Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Nemanja Vidić, ponosni kapiten Junajteda

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Nemanja Vidić, ponosni kapiten Junajteda Empty
PočaljiNaslov: Nemanja Vidić, ponosni kapiten Junajteda   Nemanja Vidić, ponosni kapiten Junajteda EmptyČet 08 Jan 2009, 17:31

Nemanja Vidić, ponosni kapiten Junajteda V120731p0
Nemanja Vidić, ponosni kapiten Junajteda

Srpski fudbaler Nemanja Vidić rekao je da je, uprkos porazu od Derbija u Liga kupu (0:1), ponosan što je na toj utakmici bio kapiten Mančester junajteda.

"Vrlo sam srećan što sam imao priliku da budem kapiten Junajteda. Ponosan sam. Ipak.. stil igre nikada neću menjati. Pokušavam da na svakom meču dam sve od sebe", rekao je Vidić za klupsku televiziju.

Vidić je na mestu kapitena "crvenih đavola" privremeno zamenio Rija Ferdinanda, ali mu je veče pokvario gol Krisa Kamonsa, koji je Derbi Kauntiju doneo minimalnu pobedu od 1:0.

"Nismo igrali sjajno. Možemo mnogo bolje... Utakmica je bila teška, a Derbi će sigurno i na sledećoj utakmici, na našem 'Old Trafordu' igrati isto", ocenio je Vidić, ali i predvideo bolju partiju Mančestera na revanšu, 20. januara.

"Biće drugačije. Bićemo bolji. Poraz od 0:1 i nije toliko loš rezultat. Sigurno da možemo da postignemo dva gola i dođemo do finala, a zaista želimo da stignemo do 'Vemblija' i osvojimo trofej", istakao je Vidić.

(Beta/MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Nemanja Vidić, ponosni kapiten Junajteda
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: