Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 WTA Madrid: Veliko priznanje Jeleni

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

WTA Madrid: Veliko priznanje Jeleni Empty
PočaljiNaslov: WTA Madrid: Veliko priznanje Jeleni   WTA Madrid: Veliko priznanje Jeleni EmptyPet 09 Nov 2007, 03:19

WTA Madrid: Veliko priznanje Jeleni V76460p0

WTA Madrid: Veliko priznanje Jeleni

Jelena Janković primila je u sredu uveče u Madridu nagradu od WTA organizacije, pod imenom "ACES Award", kao teniserka koja je ove sezone učinila najviše za ovaj sport, ne samo na terenu, već i van njega.

U saopštenju WTA organizacije naglašava se da je Jelena Janković bila primer svima u svom odnosu prema tenisu, medijima, radu sa sponzorima, promocijama turnira, humanitarnim akcijama...

"Presrećna sam što sam dobila ovakvo priznanje. Tenis mi je doneo mnogo zadovoljstva u životu i srećna sam što imam mogućnost da se ovom sportu zahvalim na bilo koji način", rekla je naša teniserka prilikom ceremonije dodele nagrada.

ACES je svojevrsno takmičenje, gde se boduju sve aktivnosti koje teniserke tokom sezone imaju u okviru svojih učešća na raznim WTA turnirima. Na toj rang listi Jelena je prva sa 660 bodova, druga je takodje naša teniserka Ana Ivanović (425), treće Svetlana Kuznjecova (410)...

ACES organizacija izračunala je da je Jelena Janković provela više od 100 sati ove sezone obavljajući razne promotivne aktivnosti u korist WTA, turnira na kojima je nastupala i raznim drugim povodima.

Jedna od tih aktivnosti je i dnevnik koja za svoje navijače i ostale ljubitelje tenisa Jelena Janković piše na Internet sajtu WTA organizacije (www.sonyericssonwtatour.com).

(MONDO)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
WTA Madrid: Veliko priznanje Jeleni
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Evropske sile - priznanje u ponedeljak?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Sport-
Skoči na: