Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 AVG free antivirus prestaje od 15.01.'07.

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

AVG free antivirus prestaje od 15.01.'07. Empty
PočaljiNaslov: AVG free antivirus prestaje od 15.01.'07.   AVG free antivirus prestaje od 15.01.'07. EmptyUto 02 Jan 2007, 11:27

AVG free verzija antivirusnog programa traje još samo 13 dana, a bio je vrlo uslužan program za sve one koji nemaju para kupiti skupe antivirusne programe.... mislim kako će ovim potezom biti naneta velika šteta onima koji su novac jedva izdvojili za kompjutere a kamoli da bi imali za kupovinu programa....
Dakle nimalo popularan potez jer je teško naći dobru free zamenu za ovaj program koji je na samim vratima prepoznavao virus i izolovao ga i brisao.... Sad
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




AVG free antivirus prestaje od 15.01.'07. Empty
PočaljiNaslov: Re: AVG free antivirus prestaje od 15.01.'07.   AVG free antivirus prestaje od 15.01.'07. EmptySub 06 Jan 2007, 11:51

Lauda ::
AVG free verzija antivirusnog programa traje još samo 13 dana, a bio je vrlo uslužan program za sve one koji nemaju para kupiti skupe antivirusne programe.... mislim kako će ovim potezom biti naneta velika šteta onima koji su novac jedva izdvojili za kompjutere a kamoli da bi imali za kupovinu programa....
Dakle nimalo popularan potez jer je teško naći dobru free zamenu za ovaj program koji je na samim vratima prepoznavao virus i izolovao ga i brisao.... Sad


Nisam stručnjak. Al sin moj baš je juče instalirao AVG čini mi se sedmicu. Navodno prestaje šestica.
Nazad na vrh Ići dole
 
AVG free antivirus prestaje od 15.01.'07.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Antivirus preterivanje
» Free TV
» 4. po aktivnosti free foruma !
» 5. po aktivnosti free foruma

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: Kompjuteri i internet :: Sigurnost i zaštita-
Skoči na: