Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pozdrav od Laude

Ići dole 
AutorPoruka
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Pozdrav od Laude Empty
PočaljiNaslov: Pozdrav od Laude   Pozdrav od Laude EmptyPet 22 Avg 2008, 15:38

Još pre jedno sedam,dana dragi naš prijatelj i osnivač foruma Lauda me je zamolio da vas sve pozdravim u njegovo ime,pošto on iz tehničkih razloga nije u mogućnosti da bude sa nama. Nadam se da će uskoro otkloniti smetnje i ponovo nam se priključiti druzenju,u ovom našem kutku virtuelnog sveta.

Jbg nisam se setio ranije da prenesem pozdrave,i ja sam u zadnje vreme u nekoj frci,pa sam malo pogubljen.

Uzdravlje Idea
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Pozdrav od Laude Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav od Laude   Pozdrav od Laude EmptyPet 22 Avg 2008, 15:39

ako neko uopšte više dolazi ovde,i pročita ovo Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pozdrav od Laude Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav od Laude   Pozdrav od Laude EmptyPet 22 Avg 2008, 18:32

Deki lijepo ga pozdravi i reci mu da mi se bar mogao javiti sms ili tf
u svakom slučaju hvala na obavijesti
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Pozdrav od Laude Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav od Laude   Pozdrav od Laude EmptyPet 22 Avg 2008, 19:07

gradski-seljak ::
Deki lijepo ga pozdravi i reci mu da mi se bar mogao javiti sms ili tf
u svakom slučaju hvala na obavijesti

kad ga vidim preneću mu pozdrave,mada se i mi sad retko vidjamo ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pozdrav od Laude Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav od Laude   Pozdrav od Laude EmptyPet 22 Avg 2008, 20:59

deki ::
Još pre jedno sedam,dana dragi naš prijatelj i osnivač foruma Lauda me je zamolio da vas sve pozdravim u njegovo ime,pošto on iz tehničkih razloga nije u mogućnosti da bude sa nama. Nadam se da će uskoro otkloniti smetnje i ponovo nam se priključiti druzenju,u ovom našem kutku virtuelnog sveta.

Jbg nisam se setio ranije da prenesem pozdrave,i ja sam u zadnje vreme u nekoj frci,pa sam malo pogubljen.

Uzdravlje Idea


Dobro da si se sjetio clown
Nazad na vrh Ići dole
deki
Moderator
Moderator
deki


Broj poruka : 405
Datum upisa : 29.11.2006

Pozdrav od Laude Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav od Laude   Pozdrav od Laude EmptySub 23 Avg 2008, 03:31

susjeda ::
deki ::
Još pre jedno sedam,dana dragi naš prijatelj i osnivač foruma Lauda me je zamolio da vas sve pozdravim u njegovo ime,pošto on iz tehničkih razloga nije u mogućnosti da bude sa nama. Nadam se da će uskoro otkloniti smetnje i ponovo nam se priključiti druzenju,u ovom našem kutku virtuelnog sveta.

Jbg nisam se setio ranije da prenesem pozdrave,i ja sam u zadnje vreme u nekoj frci,pa sam malo pogubljen.

Uzdravlje Idea


Dobro da si se sjetio clown


sustižu me godine,zašto bi to krio ....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pozdrav od Laude Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav od Laude   Pozdrav od Laude EmptySub 23 Avg 2008, 10:15

ko prizna pola mu e oprašta.... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pozdrav od Laude Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozdrav od Laude   Pozdrav od Laude Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozdrav od Laude
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pozdrav za...
» Pozdrav generaciji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: