Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zavodnik Petar Vlahov

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptyPet 26 Jan 2007, 12:17

Zavodnik Petar Vlahov 757e48463286885752ddb2c83a2d3bbf_medium_tall

Fotografije Petra Vlahova, na kojima on pokazuje svoje spolovilo, HRT-ov voditelj navodno je slao svojoj djevojci. Slađa iz "Noćne more" tvrdi da je perverznjak.
Ovo me uopće neće obeshrabriti. Ne pada mi na pamet istraživati tko je to učinio i zašto. Prijatelji su me zvali i rekli da ih nisam osramotio, barem što se izgleda tiče, kroz šalu je komentirao Petar Vlahov svoje gole fotografije objavljene u tjedniku Stars.
- Nisam vidio snimke, ne zanimaju me, ali očito je da se netko jako dobro brine o mom PR-u - rekao je Vlahov, koji je prije nekoliko mjeseci prešao s Nove TV na HRT.
- Nikad nisam bio zadovoljniji u životu, i što se tiče posla i emotivnog života, a i zdravlja, tako da se zbog ove novonastale situacije uopće ne nerviram - rekao je
izvor: 24.sata
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptyPet 26 Jan 2007, 12:36

Vlahov uzvraća udarac sexi slikama

Nisam vidio snimke, ne zanimaju me ali očito da se netko brine o mom PR-u, rekao je Petar Vlahov urednik i voditelj HTV-ove emisije "Radni ručak", na svoje vruće fotografije osvanule u jednom tjedniku.
No prije negoli ih je poslao 19-godišnjoj Sabini Čedić, modelu i plesačici iz Dugog Sela, koju je Lupino snimio za ovogodišnji Škodin kalendar za mjesec rujan, sigurno ih je probrao.
Sabina prati Slađu iz Malnarove "Noćne more" na nastupima kao plesačica.
Petar je sa Sabinom u povremenom prijateljsko-emotivnom odnosu, od ljetos, a kako su njegove fotografije završile u novinama, ne znam. - kaže Slađa.
Dvije prijateljice, Petrova bivša povremena djevojka Sabina i Slađa imale su svojedobno performans s mobitelom i mms fotografijama.
Nemam pojma o kojim i kakvim fotografijama se radi. Slikale smo se, ali to je bilo iz zezancije. Ukoliko Petar ne uzvraća udarac iz svog mobitela - kaže Slađana Petrušić

Zavodnik Petar Vlahov 7d97bf0c78e19dad2ef649b0b8d92730_large

Zavodnik Petar Vlahov C0e951436ad2ace8bcf1979b7cea5a30_large

Zavodnik Petar Vlahov 03b87a9d36f9569d5dd7dcd6fd4832f2_large

Zavodnik Petar Vlahov B1ec5b04e1c19a3ce10549e0d7c56a33_large

24.sata
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptyPet 26 Jan 2007, 12:39

koje su to guske cat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptyPet 26 Jan 2007, 12:42

lily ::
koje su to guske cat

Ne guske neg gusketine 8)
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptyPet 26 Jan 2007, 12:44

ma ni Vlahov ne zaostaje puno za njima
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptyPet 26 Jan 2007, 12:50

Jes
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptyPet 26 Jan 2007, 12:56

ma nemam ja ništa protiv da se ljudi slikaju i snimaju za svoje privatne potrebe , ali takve stvari slati sms-om cat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptyPet 26 Jan 2007, 13:00

Pa oni se i slikali valjda za privatne kolekcije. Al osveta radi svoje Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptyPet 26 Jan 2007, 13:08

žalosno je koliko zlobe ima u ljudima i na kakve glupave načine riješavaju svoje frustracije
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov EmptySub 27 Jan 2007, 17:14

Da, a te fotkice baš izgledaju ko da su nastale iz zezancije...kak lažu...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zavodnik Petar Vlahov Empty
PočaljiNaslov: Re: Zavodnik Petar Vlahov   Zavodnik Petar Vlahov Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zavodnik Petar Vlahov
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljubav i sex-
Skoči na: