Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 “Ujka Sem” štiti narkomana

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

“Ujka Sem” štiti narkomana Empty
PočaljiNaslov: “Ujka Sem” štiti narkomana   “Ujka Sem” štiti narkomana EmptySub 19 Jul 2008, 20:58

“Ujka Sem” štiti narkomana


“Ujka Sem” štiti narkomana Thumb_miladinkovacevic_0


BEOGRAD - Laž je da je Minja potpisao ugovor s KK Vrbas. On je postigao samo usmeni dogovor s nekadašnjim klubom, koji ga je registrovao u savezu kao svog igrača. Minja je još uvek u velikoj depresiji i niti igra, niti trenira - kaže u izjavi za Kurir Branka Kovačević, majka Miladina Kovačevića, koji je prebegao iz SAD u Srbiju nakon optužbi da je 4. maja u tuči u jednom kafiću u Njujorku teško povredio studenta Brajana Stajnhauera.
I Veselin Cerović, advokat porodice Kovačević, potvrđuje da Miladin nije potpisao nikakav ugovor, već je reč o “lažnoj propagandi objavljenoj na televiziji B92”. Majka doskorašnjeg stipendiste i košarkaša Univerziteta Bingamton kaže da porodica živi u strahu jer dobija pretnje ubistvom i kidnapovanjem 14-godišnje kćerke.
- Pozivi su mi stizali s prikrivenog broja, a pretnje su bile na srpskom i engleskom jeziku. Isključila sam mobilni i od tada živimo u stalnom strahu. Krili smo se dve i po nedelje kod prijatelja izvan Kule, u jednoj sobici. Preživljavamo golgotu zbog nepravde. Bilo bi mi lakše da me ubiju - priča očajna majka.
Ona objašnjava da je njen sin samo hteo da razdvoji sukobljene kada je Stajnhauer počeo da udara neke njegove poznanike obesno se pozivajući na moćnog ujaka, senatora Šumera.
- Stajnhauer je tada udario Minju, i ovaj mu je samo uzvratio. I nije tačno da je senatorov nećak bio u komi. On je bio 48 sati pod anestezijom kako bi ga očistili od droge i alkohola. U policijskom izveštaju, iz kojeg je istrgnuto 40 strana, stajalo je da je Stajnhauer bio pod dejstvom droge i alkohola. Kažu i da kamera u kafiću nije radila, a u SAD je nemoguće da i trafika ostane bez kamere. Sve je ovo nameštaljka. Bila sam tamo mesec dana i gotovo mi ništa nisu dali da vidim - tvrdi nesrećna majka.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
“Ujka Sem” štiti narkomana
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljudi i događaji-
Skoči na: