Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ajmo ovde....

Ići dole 
3 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:22

nebi smio ovo, nebi smio ono Question znaš kako su prije hranili pse ? Malo hrane od ručka, malo vode nadosipaš i staviš komad kruha i eto ti klope za pse i mačke .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:24

susjeda ::
nebi smio ovo, nebi smio ono Question znaš kako su prije hranili pse ? Malo hrane od ručka, malo vode nadosipaš i staviš komad kruha i eto ti klope za pse i mačke .

Znam. Osim toga, ovi keksići uopće nisu jako slatki, šećer je jedino kaj nebi smio od toga. Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:24

aja ::
Zaboravila sam napisati...farbanje uspjelo, tjeme smeđe, a vrhovi su malčice manje crni queen

to je ostatak neke boje od prije koji drugačije prima novu boju...ošišaj vrhove.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:26

susjeda ::
aja ::
Zaboravila sam napisati...farbanje uspjelo, tjeme smeđe, a vrhovi su malčice manje crni queen

to je ostatak neke boje od prije koji drugačije prima novu boju...ošišaj vrhove.

Je...i onda mi ostane 3 cm kose... Laughing

Ja bih, ali ne znam kaj bi Gazda rekao na to queen
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:29

aja ::
susjeda ::
aja ::
Zaboravila sam napisati...farbanje uspjelo, tjeme smeđe, a vrhovi su malčice manje crni queen

to je ostatak neke boje od prije koji drugačije prima novu boju...ošišaj vrhove.

Je...i onda mi ostane 3 cm kose... Laughing

Ja bih, ali ne znam kaj bi Gazda rekao na to queen

pa što Gazda ima
sa tvojom kosom Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:30

a najviše ne volim kad mi žene kažu i mjeruckaju koliko da im ošišam muževe Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:33

susjeda ::
a najviše ne volim kad mi žene kažu i mjeruckaju koliko da im ošišam muževe Rolling Eyes

Laughing Laughing Laughing Laughing

Eh...s mojom tankom aristokratskom kosom, kratka frizura ne dolazi u obzir, nažalost. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:36

aja ::
susjeda ::
a najviše ne volim kad mi žene kažu i mjeruckaju koliko da im ošišam muževe Rolling Eyes

Laughing Laughing Laughing Laughing

Eh...s mojom tankom aristokratskom kosom, kratka frizura ne dolazi u obzir, nažalost. Neutral

to ti misliš Question imaš široki izbor , od šampona , pa na dalje koji će pomoći da ti kosa ne izgleda tanko.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:37

Stvarno? Nisam imala pojma. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:39

aja ::
Stvarno? Nisam imala pojma. Arrow

Kad i u kupovinu šalješ Gazdu Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:43

susjeda ::
aja ::
Stvarno? Nisam imala pojma. Arrow

Kad i u kupovinu šalješ Gazdu Laughing

Ma i da ja idem, pojma nemam. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:45

i sad bi ti ja trebala povjerovati Question
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:48

susjeda ::
i sad bi ti ja trebala povjerovati Question

Vjeruj kaj hoćeš, ali za takve stvari sam stvarno truba. Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:50

ajd dobro...nismo svi isti Smile a ja bi mogla i na spavanje...noć! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptySre 14 Maj 2008, 23:51

susjeda ::
ajd dobro...nismo svi isti Smile a ja bi mogla i na spavanje...noć! Twisted Evil

Noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 01:00

Laku vam noć Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 10:26

d jutro Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 10:34

Lauda ::
d jutro Twisted Evil

Twisted Evil
radiš?

imenjače dobro ti jutro
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 10:36

gradski-seljak ::
Lauda ::
d jutro Twisted Evil

Twisted Evil
radiš?

imenjače dobro ti jutro

radim
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
dipl.seljak
Učesnik diskusija
Učesnik diskusija
dipl.seljak


Broj poruka : 331
Datum upisa : 30.04.2008

Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 14:54

d dan Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
dipl.seljak
Učesnik diskusija
Učesnik diskusija
dipl.seljak


Broj poruka : 331
Datum upisa : 30.04.2008

Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 14:55

Ja ne radim.
Nazad na vrh Ići dole
dipl.seljak
Učesnik diskusija
Učesnik diskusija
dipl.seljak


Broj poruka : 331
Datum upisa : 30.04.2008

Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 14:56

Odoh sad da radim.
Nazad na vrh Ići dole
dipl.seljak
Učesnik diskusija
Učesnik diskusija
dipl.seljak


Broj poruka : 331
Datum upisa : 30.04.2008

Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 14:56

'djenja. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 15:21

A jadan seljak.Nitko ga ne ferma.Mora sam sa sobom!Ali glavno da se on javio,i da znam da je živ!
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 EmptyČet 15 Maj 2008, 16:15

paloma 051 ::
A jadan seljak.Nitko ga ne ferma.Mora sam sa sobom!Ali glavno da se on javio,i da znam da je živ!

lepa briga za jenog seljaka....Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Ajmo ovde.... - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ajmo ovde....   Ajmo ovde.... - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ajmo ovde....
Nazad na vrh 
Strana 12 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» ajmo iznova

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: