Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Srbi stigli u Mančester

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Srbi stigli u Mančester Empty
PočaljiNaslov: Srbi stigli u Mančester   Srbi stigli u Mančester EmptySub 03 Jan 2009, 10:34

Srbi stigli u Mančester V120277p0
Ferguson: Daćemo vremena Tošiću

Zoran Tošić i Adem Ljajić su novi članovi Mančester junajteda s obzirom da su parafe na ugovore stavili poslednjeg dana 2008. u prisustvu glavnog skauta “crvenih đavola”, Džima Loulora.

Stariji iz Partizanovog tandema, Tošić (21), obavezao se na troipogodišnju vernost, a Ljajić (17) na godinu dana duži period.

Dan kasnije, Tošić je u pratnji Loulora otputovao u Mančester, a zvanično predstavljanje igrača koji je već zadužio dres sa brojem 14 biće obavljeno naredne nedelje, na konferenciji za medije, kada se završe svi administrativni detalji.

“Bio sam na Zlatiboru gde sam nameravao da dočekam Novu godinu, ali me je u sredu pozvao menadžer i rekao da se vratim u Beograd, jer se pregovori nastavljaju", počeo je priču Zoran Tošić.

Posle prve faze pregovora u decembru učinilo se da bi transfer mogao da propadne, jer ono što je nudio Mančester nije zadovoljavalo igrače.

“Finansijski uslovi su sada bolji nego što su mi prvobitno ponuđeni. Znam koliko vredim. Što pre shvatim da zaslužujem da budem tamo, biće mi lakše. Sigurno je da ljudi iz Mančestera nisu u meni videli igrača čiji su kvaliteti duel igra ili skok već neke druge moje karaktersitike koje ne mogu da se dorade”.

Mnogi već porede Bambija sa Rajanom Gigsom...

“Ne želim to. Gigs je veliki igrač, a ja tek idem da napredujem”, zaključio je Tošić.

Ljajić je ostao u Beogradu s obzirom na pređašnji dogovor prema kome će kao pozajmljen igrač igrati za Partizan najmanje do kraja 2009.

“Impresioniran sam, imam tek 17 godina… Igraću još godinu dana u Partizanu, a nadam se da ću se jednog dana vratiti u klub koji mi je u srcu”, napomenuo je Ljajić.

Srbi stigli u Mančester V120277p1


Srećan je bio i predsednik crno-belih, Dragan Đurić, posle posla zaključenog u sredu u kancelariji generalnog sekretara Darka Grubora.

“Ovo je veliki dan za Partizan, srpski fudbal i Srbiju. Naši igrači idu u najveći klub na svetu. Visina transfera nije toliko bitna iako je jedan od najvećih u poslednjih deset godina”, rekao je Đurić.

“Ova finansijska injekcija će stabilizovati klub iako ni do sada nismo imali problema. Svi zaposledni u Partizanu su isplaćeni do 31. decembra”, dodao je predsednik kluba iz Humske 1.

Na zvaničnom sajtu Mančester junajteda je osvanula vest pod naslovom „Srbi stigli u Junajted“, koja potvrđuje da su transferi obavljeni.

O dolasku Zorana Tošića, menadžer Aleks Ferguson je rekao:

“Pratimo ga već godinu dana. Naš skaut zadužen za tu oblast nam već neko vreme ukazuje na njega. Sada je standardan član reprezentacije”, podvukao je Aleks Ferguson i dodao:

“Daćemo mu vremena, nije igrao od 10. decembra. Treba mu vreme da se prilagodi i navikne na naš tempo rada i utakmica”, zaključio je Aleks Ferguson uz napomenu da je time zaključio “pazar” u zimskom prelaznom roku.

Aktuelni prvak Engleske, Evrope i sveta je za „paket iz Humske 1“ izdvojio 17 miliona evra.

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Srbi stigli u Mančester
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Srbi za Srbe
» Srbi za Srbe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: