Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Bezumna drskost

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Bezumna drskost Empty
PočaljiNaslov: Bezumna drskost   Bezumna drskost EmptySub 31 Jan 2015, 07:54

Valjda iz ciste navike da se ophpdimo normalno i sa poverenjem stalno, ali stalno, nasedamo na niskosti zapadne politike, ako se to uopste politikom nazvati moze !!!
  Obecanja su uvek potkovana uslovljavanjima a odgovori cudjenjem, kako je moguce da nam vi tako odgovorite, jer pobogu, vi ste niko i nista a Mi smo toliko iznad vas.
  Dugacak je niz takvih abnormalnil ideja koje oni imaju kao i bolesnih ideja... npr. mi tebi uvedemo sankcije ali otkud tebi takvo pravo da se drznes i da na njih odgovoris ???
  Idu cak dotle da smelo i zacudjeno reaguju na neslaganje sa njihovim stavovima zahtevajuci od svih ostalih da ih prate u bezumnom ludilu da cesto posumnjam da ovi njihovi iz CIA koji prevoze belo iz Avganistana saradjuju sa comtrailersima i razbacuju belo nad clanicama EU pa zbog toga uvek kazem : Oprosti im Boze ne znaju sta rade...
  Al onda se ujedem za jezik jer ZNAM sta rade !!!
  Nastupaju stalno u ofanzivi tako da sve sto dodje kao demanti nema efekta.... to izgleda nikako da shvati nasa i ruska propagandna sluzba !
  Onda laz plasiraju vise puta bez srama i stida a znajuci da im podplaceni i neskolovani novinari nece odgovoriti.... primer americkog ambasadora koji je otvorio 8500 radnaih mesta u Srbiji a prethodno je ubio par hiljada Srba i nase dece a takodje razorio kompletnu industriju i infrastrukturu i jos nema obraza da cuti a nase voditeljke - guske ne znaju nista da ga pitaju.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Bezumna drskost
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Politika :: U svetu-
Skoči na: