Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Srpski indijanci

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Srpski indijanci   Srpski indijanci EmptySre 10 Jan 2007, 21:03

Najmanje 4 državljana Republike Srbije izjasnilo se Indijancima na posljednjem popisu stanovništva. Osnovali su svoju udrugu i željeli bi imati i plemenski savjet, pa popušiti lulu mira.

Srpski indijanci Kostunicaia3

BEOGRAD - Srbijansko Ministarstvo za državnu upravu i lokalnu samoupravu upisalo je ovih dana u registar udruga, društvenih i političkih organizacija Udruženje Indijanaca.

Udruga ima sjedište u Aleksincu, a njezin predsjednik Ljupče Pavlović kaže da ideja o udruzi potječe odavno, te da se je on na posljednjem popisu stanovništva 2002. godine, jednako kao i njegova supruga i dvije kćeri, izjasnio kao Indijanac.

"Nisam poglavica, svi u udruženju smo jednaki i zajednički donosimo odluke", rekao je Pavlović, dodajući da bi "bilo lijepo imati i plemenski savjet, pa popušiti lulu mira, ali je u Srbiji stvarnost sumorna".

Pavlović kaže da se "osjeća kao Indijanac" jer su ljudi u Srbiji obespravljeni, a "državni organi krše mnoga ljudska prava".

"Indijanaca je, kad su došli kolonizatori, bilo oko 45 milijuna, a danas ih je šaka jada, baš kao i Srba. Srbija je danas jedan veliki rezervat. Svi živimo u rezervatu, kao i Indijanci u Americi, ali ne možemo otići ni u Mađarsku, niti u Bugarsku bez viza. Ne živimo ništa bolje nego Indijanci nekad", rekao je Pavlović, dodajući da se "nosi idejom" da u Aleksincu napravi turističko-rekreativni centar koji bi nalikovao na indijansko selo, u kojem bi radilo nekoliko stotina stanovnika Aleksinca.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski indijanci   Srpski indijanci EmptySre 10 Jan 2007, 21:03

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tea
Zvezda u usponu
Zvezda u usponu
Tea


Broj poruka : 806
Datum upisa : 17.11.2006

Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski indijanci   Srpski indijanci EmptySre 10 Jan 2007, 21:29

:x cat
Nazad na vrh Ići dole
http://timeofourlives.20.forumer.com/index.php
lily
Gost




Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski indijanci   Srpski indijanci EmptySre 10 Jan 2007, 23:45

:x Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski indijanci   Srpski indijanci EmptyČet 11 Jan 2007, 00:03

Ne vidim tu ništa smešno, ako bi mi neko ''nacrtao'' bio bih mu zahvalan. Crying or Very sad Wink Arrow
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski indijanci   Srpski indijanci EmptyČet 11 Jan 2007, 00:07

Moj za ovoga gore kaže..."što su tražili to su i dobili" Wink
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski indijanci   Srpski indijanci EmptyČet 11 Jan 2007, 00:16

susjeda ::
Moj za ovoga gore kaže..."što su tražili to su i dobili" Wink

To je jedan lažljivi kreten i piz.. obična Question
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski indijanci   Srpski indijanci EmptyČet 11 Jan 2007, 00:19

Lauda ::
susjeda ::
Moj za ovoga gore kaže..."što su tražili to su i dobili" Wink

To je jedan lažljivi kreten i piz.. obična Question


skoro da sam ovo shvatila krivo Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski indijanci   Srpski indijanci EmptyČet 11 Jan 2007, 00:21

susjeda ::
Lauda ::
susjeda ::
Moj za ovoga gore kaže..."što su tražili to su i dobili" Wink

To je jedan lažljivi kreten i piz.. obična Question


skoro da sam ovo shvatila krivo Crying or Very sad

Ma mrzim mu i ime izgovoriti...taj jbn. Koštunica ... na njega sam mislio, to je uvreda za majmune kada on stane pored njih. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Srpski indijanci Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpski indijanci   Srpski indijanci Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Srpski indijanci
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Srpski firer
» SRPSKI BEJRUT
» Patrijarh srpski Pavle
» Cenzurisan na forumu Srpski Nacionalisti!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sve i svašta-
Skoči na: