Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Da li muškarci više vole plavuše?

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Da li muškarci više vole plavuše? Empty
PočaljiNaslov: Da li muškarci više vole plavuše?   Da li muškarci više vole plavuše? EmptySre 15 Nov 2006, 00:25

Da li muškarci više vole plavuše
Platinaste lepotice
Nekada su se svetle nijanse dobijale mešavinom praha polena i latica žutog cveća
Da li muškarci više vole plavuše? Ns3lqtcax1zlhwuzfilueeaol2
Klaudija Šifer: Jedna od najlepših plavuša

Naši muškarci, koji uglavnom luduju za plavušama, nisu nimalo originalni. Plava kosa uvek je izazivala posebno divljenje. Još u davna vremena, žene su je izbeljivale specijalnim sapunima ili pomadama, a onda satima sedele na suncu dok ne postignu željeni rezultat. Doduše, postojao je i lakši, ali manje trajan put do plave nijanse: kosa se posipala prahom čiji su glavni sastojci bili polen i izmrvljene latice žutog cveća.

A onda, malo-pomalo, posao su olakšale perike.

Žudnja za plavom kosom rezultirala je nastankom prve farbe za kosu, „smućkane” daleke 1907. godine u pariskom stanu hemičara Ežena Šulea, docnije osnivača kompanije „Loreal”. Od tog trenutka plava kosa proglašena je modnim krikom. Tome su naruku išle platinaste holivudske glumice sa filmskog platna. Moda se kao plamen širila planetom.

S vremena na vreme zgodno je promeniti boju kose, ali ne po svaku cenu. Poplava ružno izblajhanih kosa stvara utisak uniformnosti koji nikada nije bio ideal lepote.

Zato, pre nego što se odlučite da promenite boju kose, pogotovo ukoliko se radi o drastičnoj promeni boje, dva puta razmislite. Efekat te odluke može da bude kontraproduktivan.
B. Radovanović
[objavljeno: 10.11.2006.]
Izvor: Политика
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Da li muškarci više vole plavuše? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li muškarci više vole plavuše?   Da li muškarci više vole plavuše? EmptyČet 16 Nov 2006, 16:12

Meni je u suštini svejedno, čini mi se da ipak više preferiram crnke i smeđe iako mislim da me kod žena prvenstveno privlači osoba tj. inteligencija i ponašanje.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
lily
Gost




Da li muškarci više vole plavuše? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li muškarci više vole plavuše?   Da li muškarci više vole plavuše? EmptyČet 07 Dec 2006, 20:15

tako je zborio Lauda Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li muškarci više vole plavuše? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li muškarci više vole plavuše?   Da li muškarci više vole plavuše? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li muškarci više vole plavuše?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljubav i sex-
Skoči na: