Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Marko Tomićević prvak Evrope u kajaku, srebro za Antoniju Na

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Marko Tomićević prvak Evrope u kajaku, srebro za Antoniju Na Empty
PočaljiNaslov: Marko Tomićević prvak Evrope u kajaku, srebro za Antoniju Na   Marko Tomićević prvak Evrope u kajaku, srebro za Antoniju Na EmptySub 19 Jul 2008, 19:54

Marko Tomićević prvak Evrope u kajaku, srebro za Antoniju Nađ

Blic

Reprezentativac Srbije u kajaku Marko Tomićević osvojio je danas na Evropskom prvenstvu za juniore i mlađe seniore u Segedinu zlatnu medalju u disciplini kajak jednosed na 1.000 metara, preveslavši stazu u vremenu 3:35,018 minuta.



"Presrećan sam zbog ovog uspeha, jer sam u finalu zaista dao svoj maksimum. Jako sam želeo da osvojim evropsko zlatno odličje i uspeo u tome. Ovo će biti veliko iskustvo i podsticaj u nastavku moje karijere", poručio je Tomićević.

Najbolja srpska jednosedašica Antonija Nadj osvojila je srebrnu medalju u disciplini K-1 1000m u kategoriji mlađih seniorki.

"Očekivala sam odbranu zlata, jako sam to želela, međutim u ovom trenutku Mađarica je ipak bila bolja", izjavila je Antonija Nađ po završetku trke, koja je deonicu od 1000m prešla za 4:00.127 minuta.

Bolja od Antonije bila je Mađarica Tamara Čipeš koja je zabeležila vreme od 3:56.721 minuta, dok je bronzanu medalju osvojila Čehinja Ana Adamova sa vremenom od 4:02.256 minuta.
Na Evropskom prvenstvu za juniore i mlađe seniore u B finalima za plasman od 10. do 18. mesta veslali su: Stefana Petrov (K-1 1000m juniorke žene) koja je zauzela sedmo, odnosno 16. mesto, Zoltan Berta (C-1 1000m juniori) koji je zauzeo osmo odnosno 17. mesto i Hasanović - Erceg (K-2 juniori) koji su bili na prvom odnosno desetom mestu.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Marko Tomićević prvak Evrope u kajaku, srebro za Antoniju Na
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» ODBOJKA: Kadetkinjama Srbije srebro na EP
» DINAMO PRVAK
» DUJE SVJETSKI PRVAK
» Srebro za srpsku snouborderku

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: