Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sportski skandali

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Sportski skandali Empty
PočaljiNaslov: Sportski skandali   Sportski skandali EmptySub 23 Dec 2006, 15:55

Iako ih je manje, sportski su skandali sve teži


Sportski skandali 0731007.19

Luciano Moggi (lijevo) i Antonio Giraudo - grešni čelnici Juventusa zbog kojih je klub iz Torina prebačen u drugu ligu

Klađenje:
Najviše novca ulagao je Di Michele, koji je na određene parove znao uplaćivati i po 100.000 eura. Među utakmicama koje su pobudile najviše sumnji je susret između Reggine i Bologne u sezoni 2004/05, a Di Michele je uložio 100.000 eura kladeći se na neodlučen rezultat. Utakmica je završila rezultatom 1:1.

Sportski skandali 0105007.19

Gianluigi Buffon - svjetski prvak, a upleo se u rezultatske namještaljke?


Sportski skandali 0678007.21
Sportski skandali Spacer

Slavni glavomet Zidanea, nakon kojeg je Materazzi pao kao pokošen

On (Materazzi - op. a.) je izrekao teške riječi na račun moje majke i sestre. Pokušavao sam ne čuti što mi govori, no on nije prestajao. To što sam napravio nije u redu. Želim to svima reći, jer je tu utakmicu gledalo dvije milijarde ljudi i milijuni djece. Želim se svim navijačima ispričati zbog toga što sam učinio, ali ne žalim što sam to učinio jer Materazzi mi nije imao pravo reći ono što mi je izgovorio. Da nije bilo provokacije, ne bi bilo ni reakcije. Ono što sam ja učinio nije bilo korektno, no i druga strana mora biti kažnjena zbog ponašanja, rekao je Zidane

Naravno, i u 2006. godini sportaši su koristili doping.

Sportski skandali 0098007.19

Floyd Landis proslavio je naslov pobjednika Tour de Francea, ali - prije otkrivanja dopinga

Njemu je nakon 17. etape ovogodišnjeg Tour de Francea učinjen dopinški test, koji je bio pozitivan na muški spolni hormon testosteron.

Ova je godina kobna bila i za još jednog Amerikanca, inače olimpijskog pobjednika i svjetskog rekordera na 100 metara, atletičara Justina Gatlina (24). Gatlin je pao na dopinškoj kontroli u travnju ove godine nakon atletskog mitinga u Kansas Cityu, što mu je bio drugi put da je ulovljen dopingiran.


i tako dalje......
izvor:T-portal
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Sportski skandali Empty
PočaljiNaslov: Re: Sportski skandali   Sportski skandali EmptySub 23 Dec 2006, 15:57

Ovo su samo neki. Dajte još neke ako znate.8)


E sjetih se:
Oprost poreznog duga Dinamu i Hajduku, ak se ne varam.cat
Nazad na vrh Ići dole
 
Sportski skandali
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sportski kalendar 2007.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: