Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 "Neposlušni" novinar

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




"Neposlušni" novinar Empty
PočaljiNaslov: "Neposlušni" novinar   "Neposlušni" novinar EmptyPet 25 Jan 2008, 10:42

Stanković: Ostajem iza svake izgovorene riječi na tom sastanku

"Neposlušni" novinar Sce_stanko_1

"Mogu samo reći da mi nije cilj nikoga tjerati u plač, ali da ostajem iza svake izgovorene riječi na tom sastanku. Moj je stav da u emisiju pozivam goste koji su relevantni. Urednica formalno ima pravo zabraniti emisiju (naravno, ne preko novina), ali da je to pokušala, nastojao bih je uvjeriti da Zmago treba biti gost moje emisije", kaže Stanković u razgovoru za Večernji. Dodao je i kako je do sada "jedini slučaj pritiska s Hloverkine strane" bio kada mu je lani sugerirala da ne dovodi Ivana Đikića, a potom tražila da mu ne postavljate pitanja o Draganu Primorcu. "Ne vjerujem da će toga ubuduće biti više jer mislim da HDZ, ili bilo koja druga stranka, ne treba takav oblik promocije. Uostalom, u HDZ-u su naučili kako se takve stvari rade suptilnije i neizravnije", zaključuje Stanković koji u nastavku komentira i svoj sukob s Denisom Kuljišem.
http://www.vecernji.hr/newsroom/scena/2998754/index.do
Nazad na vrh Ići dole
 
"Neposlušni" novinar
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» "ZZ top" 21. juna sviraju u "Areni"
» Srpska "Delta" kupila bugarski lanac "Pikadil

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...O FORUMU... :: Mediji-
Skoči na: