Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zaustavljen N.Đoković

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković EmptyNed 21 Jan 2007, 13:41

U osmini finala Australien Opena Federer prejak za Đokovića.
Na kreju rezultat 3:0 pobjeda Federera.
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković EmptyNed 21 Jan 2007, 13:43

Prethodno je i Jelena izgubila od Vilijamsove... Sad
U singlu sada nemamo ni jednog predstavnika Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković EmptyNed 21 Jan 2007, 13:45

Lauda ::
Prethodno je i Jelena izgubila od Vilijamsove... Sad
U singlu sada nemamo ni jednog predstavnika Sad

Čitam, znam, al ostavio i tebi da obavijestiš naciju Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
TaNaNa
Moderator
Moderator
TaNaNa


Broj poruka : 383
Datum upisa : 16.11.2006

Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković EmptyNed 21 Jan 2007, 13:46

Izgubiti od takvih protivnika nije sramota!
Ne znam postoji li neko na sportskom nebu ko trenutno moze pobediti Federera.
Covek je velicina u svakom pogledu. Kompletna licnost 101%.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković EmptyNed 21 Jan 2007, 13:50

TaNaNa ::
Izgubiti od takvih protivnika nije sramota!
Ne znam postoji li neko na sportskom nebu ko trenutno moze pobediti Federera.
Covek je velicina u svakom pogledu. Kompletna licnost 101%.

Toćno. Nije od Federera izgubiti sramota. Gledao sam prijenos al mi se činilo ko da se Đoković unaprijed predo!!!???? Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
TaNaNa
Moderator
Moderator
TaNaNa


Broj poruka : 383
Datum upisa : 16.11.2006

Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković EmptyNed 21 Jan 2007, 13:55

Ja sam gledala prvi set pa sam posle provirivala iz kuhinje, ubedila sam sebe da baksuziram Novaka Arrow
Kad te neko "brekne" dva tri puta, ti budes u prilici da mu uzvratis, ali ne uspevas, sta onda drugo nego "predati se" Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković EmptyNed 21 Jan 2007, 14:03

TaNaNa ::
Ja sam gledala prvi set pa sam posle provirivala iz kuhinje, ubedila sam sebe da baksuziram Novaka Arrow
Kad te neko "brekne" dva tri puta, ti budes u prilici da mu uzvratis, ali ne uspevas, sta onda drugo nego "predati se" Wink

Baksuzi koji gledaju ne postoje...jednostavno u ovom trenutku je Federer u takvoj formi da koristi svaku grešku protivnika i uzima svaki mogući poen....nije se Đoković predao nego ga je protivnik naterao da mnogo više greši....imao je fantastičan retern i menjao svaki put kombinacije tako da Novak nije mogao da mu parira i to je to, ali nije daleko vreme kada će mu ovaj momak uzvratiti istom merom. 8)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
TaNaNa
Moderator
Moderator
TaNaNa


Broj poruka : 383
Datum upisa : 16.11.2006

Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković EmptyNed 21 Jan 2007, 14:05

Sto bi rekle babe iz mog sela "Iz tvojih usta u Bozije usi"!
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković EmptySre 24 Jan 2007, 15:24

Poraz Zimonjića i Jankovićeve
stana - 24. januar 2007.


Srbija više nema predstavnika na Otvorenom prvenstvu Australije u tenisu pošto su Jelena Janković i Nenad Zimonjić jutros, u drugom kolu, poraženi od beloruskog „miksa” Viktorija Azarenka - Maks Mirnji sa 6-4, 7-5. Beloruski tandem došao je do pobede iskoristivši po jedan brejk u oba seta, dok Jankovićeva i Zimonjić nisu uspeli da iskoriste nijednu od pet prilika za oduzimanje servisa. Srbija je tako ostala bez ijednog predstavnika u Melburnu. Ranije su eliminisani Ana Ivanović (3. kolo), Jelena Janković i Novak Đoković (4. kolo), kao i Nenad Zimonjić u dublu (četvrtfinale).
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Zaustavljen N.Đoković Empty
PočaljiNaslov: Re: Zaustavljen N.Đoković   Zaustavljen N.Đoković Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zaustavljen N.Đoković
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: