na dragovljnoj bazi bez regrutacije i klasične ročne vojske. Tako da eto i vojska se dade odlužiti, samo za crnogorce.... Laughing Laughing Laughing

Kćeri općenito više vole tatu, čini mi se, ali sudeći po ovom tekstu gore tateki su ti koji ih i ubijaju. Stvarno ne znam, možda je prije bilo bitno imat sinove da ne dijeliš zemlju za dotu, ali danas valjda svi imaju iste uvjete i svoj djeci vjerojatno svatko pruži iste mogućnosti...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bolnica počinila masovno čedomorstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolnica počinila masovno čedomorstvo   Bolnica počinila masovno čedomorstvo EmptySre 21 Feb 2007, 17:15

Užas...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bolnica počinila masovno čedomorstvo Empty
PočaljiNaslov: Re: Bolnica počinila masovno čedomorstvo   Bolnica počinila masovno čedomorstvo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bolnica počinila masovno čedomorstvo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Religija-
Skoči na: