Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi

AutorPoruka
Gost
Gost

Cibalija-Međimurje 0:3 Empty
PočaljiNaslov: Cibalija-Međimurje 0:3   Cibalija-Međimurje 0:3 EmptySub 17 Feb 2007, 21:33

Samo minutu i pol trebalo je nogometašima Cibalije da stvore, a njihovu prvom napadaču Zoranu Zekiću da propusti najbolju prigodu na utakmici. Da je Zekić zdrav i da je pripreme odradio u cijelosti, Tomić ne bi imao nikakvih izgleda, ovako gostujuća jedinica sačuvala je svoju mrežu jednako kao i u 12. minuti kad je ponovno Zekić iz slobodnog udarca s 30 metara snažno pucao, Andričević odbijenu lopru poslao do Bilena, no mreža Međimurja zahvaljujući Tomiću ponovno je ostala netaknuta.
Početni pritisak Cbalije ubrzo je splasnuo, igra se preselila na sredinu igrališta, što je i goste dovelo pred vrata domaćina, ali bez konkretnog pravog udarca prema vratima.
U 40. minuti Bagarić je milimetarski točno pronašao Zekića koji je uklizao na loptu, ali je Tomić još jednom bio na pravome mjestu. U 60. minuti konačno je Jukan odigrao dobru loptu prema Zekiću koji je opet sam, ali Tomić ni ovaj put nije svladan. Svi Zekićevi promašaji kažnjeni su u 78. minuti nakon udarca s kuta koji je izveo Štefančić, a vratar Marić pri boksanju je promašio loptu, a Bratković ni kriv ni dužan postigao pogodak.
U 84. minuti jednu odbijenu loptu na 16 metara prihvatio je Cicero Lima i preciznim udarcem poslao u donji lijevi kut, a samo tri minute kasnije pucao je i Celiščak čija je odbijena lopta također završila iza leđa neraspoloženog Marića.
Utakmica koja je samo potvrdila sve ono što se otprije znalo. Cibalija i njezin vratar Marić ove sezone su u jako lošoj formi, Međimurje ne zna za poraz u susretima s Vinkovčanima, a koliko god Petković bio dobar trener, njegov čarobni štapić ovoj momčadi nije donio ništa novoga.

Izvor:Večernji list
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Cibalija-Međimurje 0:3   Cibalija-Međimurje 0:3 EmptySre 21 Feb 2007, 17:01