Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bez ljubavi i sex-a :(

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Bez ljubavi i sex-a :( Empty
PočaljiNaslov: Bez ljubavi i sex-a :(   Bez ljubavi i sex-a :( EmptySub 17 Feb 2007, 16:40

Jedan otac - 150 beba

On je običan sredovečni čovek, voli filozofiju i muziku, ali nešto ga izdvaja od ostalih – njegova sperma začela je oko 150 dece tokom osamdesetih godina, prenosi list „24 sata”. Visok 1,80 m, plavih očiju, plavokos i s interesom za filozofiju, muziku i dramu - tako bi se mogao opisati Džefri Harison, koji je „privukao” veliku grupu žena da upravo njega, tačnije njegovu spermu, odaberu za rađanje potomstva. Rezultat je 150 dece rođene u Americi koja imaju istog oca, a nikad ga nisu upoznala. Revnosnog donatora je Dan zaljubljenih motivisao da stupi u kontakt sa svojom genetskom decom i da otkrije identitet, dotad skrivan iza naziva „Donor 150”. Reč je o siromašnom 50-godišnjaku, koji živi sa četiri psa u Los Anđelesu, a zbog zarade 400 dolara mesečno dva puta nedeljno je krajem osamdesetih godina donirao spermu u bolnici „Kalifornia Criobank”.
„Život je kratak i deca treba da imaju neku vrstu zaključka. Mislio sam kako bih svima mogao da pošaljem bar pozdrav”, izjavio je Harison, koji je o kontaktu sa svojom brojnom decom počeo razmišljati još pre 15 meseci, kad je u „Njujork tajmsu” pročitao članak u kojem je dvoje mladih poželelo da ga upozna.

„Zdravo, ja sam tvoja sestra i naš otac je Donator 150”, bio je naslov teksta posle čijeg je objavljivanja Harison odlučio da objasni deci zašto je odabrao nekonvencionalan životni put.

Hteo je i da im kaže kako je njihov deda bio penzionisani finansijski stručnjak, a majka bivša predsednica volontera Društva za zaštitu životinja.

Početkom ove godine on se priključio Donatorskom registru, veb-sajtu posvećenom povezivanju donatora i njihovih potomaka, gde su dve devojke, njegove kćerke Danijel Pagano (16) i Džoelen Marš (15) pronašle jedna drugu.

„On je slobodan duh i nije mi važna njegova karijera”, izjavila je Danijel nakon prvog razgovora sa svojim genetskim ocem, srećna što je pronašla i polusestru. (MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
lily
Gost




Bez ljubavi i sex-a :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Bez ljubavi i sex-a :(   Bez ljubavi i sex-a :( EmptySub 17 Feb 2007, 16:48

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Bez ljubavi i sex-a :( Empty
PočaljiNaslov: Re: Bez ljubavi i sex-a :(   Bez ljubavi i sex-a :( EmptySub 17 Feb 2007, 20:33

loodo zar ne ?
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Bez ljubavi i sex-a :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Hormon ljubavi
» Poljubac je prvi znak ljubavi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljubav i sex-
Skoči na: