Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ranjen bivši pripadnik JSO

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ranjen bivši pripadnik JSO Empty
PočaljiNaslov: Ranjen bivši pripadnik JSO   Ranjen bivši pripadnik JSO EmptySre 19 Dec 2007, 18:26

Pucnjava u centru Novog Sada

Ranjen bivši pripadnik JSO


Ranjen bivši pripadnik JSO Pucnjava_v
NOVI SAD - Branko Bokan i Branko Perišić uhapšeni su zbog sumnje da su akteri preksinoćne pucnjave u centru Novog Sada, u kojoj je sa više hitaca ranjen Petar Divljaković, nekadašnji uticajni pripadnik JSO. Pucnjava je počela u kafeu „Flajing dačmen“, a zatim se naočigled prolaznika nastavila Bulevarom oslobođenja.

Bokan, Perišić i Divljaković su se u nedelju uveče sastali u kafeu „Flajing dačmen“, kako bi raščistili poslovne probleme.

- Sva trojica su policiji poznata od ranije. Najčešće su dovođeni u vezu sa reketiranjem i uterivanjem dugova. Ranjeni Divljaković bio je istaknuti pripadnik kaznenog voda „crvenih beretki“, a njegov nadimak Pera Divljak pominje se i u pojedinim transkriptima Haškog tribunala - kaže izvor „Blica“ blizak istrazi.
U jednom trenutku, negde nakon 23 sata, njihovo „raščišćavanje računa“ pretvorilo se u pucnjavu, koja je podigla na noge centar Novog Sada.
- Sva trojica su sedela za istim stolom. Počela se svađa, a onda je odjeknuo pucanj. Sedeo sam u blizini. Drugar me je odmah povukao na pod. Video sam samo da sva trojica, jedan za drugim istrčavaju iz lokala. Svi sa pištoljima u rukama - ispričao je neposredno nakon okršaja jedan od očevidaca.
Nakon ispaljenog prvog metka, koji srećom nije pogodio nikog od gostiju lokala, već je završio u frižideru sa tortama, sva trojica, Bokan, Perišić i Divljaković istrčali su na ulicu.
- Pucnjava u kojoj je ispaljeno desetak hitaca nastavila se duž narednih nekoliko desetina metara, do zgrade „Rajfajzen banke“. Za sada je poznato da je Bokan bio naoružan „tetejcem“, dok je Divljaković pucao iz „magnuma“. Ko je ispalio prvi metak i kako se dalje odvijala pucnjava, biće utvrđeno veštačenjem oružja - kaže naš izvor.
Prodavačica iz obližnje radnje priča da je pucnjava trajala nekoliko minuta.
- Koliko je tačno pucnjeva bilo, ne znam. Izašla sam iz prodavnice i videla jednog momka kako leži na ulici, dok je drugi seo u automobil i pobegao ka centru. Ubrzo je stigla Hitna pomoć i odvezla ranjenog, a tu su se stvorili i policajci - priča prodavačica iz obližnje radnje.
Policija koja se pojavila na licu mesta odmah je uhapsila Perišića, dok je Bokan uspeo da pobegne, ali je uhvaćen u toku noći. Njihova saslušanja, kako kažu u istražnom odeljenju Okružnog suda, očekuju se danas.

Divljaković operisan
Petar Divljaković, kako saznajemo u Kliničkom centru Vojvodine, odmah po prijemu je operisan zbog više prostrelnih rana, nakon čega je smešten na odeljenje abdominalne hirurgije. Njegovo stanje juče je bilo bez promena
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Ranjen bivši pripadnik JSO Empty
PočaljiNaslov: Re: Ranjen bivši pripadnik JSO   Ranjen bivši pripadnik JSO EmptySre 19 Dec 2007, 19:37

e vidiš, isti scenariji kao u H.
do nedavno sve lijepo i dobro, bez obzira šta radili, al kad su u pitanju poslovi (sigurno mutni) onda.........
Nazad na vrh Ići dole
 
Ranjen bivši pripadnik JSO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljudi i događaji-
Skoči na: