Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Poljubac muža probudio uspavanu lepoticu iz kome

Ići dole 
AutorPoruka
Bugi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.05.2008

Poljubac muža probudio uspavanu lepoticu iz kome Empty
PočaljiNaslov: Poljubac muža probudio uspavanu lepoticu iz kome   Poljubac muža probudio uspavanu lepoticu iz kome EmptyUto 10 Feb 2009, 01:42

Porodična drama sa dobrim krajem

Poljubac muža probudio "uspavanu lepoticu" iz kome

Autor: Blic online | Foto:Daily Mail |

Nakon što je dve nedelje proveo pored bolničkog kreveta svoje supruge nadajući se da će se probuditi iz kome posle srčanog udara, Britanac Endru Rej je počeo da gubi nadu. Izbezumljen otac dvoje dece puštao joj je kasete na kojima se čuje njihov sin kako plače i njihova ćerka koja viče "Mama, probudi se!"

Poljubac muža probudio uspavanu lepoticu iz kome Kissv-x
Poljubac muža probudio uspavanu lepoticu iz kome Metronavodi-baner468x60
Konačno se u očaju brižno nagnuo nad njenim nepokretnim telom i rekao: "Ema, ako me čuješ, molim te, samo me poljubi".
"Ono što je usledilo bilo je izvan snova", rekao je on. "Okrenula je glavu prema meni, napućila usne i poslala mi mali poljubac".
"Nisam mogao da poverujem. Mislio sam da će mi srce iskočiti iz grudi i osećao sam se kao da me je neko oslobodio velikog tereta", rekao je zapanjeni Endru, koji ima doktore za svedoke neverovatnog događaja.
Ema je doživela srčani napad samo deset dana nakon što je na svet donela sina. Užasnuti Endru je pokušao da je oživi tehnikom "usta na usta" nakon što je kolabirala za vreme šopinga. Zatim je primljena u bolnicu gde su lekari uspeli da joj ožive srce, ali su Endruu rekli da je moguće da će zauvek ostati u komi.
"Puštao sam joj snimak pesama uz koje smo plesali na venčanju. Nežno sam joj pričao, držao je za ruku, sve vreme joj govorio da je volim i molio je da se probudi."
Međutim, poljubac je bio samo početak bolne borbe za život i oporavak jer je Ema čas bila u svesnom čas u nesvesnom stanju, a usled gubitka kiseonika imala je problem gubitka pamćenja.
Ona je na kraju izašla iz bolnice, ali i sada - gotovo dve godine kasnije – ide na terapije zbog oštećenja mozga.
Lekari veruju da je infarkt izazvao ugrušak krvi nakon što je sina Aleksandra, koji sada ima dve godine, rodila carskim rezom.
"Volela bih da mi se povrati sećanje. Endru mi pomaže u svemu, ne znam šta bih radila bez njega", rekla je Ema.
Endru kaže da je jednostavno zahvalan što mu je žena preživela.
"Može da se kreće prilično dobro kada je neko drži za ruku, a srećan sam što naša deca još uvek imaju majku i što ja imam ženu", rekao je Endru.

Poljubac muža probudio uspavanu lepoticu iz kome Kiss-x
Nazad na vrh Ići dole
 
Poljubac muža probudio uspavanu lepoticu iz kome
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Poljubac je prvi znak ljubavi
» Poljubac sestara Cruz u spotu svog brata

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljubav i sex-
Skoči na: