Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dobro došli...

Ići dole 
+14
Mišo
Serbian fighter
SrBkinja
sandra
nisam_normalan
*IGOR
Srdjaan
FRFE
CicaVestica
enigma
Krajisnik
deki
Tea
Lauda
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 13:57

još dva i sto...Razz

dobro došao smile88@net.hr
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 13:58

to to idemo dobrodošli
runda sa zve ko je sretni dobitnik ko je stoti
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 14:10

S T O T K A

Bane dobro nam došao imaš pet rundi od mene, a i Laude
Idea Idea Idea Idea
51) 51) 51) 51) 51)
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 15:10

Dobro došao Srdjaan-e
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 15:32

Dobrodošlica za PARIS HILTON rabbit rendeer
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Srdjaan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Srdjaan


Broj poruka : 7
Godina : 34
Localisation : Negde na planeti Zemlji
Datum upisa : 17.07.2007

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 15:33

Oce meni neko objasniti ko je ko ovde? I shta se sve izdeshavalo ?
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 15:41

Srdjaan ::
Oce meni neko objasniti ko je ko ovde? I shta se sve izdeshavalo ?

Ne znam ni sam Srdjane....ovaj forum imam od 03. Novembra 2006. godine a danas sam se registrovao na forumu koji se zove isto kao i ovaj i onda je taj forum nestao...bili su na istom serveru i može biti da su vlasnici servera odlučili da ne mogu biti dva foruma sa istim imenom.Dobro došli... - Page 9 Misli Dobro došli... - Page 9 Misli Dobro došli... - Page 9 Misli
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Srdjaan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Srdjaan


Broj poruka : 7
Godina : 34
Localisation : Negde na planeti Zemlji
Datum upisa : 17.07.2007

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 15:44

Lauda ::
Srdjaan ::
Oce meni neko objasniti ko je ko ovde? I shta se sve izdeshavalo ?

Ne znam ni sam Srdjane....ovaj forum imam od 03. Novembra 2006. godine a danas sam se registrovao na forumu koji se zove isto kao i ovaj i onda je taj forum nestao...bili su na istom serveru i može biti da su vlasnici servera odlučili da ne mogu biti dva foruma sa istim imenom.Dobro došli... - Page 9 Misli Dobro došli... - Page 9 Misli Dobro došli... - Page 9 Misli

Shto znachi da sam se ja izgubio...? Ok , pokusacu da nadjem pravi put Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 16:24

Lauda ::
Srdjaan ::
Oce meni neko objasniti ko je ko ovde? I shta se sve izdeshavalo ?

Ne znam ni sam Srdjane....ovaj forum imam od 03. Novembra 2006. godine a danas sam se registrovao na forumu koji se zove isto kao i ovaj i onda je taj forum nestao...bili su na istom serveru i može biti da su vlasnici servera odlučili da ne mogu biti dva foruma sa istim imenom.Dobro došli... - Page 9 Misli Dobro došli... - Page 9 Misli Dobro došli... - Page 9 Misli

A tu je dakle kvaka, ako je uopće i bila Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
*IGOR
Moderator
Moderator
*IGOR


Broj poruka : 51
Datum upisa : 17.07.2007

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 16:46

Lauda ::
Srdjaan ::
Oce meni neko objasniti ko je ko ovde? I shta se sve izdeshavalo ?

Ne znam ni sam Srdjane....ovaj forum imam od 03. Novembra 2006. godine a danas sam se registrovao na forumu koji se zove isto kao i ovaj i onda je taj forum nestao...bili su na istom serveru i može biti da su vlasnici servera odlučili da ne mogu biti dva foruma sa istim imenom.Dobro došli... - Page 9 Misli Dobro došli... - Page 9 Misli Dobro došli... - Page 9 Misli


Veoma lukav i veoma pametno odigran potez Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 16:49

Nako htio napravit pomutnju, al..........Smile
Nazad na vrh Ići dole
*IGOR
Moderator
Moderator
*IGOR


Broj poruka : 51
Datum upisa : 17.07.2007

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 16:53

gradski-seljak ::
Nako htio napravit pomutnju, al..........Smile

hahahahahaha dobri ste Razz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 16:54

*IGOR ::
gradski-seljak ::
Nako htio napravit pomutnju, al..........Smile

hahahahahaha dobri ste Razz Smile

Hvala stari šta veliš da smo dobri. 8)
Priključi nam se više pa da budemo još bolji 8) 8) 51)
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 17:05

*IGOR-e dobro došao....nadam se da si malo smirio strasti Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
*IGOR
Moderator
Moderator
*IGOR


Broj poruka : 51
Datum upisa : 17.07.2007

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 17:05

gradski-seljak ::
*IGOR ::
gradski-seljak ::
Nako htio napravit pomutnju, al..........Smile

hahahahahaha dobri ste Razz Smile

Hvala stari šta veliš da smo dobri. 8)
Priključi nam se više pa da budemo još bolji 8) 8) 51)


Neznam sta je bilo sa starim ili dali ste nesto radili sa starim ali svakako cu se prikljucim 8)
E sad ako je sajt bez cenzure,znaci svako ima pravo da govori sta hoce a da pritom nebude cenzurisan,jer u protivnom ako neko prica sta hoce a bude cenzurisan ili na primitivan nacin bananovan onda sajt netreba da se zove bez cenzure i treba da se ukinu rublike koje postoje a to su dali ste nekad cenzurisani.
Jer ako se sajt svodi na to da bude bez cenzure,mora se omoguciti takav pristup da bi on zaista bijo bez cenzure,ja kada sam se registrovao ovde ja em sto sam bijo cenzurisan em mi usledio ban,dali razumete?
Ovaj decko sto kaze da je bijo na onom sajtu bez cenzure ja neznam ali mogao je da procita gde se ta dva Hrvata seru na srpsku zastavu,sto je najveca uvreda za jednu naciju,veca uvreda nepostoji za naciju od te,i niko im nije rekao ni a.
Dok su se moji komentari veoma cenzurisali sto sam pisao o oluji i ostalom sto se desavalo u tom ratu.
I svakakve stvari mi stizale na pm.
Mozda je decko taj sto se registrovao na taj sajt umesao svoje prstice kad je video sta je i kako je i ispao Like a Star @ heaven
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 17:06

Dobrodošlica Željku
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 17:12

*IGOR ::
gradski-seljak ::
*IGOR ::
gradski-seljak ::
Nako htio napravit pomutnju, al..........Smile

hahahahahaha dobri ste Razz Smile

Hvala stari šta veliš da smo dobri. 8)
Priključi nam se više pa da budemo još bolji 8) 8) 51)


Neznam sta je bilo sa starim ili dali ste nesto radili sa starim ali svakako cu se prikljucim 8)
E sad ako je sajt bez cenzure,znaci svako ima pravo da govori sta hoce a da pritom nebude cenzurisan,jer u protivnom ako neko prica sta hoce a bude cenzurisan ili na primitivan nacin bananovan onda sajt netreba da se zove bez cenzure i treba da se ukinu rublike koje postoje a to su dali ste nekad cenzurisani.
Jer ako se sajt svodi na to da bude bez cenzure,mora se omoguciti takav pristup da bi on zaista bijo bez cenzure,ja kada sam se registrovao ovde ja em sto sam bijo cenzurisan em mi usledio ban,dali razumete?
Ovaj decko sto kaze da je bijo na onom sajtu bez cenzure ja neznam ali mogao je da procita gde se ta dva Hrvata seru na srpsku zastavu,sto je najveca uvreda za jednu naciju,veca uvreda nepostoji za naciju od te,i niko im nije rekao ni a.
Dok su se moji komentari veoma cenzurisali sto sam pisao o oluji i ostalom sto se desavalo u tom ratu.
I svakakve stvari mi stizale na pm.
Mozda je decko taj sto se registrovao na taj sajt umesao svoje prstice kad je video sta je i kako je i ispao Like a Star @ heaven

*IGORE ... postoji deo foruma koji se zove Arena i u njemu Oktagon...tamo se možeš do sutra svađati sa kim hoćeš, tačnije temu na kojoj počne svađa prebaciću tamo pa se svađajte jer ja želim da sa ostalima diskutujem...dakle Bez cenzure svakako ne podrazumeva ANARHIJU nego jednu sasvim normalnu komunikaciju i iznošenje sopstvenog mišljenja bez vulgarnosti na nacionalnoj i verskoj osnovi...Dakle nadam se da ćeš ovde moći da pišeš o Oluji o kojoj i ja takođe pišem (pogledaj pod Istorija i ratovi) ali se isto tako nadam da nećeš više upotrebljavati psovke i vulgarnosti kao argumente jer oni to stvarno nisu.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
nisam_normalan
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
nisam_normalan


Broj poruka : 26
Godina : 35
Localisation : Bihac (biH)
Datum upisa : 17.07.2007

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 18:05

hi everybody lol! 2
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptyUto 17 Jul 2007, 18:54

nisam_normalan ::
hi everybody lol! 2

51) 51)
dobro došao
Nazad na vrh Ići dole
sandra
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 1
Datum upisa : 18.07.2007

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptySre 18 Jul 2007, 00:45

pirat Ćao svima ja sam nova ovden. cyclops
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptySre 18 Jul 2007, 01:47

nisam_normalan ::
hi everybody lol! 2
Ja jce ne tzv. BiH
pozdrav i tebi
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptySre 18 Jul 2007, 01:48

sandra ::
pirat Ćao svima ja sam nova ovden. cyclops
hmmmm jel nisi maloletna???
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptySre 18 Jul 2007, 01:53

hmmmmmmmmm dobrodošao Mladen1975
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptySre 18 Jul 2007, 02:25

Tatoo dobro došao8)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 EmptySre 18 Jul 2007, 03:26

vania555 dobro došla
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Dobro došli... - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro došli...   Dobro došli... - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobro došli...
Nazad na vrh 
Strana 9 od 16Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Sledeći
 Similar topics
-
» brbljajte ovdje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: