Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ubica iz tržnog centra: Odlepio sam!

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Ubica iz tržnog centra: Odlepio sam! Empty
PočaljiNaslov: Ubica iz tržnog centra: Odlepio sam!   Ubica iz tržnog centra: Odlepio sam! EmptySub 08 Dec 2007, 17:46

Ubica iz tržnog centra: Odlepio sam! V79563p0

Ubica iz tržnog centra: Odlepio sam!

Mladić tršave kose u širokoj dukserici i vrećastim pantalonama ulazi u tržni centar, ovlaš se osvrne oko sebe, pa izadje. Šest minuta kasnije, ulazi ponovo, ali ovaj put nešto nosi ispod garderobe. Poziva lift. Sve snimaju kamere video nadzora tržnog centra u Omahi, u američkoj državi Nebraski. Policija je u petak uveče prvi put javnosti prikazala te snimke jer - mladić je Robert Hokins, koji je u tržnom centru pobio osmoro ljudi pre nego što je izvršio samoubistvo.

Na snimku sa prvog sprata, vidi se dolazak devetnaestogodišnjaka - serijskog ubice, a kasnije - kad je pucnjava počela - i istrčavanje kupaca koji u panici hrle ka izlazu. Zatim, na snimku se vidi policajac sa repetiranim pištoljem koji pažljivo ulazi u tržni centar.

Fotografija sa trećeg sprata, na kojem se pokolj desio, jedna je od onih "da se naježiš": zavrnutih rukava, Hokins "kalašnjikovim" cilja u ljude. Snimak sa trećeg sprata nije objavljen.



Policija je objavila i oproštajnu poruku, u kojoj Hokins izražava prezir prema svojim žrtvama.

"Znam da će me pamtiti kao neku vrstu čudovišta, ali, molim vas, shvatite da ne želim da budem teret onima do kojih mi je stalo", napisao je.

Hokins je poruku ostavio u kući u predgradju Omahe, gde je poslednjih meseci živeo.

Problematični tinejdžer, Hokins je poslednje godine proveo u popravnim domovima i hraniteljskim porodicama - nakon što je 2002. godine zapretio svojoj maćehi da će je ubiti.

Nedavno je raskinuo sa devojkom i izgubio posao u "Mekdonaldsu".

"Odlepio sam. Ne mogu više da podnesem svoje besmisleno postojanje i činjenicu da svima predstavljam stalno razočarenje… Volim te, mama. Volim te, tata", naveo je u poruci, poručujući roditeljima da ga pamte po dobrim vremenima: "I, samo znajte da ću biti j….. poznat".

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Ubica iz tržnog centra: Odlepio sam!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Svet-
Skoči na: