Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ajmo ovde....

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:40

susjeda ::
aja ::
susjeda ::
ako su u Bosni preživjeli ono danas i mi ćemo ovo ...

cool cool

jesi vidjela ?

Jesam....cijeli dan virkam na kartu jer je bilo užasno sparno tu..

A jučer, ipak došlo malo do nas, samo grmljavine...ali u onom razmaku od 15 minuta su se ni iz čega stvorili oblaci malo desno od varaždina.. farao
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:44

mi jedva dišemo Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:46

susjeda ::
mi jedva dišemo Evil or Very Mad

Kod nas je osvježilo...malo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:48

u kući je sparina...ako pootvaramo prozore onda smo tek nadrapali od propuha...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:51

što opet radiš usput @
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:52

susjeda ::
što opet radiš usput @

Imam opravdanje...imaš pp Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:54

aha...kod nas još ne pada Crying or Very sad mislim da ću natrag u školu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:55

susjeda ::
aha...kod nas još ne pada Crying or Very sad mislim da ću natrag u školu Laughing

Iva je danas donesla svjedodžbu...hoćeš vidjet?? 40
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:56

sve pet farao prava je 3 3 3 daj da i vidim Razz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:57

Evo sad ću..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 22:59

ako nestanem to će biti zbog struje...samo da znaš...ma znala bi ti i tak, al eto da ne misliš da bi otišla bez da kažem Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:01

susjeda ::
ako nestanem to će biti zbog struje...samo da znaš...ma znala bi ti i tak, al eto da ne misliš da bi otišla bez da kažem Smile

Nadam se da nećete ostat bez struje...ni ja ne odlazim bez pozdrava...osim kad je viša sila..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:03

aja ::
susjeda ::
ako nestanem to će biti zbog struje...samo da znaš...ma znala bi ti i tak, al eto da ne misliš da bi otišla bez da kažem Smile

Nadam se da nećete ostat bez struje...ni ja ne odlazim bez pozdrava...osim kad je viša sila..

čudim se da već nismo ostali Crying or Very sad mislim da smo im već na vrh glave kad krenemo svi zvati Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:05

Ja sam zadnji put zvala kad je nestalo struje...pa me dispečer ispsovao na pasja kola jer su oni eto, uredno najavili nestanak na radiju...koji ne slušam. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:06

aja ::
Ja sam zadnji put zvala kad je nestalo struje...pa me dispečer ispsovao na pasja kola jer su oni eto, uredno najavili nestanak na radiju...koji ne slušam. Sad


Laughing jedan je jednom pop... kad sam ja njega pitala jel grmi na Papuku Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:09

kod nas još ne pada ...samo grmi Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:10

Daj mi majko..............
Grmi, sijeva nevrijeme se sprema
A ciganke varošanke još
iz sela nema
(dalje se fučka)...........
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:10

susjeda ::
aja ::
Ja sam zadnji put zvala kad je nestalo struje...pa me dispečer ispsovao na pasja kola jer su oni eto, uredno najavili nestanak na radiju...koji ne slušam. Sad


Laughing jedan je jednom pop... kad sam ja njega pitala jel grmi na Papuku Laughing

A svašta čovjek doživi....ja sam jednom zvala željezničku ima li koji vlak za vž oko 5...kaže frajer ima, kak ne, točno u 5 ide jedan teretni... Rolling Eyes

A prije par godina pitala za autobus za koprivnicu za Gazdinog bratića...a ovaj me pita idem li u posjetu dečku u vojsku...kažem da nejdem, jer nemam dečka (samo muža i dvoje djece), pa me pozvao na kavu. Imala sam mu "lijep glas" Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:11

gradski-seljak ::
Daj mi majko..............
Grmi, sijeva nevrijeme se sprema
A ciganke varošanke još
iz sela nema
(dalje se fučka)...........


večer Gradski...nisam se ovog sjetila sto godina Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:12

gradski-seljak ::
Daj mi majko..............
Grmi, sijeva nevrijeme se sprema
A ciganke varošanke još
iz sela nema
(dalje se fučka)...........

Sjedni, jedan, gradski. Question

Kad se cigo zaželi medenih kolača
on pošalje ciganku u selo da vrača
grmi, sijeva, na kišu se sprema
a ciganke varošanke još iz sela nema...

SAD se dalje fućka Ajmo ovde.... - Page 3 C070
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:13

veče, nisam ni je al sad moram Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:13

aja ::
susjeda ::
aja ::
Ja sam zadnji put zvala kad je nestalo struje...pa me dispečer ispsovao na pasja kola jer su oni eto, uredno najavili nestanak na radiju...koji ne slušam. Sad


Laughing jedan je jednom pop... kad sam ja njega pitala jel grmi na Papuku Laughing

A svašta čovjek doživi....ja sam jednom zvala željezničku ima li koji vlak za vž oko 5...kaže frajer ima, kak ne, točno u 5 ide jedan teretni... Rolling Eyes

A prije par godina pitala za autobus za koprivnicu za Gazdinog bratića...a ovaj me pita idem li u posjetu dečku u vojsku...kažem da nejdem, jer nemam dečka (samo muža i dvoje djece), pa me pozvao na kavu. Imala sam mu "lijep glas" Laughing


Laughing

ja sam se jučer valjala kad su mi pustili snimljeno kad je tip zvao službu za korisnike da mu pomognu oko novog moga Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:14

aja ::
gradski-seljak ::
Daj mi majko..............
Grmi, sijeva nevrijeme se sprema
A ciganke varošanke još
iz sela nema
(dalje se fučka)...........

Sjedni, jedan, gradski. Question

Kad se cigo zaželi medenih kolača
on pošalje ciganku u selo da vrača
grmi, sijeva, na kišu se sprema
a ciganke varošanke još iz sela nema...

SAD se dalje fućka Ajmo ovde.... - Page 3 C070

je jebote a ono ide

daj mi majko iglicu
i šarenog konca
da sašijem
titovku za ranjenog borca


ma nije mi za zamjerit
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:15

Niti to ne znaš kak treba gradski... Laughing Laughing

I CRVENOG konca Ajmo ovde.... - Page 3 437767
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 EmptyPet 27 Jun 2008, 23:17

a jebiga neznam koji mi je danas

imo sam jako loš dan JAKO
sinoć mi pretukli unuka, sav crn danas cijeli dan u zg u klajićevoj, i joiš na rortou u zg poljubio se sa jednim
majku im samo da ih ja uvatim @
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ajmo ovde.... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajmo ovde....
Nazad na vrh 
Strana 3 od 40Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» Ajmo ovde....
» ajmo iznova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: