Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Neumorni jahači/ce apokalipse

Ići dole 
2 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptyUto 06 Jan 2009, 23:34

aja ::
susjeda ::
ahaaaaa...vjerujem Wink

Moram te napustiti i ići u krpe....sutra očekuj izvješće na kojoj sam flaši, od njih 6 Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 C070

Noć Twisted Evil

Ajde drži se... Smile noć!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptyUto 06 Jan 2009, 23:36

Dečki, ne mogu ja tim tempom tipkati.... spora sam ja već...noć!
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptyUto 06 Jan 2009, 23:40

aja ::
Mene zanima kak mu je žena...

Kisss devojke,,,monkey danas sam baš bio vredan...prvo sam suprugu izveo iz bolnice jer joj je znatno bolje...nastaviće ispitivanja ambulantno, a onda sam kćerke vodio u selo kod bake na badnje veče i večeru...bounce
Sad ću na youTube da podignem snimak pijukanja u slami i postaviću vam da vidite.

Što se plina tiče...naše rezerve su baš skromne, no ja imam više alternativnih izvora grejanja, tačnije...nisam plin ni uvodio jer čekam da to bude dobro razgranato i onda će normalno biti mnogo jeftiniji priključak,a do tada drva su pravi izvor pogotovu kada ugasim svetla a šporet pucketa i baca odsjaj po zidovima, još uvek mi je zadovoljstvo cepati drva po mrazu.
Dogrevam pojedine prostorije uljnim radijatorom, a pojedine plinskom bocom tj grejalicom na plin.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 00:29

Bokić svima.

Čestit Božić, Laudi.

Mir Božji, Hristos se rodi.
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 00:38

Bony ::
Bokić svima.

Čestit Božić, Laudi.

Mir Božji, Hristos se rodi.

Hvala , zaista se Hristos rodi !
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 10:41

Hristos se rodi - srećan božić
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 13:44

Sretan Božić Lauda Idea
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 15:09

gradski-seljak ::
Sretan Božić Lauda Idea

Idea hvala prijatelju !
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 21:32

Lauda, sretan Božić tebi i tvojoj obitelji!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 21:45

LAuda sretan Božić tebi i tvojima

Evo me, živa i ne baš jako živahna.. Wink
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 21:54

Twisted Evil u jedanaest sati sam ti htjela slati poruku da čujem kako si Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 21:58

susjeda ::
Twisted Evil u jedanaest sati sam ti htjela slati poruku da čujem kako si Smile

Eh...spavala sam negdje do pol 11 a onda sam otišla u susjednu sobu lajati s jednom curkom iz garešnice...do sad smo bile u istoj sobi, danas su me stavili u susjednu. A imala sam i stalak za infuziju s kotačićima ovaj put. 40
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:01

aja ::
susjeda ::
Twisted Evil u jedanaest sati sam ti htjela slati poruku da čujem kako si Smile

Eh...spavala sam negdje do pol 11 a onda sam otišla u susjednu sobu lajati s jednom curkom iz garešnice...do sad smo bile u istoj sobi, danas su me stavili u susjednu. A imala sam i stalak za infuziju s kotačićima ovaj put. 40



a ja neka mislim kako si @
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:02

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
Twisted Evil u jedanaest sati sam ti htjela slati poruku da čujem kako si Smile

Eh...spavala sam negdje do pol 11 a onda sam otišla u susjednu sobu lajati s jednom curkom iz garešnice...do sad smo bile u istoj sobi, danas su me stavili u susjednu. A imala sam i stalak za infuziju s kotačićima ovaj put. 40



a ja neka mislim kako si @

Sorry... Arrow

Drugi put ću se javit, časna pijonirska Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:04

[quote="aja"]
susjeda ::
aja ::
susjeda ::
Twisted Evil u jedanaest sati sam ti htjela slati poruku da čujem kako si Smile

Eh...spavala sam negdje do pol 11 a onda sam otišla u susjednu sobu lajati s jednom curkom iz garešnice...do sad smo bile u istoj sobi, danas su me stavili u susjednu. A imala sam i stalak za infuziju s kotačićima ovaj put. 40



a ja neka mislim kako si @

Sorry... Arrow

Drugi put ću se javit, časna pijonirska



važno da si ti kući Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:06

Jesam, i relativno se dobro osjećam...sutra idem sanitetom, nadam se da mi neće biti slabo... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:07

pa jel ti bude zlo na putu ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:13

susjeda ::
pa jel ti bude zlo na putu ?

Ne, ne od puta...od treće kemo..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:15

a valjda neće ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:16

susjeda ::
a valjda neće ...

Nadam se...uzet ću reglan. I moram održati krvnu sliku, da odradim i četvrtu kemo i zračenje do kraja... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:20

aja ::
susjeda ::
a valjda neće ...

Nadam se...uzet ću reglan. I moram održati krvnu sliku, da odradim i četvrtu kemo i zračenje do kraja... Evil or Very Mad


što uzimaš od vitamina ili već čega ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:24

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
a valjda neće ...

Nadam se...uzet ću reglan. I moram održati krvnu sliku, da odradim i četvrtu kemo i zračenje do kraja... Evil or Very Mad


što uzimaš od vitamina ili već čega ?

Uziman nekaj za podizanje imuniteta....immunal kapi (lek, 38 kn) i nativni propolis (hedera, 130kn)...izgleda da za sad djeluje, sve ostalo je preeeeskupo. I nemam više trakica za šećer. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:26

te trakice, jel se dobiju preko zdravstvenog ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:28

susjeda ::
te trakice, jel se dobiju preko zdravstvenog ?

Samo ako si na ainzulinu...ja ih moram kupovat, a koštaju 280 kn. Sad

Ovo koristim

http://isite10.isite.com.hr/default.asp?gl=200409150000006
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 EmptySre 07 Jan 2009, 22:30

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Neumorni jahači/ce apokalipse   Neumorni jahači/ce apokalipse - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Neumorni jahači/ce apokalipse
Nazad na vrh 
Strana 4 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: