Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta!

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Empty
PočaljiNaslov: Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta!   Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! EmptyPet 26 Jan 2007, 01:51

Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta!
24. januar 2007.
Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! 20070124jankovic0ky
Prvi reket Srbije Jelena Janković će nakon prvog ovogodišnjeg grend slem turnira u Melburnu na najnovijoj rang-listi najuspešnijih igračica sveta, koja će biti objavljena u ponedeljak, zauzeti desetu poziciju - najbolju u dosadašnjoj karijeri. „Veoma sam srećna što sam prva teniserka iz novonastale države Srbije koja je ušla u veličanstvenih ´top deset´. Međutim, moje ambicije se ovog puta neće zaustaviti na ovom broju. Ovo je veliki uspeh za mene i srpski tenis i nadam se da će moj najbolji plasman u karijeri biti podsticaj za nove i još veće uspehe”, navela je Janković. Ona je poručila da nastavlja da vredno trenira, prisetivši se radosti od pre nekoliko godina, kada je uspela da uđe među prvih 100 svetskih teniserki.
„Bio je to tada veliki uspeh za naš tenis, a evo mene sada među deset najboljih igračica planete. Napravila sam još jedan korak u svojoj karijeri, ali idemo dalje”, zaključila je Jankovićeva, koja je danas završila učešće na Otvorenom prvenstvu Australije.

Naime, ona i Nenad Zimonjić su u konkurenciji mešovitih parova poraženi u drugom kolu od beloruske kombinacije Maks Mirnji - Viktorija Azarenka rezultatom 4:6, 5:7. „Imali smo dosta šansi u toku meča, ali nismo uspeli da ih realizujemo. Jednostavno, protivnici su odlično igrali”, ocenila je Jankovićeva. (RTS)


Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Srbijasm Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Srbijasm Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Srbijasm
Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Srbijasm Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Srbijasm Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Srbijasm
Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Srbijasm Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Srbijasm Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta! Srbijasm
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Jankovićeva nakon Melburna deseta teniserka sveta!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» I nakon 400 godina.....

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: