Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Stezanje kaisa ili Siriza ?

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Stezanje kaisa ili Siriza ? Empty
PočaljiNaslov: Stezanje kaisa ili Siriza ?   Stezanje kaisa ili Siriza ? EmptySub 31 Jan 2015, 04:08

Sedeo sam sa grkom u Nafliju ( Napflio ), bivsoj prestonici Grcke i uz Amstel koji placaju 2x vise nego svoje Mytos razgovarao pre 3 godine o nadolazecim problemima. Rece mi tada grk da ce to biti teska vremena i da nikako ne moze da se pomiri sa time da njegova sestra ili necija majka izadju na ulicu i prostitucijom dopune budzet za prezivlajvanje. Pitao sam ga kako reaguje na to da su njihove javne kuce pune rumunki, bugarki, ukrainki i svih ostalih zena iz istocne evrope, pa i mojih srpkinja. Nije ga dotaklo moje pitanje... ostao je pri svom stavu o grkinjama.
Smanjio je Vucic i plate i penzije i sad e-novine i ostale provokatorske placene i (preplacene) nacisticke i neoliberalne novine bacaju drvlje i kamenje po njemu, koliko vidim niko nije izasao na ulice i krenuo u protest.... znaci Vucic je u pravu !!!
Mislim da bi trebao da preduzme jos drasticnije korake... cisto da opipa granicu do koje moze ici, jer... mnogo grla poje pesmu koju je u sumi culo, tj. i ptice pevaju al uvek istu pesmu sto bi uistinu rekao Momcilo Bajagic - Bajaga.
No ostavimo Bajagu nasim zaludjenim vrsnjakinjama... (neke sam licno poznavao), u obmanula grkearta ajmo mi opet ozbiljno...
Siriza je dobila prostor vrha zileta da manevrise i bice to izuzetno tesko uraditi, iz prostog razloga jer glasaci ocekuju i vise od obecanog, a vinerima je jasno da ne mogu ici ni do 60 % obecanog jer ce im se desiti Sarli enbo u reziji USA marinaca iz (nazalost) njihovih baza u samoj Grckoj.
Logican zaklucak: Bolje stegnut kais nego razvaljeno dupe !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Stezanje kaisa ili Siriza ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Politika :: U Srbiji-
Skoči na: