Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 PAŠĆE ZVEZDA I PARTIZAN

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

PAŠĆE ZVEZDA I PARTIZAN Empty
PočaljiNaslov: PAŠĆE ZVEZDA I PARTIZAN   PAŠĆE ZVEZDA I PARTIZAN EmptyNed 01 Jun 2008, 19:57

PAŠĆE ZVEZDA I PARTIZAN


Finansijer FK Jagodina smatra da se “večiti rivali” već sada plaše kluba iz Pomoravljat


PAŠĆE ZVEZDA I PARTIZAN Thumb_draganmarkovicpalma5


Idejni tvorac FK Jagodina Dragan Marković Palma rekao je u intervjuu za naš list da će njegov klub pobediti Crvenu zvezdu i Partizan kad budu dolazili u ovaj grad naredne sezone. Gradonačelnik Jagodine istakao je da će klub iz Pomoravlja izrasti u stabilnog prvoligaša, obećavši da će za tri godine obezbediti plasman u UEFA kup.
Šta se može očekivati od Jagodine u Superligi?
- Mi ne pravimo ekipu za jednu sezonu. Jagodina mora da postane stabilan prvoligaš. Naši planovi su veliki i budite ubeđeni da ćemo za tri godine obezbediti plasman u UEFA kup. Za dve godine i tri meseca od regionalnog takmičenja stigli smo do Superlige i tu nećemo stati - kazao je Dragan Marković.
Da li ćete pokušati da prekinete dominaciju Partizana i Crvene zvezde u srpskom fudbalu?
- Jedino što mogu da obećam jeste da ćemo na našem stadionu pobediti Partizan i Zvezdu! To unapred najavljujem, a veoma brzo ćete se i sami uveriti. Čujem da su već počeli da pričaju o nama. Mogu samo da im poručim da treba da se plaše kad budu dolazili u naš grad.
Poprilično ste hrabri, kad pretite “večitima”, zar ne?
- Naše utakmice gledaće najviše ljudi! Imaće Jagodina više publike nego Zvezda i Partizan, izuzimajući njihov derbi. Svestan sam da “večiti” imaju pristalice u celoj Srbiji, ali verujem da će mojim Jagodincima na prvom mestu biti lokalpatriotizam. Smatram da je srpskom fudbalu potrebna decentralizacija. Dosta je bilo da se fudbal igra samo u Beogradu, pogledajte samo baraž za popunu prve lige. Osim Radničkog iz Niša, svi su iz prestonice. To nije dobro!
Kako ste uspeli da za tako kratko vreme stignete do Superlige?
- Mi smo u našem gradu i okolini napravili 47 terena i deca su počela da treniraju. Iz te masovnosti dolazi kvalitet i najmanje pet igrača se svake godine priključi prvom timu. Ja sam već 20 godina u sportu i smatram da omladinu treba usmeriti u tom pravcu, a ne da ih ulica uzme pod svoje.
Na koji način će se klub finansirati u budućnosti?
- Od donacija i sponzora, kao i do sada. Pre određenog vremena dobili smo 100.000 evra od austrijske firme “Verner i Veber”, a siguran sam da će tako biti i u budućnosti. Nama nisu potrebni milioni evra, jer i sa mnogo manje para klub može da se izdržava. Potrebno je da klub bude dobro organizovan.
Da li je tačno da ćete za sledeću sezonu angažovati Pericu Ognjenovića?

- Uskoro ćete saznati. Zasad ne mogu ništa da vam kažem. U svakom slučaju napravićemo dobar tim, koji će biti respektovan od ostalih ekipa - završio je Marković.
POSAO ZA ŽENE FUDBALERA
Da li je tačno da ćete ženama i devojkama svojih fudbalera obezbediti posao?
- Mislim da je neophodno da naši fudbaleri budu srećni. Sve žene i devojke naših fudbalera dobiće posao. To sam obećao javno kada smo slavili uspeh u Superligi i to će biti ostvareno. Mislim da se na taj način svi stimulišu - kazao je Palma.

REFLEKTORI U AVGUSTU

Da li je tačno da ćete na stadionu Jagodine postaviti reflektore?
- To će se dogoditi u avgustu! Uz Partizan, Zvezdu i Vojvodinu, bićemo jedini klub s postavljenim reflektorima. To vam pokazuje da planiramo da se duže vreme zadržimo u Superligi - istakao je Palma.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
PAŠĆE ZVEZDA I PARTIZAN
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Partizan vs. Crvena zvezda...
» VATERPOLO: Partizan ide u Zagreb!
» Partizan - Jug za finale u Milanu
» VATERPOLO: Partizan razbio Barselonetu!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: