Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Radikali

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Radikali   Radikali EmptyPet 22 Dec 2006, 11:54

Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić rekao je da će ta stranka ubedljivo pobediti na predstojećim parlamentarnim izborima i da će radikali sami formirati buduću vladu.

SRS će na izborima pobediti, jer nudi "najbolji program", rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.
On je istakao da taj program podrazumeva borbu protiv mita, korupcije i kriminala, privredni oporavak, saradnju sa celim svetom, ali bez ponižavanja gradjana Srbije, pruženu ruku nacionalnim manjinama, ali i koncept "velike Srbije".

bla, bla, bla, vidi dalje na index.hr
---------------------------------------------------------------------------------

Nema promjena u Srbiji, dragi Laudane. Već te vidim kako obučen u maskirno pružaš ruku nacionalnim manjinama u sklopu koncepta "Velike srbije" 30
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPet 22 Dec 2006, 12:16

uh, ovo je bilo........
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPet 22 Dec 2006, 16:51

Radikali ko svi radikali. Iz korijena hoće nešto promijenit. Ruku pod ruku sa ekstremnom desnicom u Hrvatskoj. Ne pravite račun bez krčmara.Very Happy

Ja nigdje ne pročitah i ne vidjeh da je Laudan za koncept "Velike Srbije" !!??
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPet 22 Dec 2006, 19:53

gizmo ::
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić rekao je da će ta stranka ubedljivo pobediti na predstojećim parlamentarnim izborima i da će radikali sami formirati buduću vladu.

SRS će na izborima pobediti, jer nudi "najbolji program", rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.
On je istakao da taj program podrazumeva borbu protiv mita, korupcije i kriminala, privredni oporavak, saradnju sa celim svetom, ali bez ponižavanja gradjana Srbije, pruženu ruku nacionalnim manjinama, ali i koncept "velike Srbije".

bla, bla, bla, vidi dalje na index.hr
---------------------------------------------------------------------------------

Nema promjena u Srbiji, dragi Laudane. Već te vidim kako obučen u maskirno pružaš ruku nacionalnim manjinama u sklopu koncepta "Velike srbije" 30

Ma to je obično sranje...ne mogu oni preći 32 - 38 %
svake godine iznova oni viču kako će pobediti, ali realnost je surova.
Naročito prema njima Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptySub 23 Dec 2006, 13:44

Laudane, 38% radikalnih je jako puno.
Potrebno je samo malo pravilnog sviranja marševa i nešto minimalno medijske manipulacije (kao što je viđeno 90-tih) i odmah imaš kritičnih 40 do 45%.
Naročito stoga što Srbi još uvijek nisu shvatili što ih je to zadesilo tijekom i nakon raspada Jugoslavije.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptySub 23 Dec 2006, 13:53

lily ::
uh, ovo je bilo........

Nije to ništa bilo, Laudan zna o čemu se tu radi i zna da ga samo malo provociram...
Embarassed

što se njega osobno tiče, nikad nije pormovirao nikakvu veliku Srbiju. Samo naglašavam radi ostalih koji nisu bili u prilici pratit jednu drugu diskusiju koja je završila demonstrativnim odlaskom nekih članova s jednog drugog foruma... Question
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptySub 23 Dec 2006, 19:36

gizmo ::
lily ::
uh, ovo je bilo........

Nije to ništa bilo, Laudan zna o čemu se tu radi i zna da ga samo malo provociram...
Embarassed

što se njega osobno tiče, nikad nije pormovirao nikakvu veliku Srbiju. Samo naglašavam radi ostalih koji nisu bili u prilici pratit jednu drugu diskusiju koja je završila demonstrativnim odlaskom nekih članova s jednog drugog foruma... Question

Lepa je ovo diskusija....
Nego...
Ni ja nisam hteo izneti svoja predviđanja, iz meni lično znanih razloga, ali moje je mišljenje da ovaj put radikali neće stići do 30%
Kada neko godinama najavljuje izbornu pobedu a nema ga na postolju onda to narodu dosadi...

Koalicije su ovde neizbežna stvar, a Koštunici će se prema mom mišljenju obiti o glavu podrška SPS-a u skupštini i to što nijedno od svojih obećanja nije ispunio...njihovi predstavnici koji sada istupaju u medijima pričaju kao navijeni ali samo uopšteno, konkretno ne mogu ništa reći jer ništa nisu ni uradili, sve što je urađeno uradili su drugi - kadrovi iz G17 plus i ini, a to narod pamti....
Ono čega se narod ovde najviše plašio je obuzdano a to je inflacija, moje je lično mišljenje da će se to pozitivno vratiti Dinkiću i Labusu iako je ovaj drugi već pomalo zaboravljen (ili pritajen)...
Ipak su uspeli napraviti dosta toga.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyČet 28 Dec 2006, 21:25

Drašković: Kosovo nezavisno ako pobede radikali

Predsednik Srpskog pokreta obnove Vuk Drašković izjavio je da je optimista kada je u pitanju rešavanja statusa Kosova, ali da „pobeda snaga od pre 2000. godine“ može dovesti do odvajanja te pokrajine.

Drašković je u Boru izrazio mišljenje da nezavisnosti Kosova neće biti, osim ukoliko velike sile koje naginju konceptu nezavisnosti, „ne dobiju neki snažan argument, kao što je mogućnost da se Srbija nakon izbora vrati na vreme pre 2000. godine“.

„Mislim da se takvom izbornom rezultatu niko više ne bi obradovao od ljudi u Prištini“, rekao je on.

Lider Srpskog pokreta obnove je izrazio uverenje da će rešenje statusa Kosova ipak biti kompromisno, da niko ne bude ponižen i poražen, pa i po cenu da niko ne može da proglasi pobedu.

Predsednik G17 plus Mlađan Dinkić izjavio je da ta stranka neće dozvoliti usvajanje predloga DS o preregistraciji vozila, kao ni devalvaciju dinara i bezakonje u fiskalnom sistemu Srbije.

Na predizbornom skupu G17 plus u Čoki, Dinkić je ocenio da bi usvajanjem predloga Demokratske stranke o preregistraciji vozila bili nagrađeni svi koji su kršili propise, saopšteno je iz te stranke.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
ja
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyČet 04 Jan 2007, 21:41

Lauda ::
gizmo ::
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić rekao je da će ta stranka ubedljivo pobediti na predstojećim parlamentarnim izborima i da će radikali sami formirati buduću vladu.

SRS će na izborima pobediti, jer nudi "najbolji program", rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.
On je istakao da taj program podrazumeva borbu protiv mita, korupcije i kriminala, privredni oporavak, saradnju sa celim svetom, ali bez ponižavanja gradjana Srbije, pruženu ruku nacionalnim manjinama, ali i koncept "velike Srbije".

bla, bla, bla, vidi dalje na index.hr
---------------------------------------------------------------------------------

Nema promjena u Srbiji, dragi Laudane. Već te vidim kako obučen u maskirno pružaš ruku nacionalnim manjinama u sklopu koncepta "Velike srbije" 30

Ma to je obično sranje...ne mogu oni preći 32 - 38 %
svake godine iznova oni viču kako će pobediti, ali realnost je surova.
Naročito prema njima Laughing Laughing Laughing

toliko lauda oo tvom srpstvu
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyČet 04 Jan 2007, 21:52

ja ::
Lauda ::
gizmo ::
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić rekao je da će ta stranka ubedljivo pobediti na predstojećim parlamentarnim izborima i da će radikali sami formirati buduću vladu.

SRS će na izborima pobediti, jer nudi "najbolji program", rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.
On je istakao da taj program podrazumeva borbu protiv mita, korupcije i kriminala, privredni oporavak, saradnju sa celim svetom, ali bez ponižavanja gradjana Srbije, pruženu ruku nacionalnim manjinama, ali i koncept "velike Srbije".

bla, bla, bla, vidi dalje na index.hr
---------------------------------------------------------------------------------

Nema promjena u Srbiji, dragi Laudane. Već te vidim kako obučen u maskirno pružaš ruku nacionalnim manjinama u sklopu koncepta "Velike srbije" 30

Ma to je obično sranje...ne mogu oni preći 32 - 38 %
svake godine iznova oni viču kako će pobediti, ali realnost je surova.
Naročito prema njima Laughing Laughing Laughing

toliko lauda oo tvom srpstvu

Želiš reći da sam manje Srbin od tebe jer nisam Radikal....
Pa vidiš blago meni u ovoj zemlji ima mnogo više neopredeljenih ljudi koji nisu ni za jednu stranku i ti bi za sve njih rekako kako nisu Srbi????
Tako se ne dobijaju ni ljudi ni glasovi.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyČet 04 Jan 2007, 22:29

Znala sam da se nešto sprema Question
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPet 05 Jan 2007, 09:49

gizmo ::
lily ::
uh, ovo je bilo........

Nije to ništa bilo, Laudan zna o čemu se tu radi i zna da ga samo malo provociram...
Embarassed

što se njega osobno tiče, nikad nije pormovirao nikakvu veliku Srbiju.

pa gle , sama si rekla da laudan nikad nije pormovirao nikakvu veliku Srbiju, pa čemu ga onda provociraš ? Crying or Very sad
mislim da ti to nije u redu , bar ti znaš laudana s NC-a i znaš da stvarno nije od "onih"
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPet 05 Jan 2007, 09:53

ja ::
Lauda ::
gizmo ::
Zamenik predsednika Srpske radikalne stranke Tomislav Nikolić rekao je da će ta stranka ubedljivo pobediti na predstojećim parlamentarnim izborima i da će radikali sami formirati buduću vladu.

SRS će na izborima pobediti, jer nudi "najbolji program", rekao je Nikolić na konferenciji za novinare.
On je istakao da taj program podrazumeva borbu protiv mita, korupcije i kriminala, privredni oporavak, saradnju sa celim svetom, ali bez ponižavanja gradjana Srbije, pruženu ruku nacionalnim manjinama, ali i koncept "velike Srbije".

bla, bla, bla, vidi dalje na index.hr
---------------------------------------------------------------------------------

Nema promjena u Srbiji, dragi Laudane. Već te vidim kako obučen u maskirno pružaš ruku nacionalnim manjinama u sklopu koncepta "Velike srbije" 30

Ma to je obično sranje...ne mogu oni preći 32 - 38 %
svake godine iznova oni viču kako će pobediti, ali realnost je surova.
Naročito prema njima Laughing Laughing Laughing

toliko lauda oo tvom srpstvu


čuj ti "ja" , napisao si tu nekakva dva , tri posta i uzeo si za pravo da procjenjuješ tko je kakav ??!! ma nemoj ! daj malo prvo razmisli , pročitaj pa onda piši
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPet 05 Jan 2007, 15:35

lily ::
gizmo ::
lily ::
uh, ovo je bilo........

Nije to ništa bilo, Laudan zna o čemu se tu radi i zna da ga samo malo provociram...
Embarassed

što se njega osobno tiče, nikad nije pormovirao nikakvu veliku Srbiju.

pa gle , sama si rekla da laudan nikad nije pormovirao nikakvu veliku Srbiju, pa čemu ga onda provociraš ? Crying or Very sad
mislim da ti to nije u redu , bar ti znaš laudana s NC-a i znaš da stvarno nije od "onih"

Provociram ga jer ga obožavam....Znaš ono, tko se tuče, taj se voooli. pirat
Nazad na vrh Ići dole
lily
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPet 05 Jan 2007, 19:16

ok, sorry , isprika ako sam krivo protumačila 8)
Nazad na vrh Ići dole
vladaexpert
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 2
Datum upisa : 08.01.2007

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 08 Jan 2007, 00:16

specijaliyovana klinika za le;enje radikalnih elemenata

www.bobija.co.sr
poyovi doktora Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 22 Jan 2007, 02:27

Lauda ::
gizmo ::
lily ::
uh, ovo je bilo........

Nije to ništa bilo, Laudan zna o čemu se tu radi i zna da ga samo malo provociram...
Embarassed

što se njega osobno tiče, nikad nije pormovirao nikakvu veliku Srbiju. Samo naglašavam radi ostalih koji nisu bili u prilici pratit jednu drugu diskusiju koja je završila demonstrativnim odlaskom nekih članova s jednog drugog foruma... Question

Lepa je ovo diskusija....
Nego...
Ni ja nisam hteo izneti svoja predviđanja, iz meni lično znanih razloga, ali moje je mišljenje da ovaj put radikali neće stići do 30%
Kada neko godinama najavljuje izbornu pobedu a nema ga na postolju onda to narodu dosadi...

Koalicije su ovde neizbežna stvar, a Koštunici će se prema mom mišljenju obiti o glavu podrška SPS-a u skupštini i to što nijedno od svojih obećanja nije ispunio...njihovi predstavnici koji sada istupaju u medijima pričaju kao navijeni ali samo uopšteno, konkretno ne mogu ništa reći jer ništa nisu ni uradili, sve što je urađeno uradili su drugi - kadrovi iz G17 plus i ini, a to narod pamti....
Ono čega se narod ovde najviše plašio je obuzdano a to je inflacija, moje je lično mišljenje da će se to pozitivno vratiti Dinkiću i Labusu iako je ovaj drugi već pomalo zaboravljen (ili pritajen)...
Ipak su uspeli napraviti dosta toga.

Hmmmm svratih da ovo podpišem Razz Razz Razz
Gi...kao što vidiš, moja je procena bila veoma realna, Čeda je malo pomrsio konce Dinkiću, ali je to, odprilike, to. 8) 8) 8)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 22 Jan 2007, 10:02

Čeda Jovanović? To je onaj u tragovima normalan. Baš sam jučer pročitala kako večera s Vesnom Pusić a to znači kako moram korigirati stavove...
Uostalom, radikali jesu dobili većinu. Uredno 1/3 glasačkog tijela. Savim je druga stvar što tkz. demokratske stranke odma stvaraju koaliciju. I to demokrati čiji je čelnik Koštunica Kalašnjikov, a prominentni član Bora Đorđević.
U odnosu na Hrvatsku, to je sasvim svejedno. Četnici.
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 22 Jan 2007, 13:28

gizmo ::
Čeda Jovanović? To je onaj u tragovima normalan. Baš sam jučer pročitala kako večera s Vesnom Pusić a to znači kako moram korigirati stavove...
Uostalom, radikali jesu dobili većinu. Uredno 1/3 glasačkog tijela. Savim je druga stvar što tkz. demokratske stranke odma stvaraju koaliciju. I to demokrati čiji je čelnik Koštunica Kalašnjikov, a prominentni član Bora Đorđević.
U odnosu na Hrvatsku, to je sasvim svejedno. Četnici.

Vidim da nisi pratila izbore...a o radikalima sam i rekao da imaju svoje glasačko telo i to je to iz godine u godinu će imati sve manje glasova...
Po pitanju demokrata malo si se pogubila...oko 22 % dobio je DS a to nije Koštuničina stranka nego Tadićeva, Koštunica je dobio oko 16% i neće biti premijer u novoj vladi...iskreno ja Koštunicu očima ne mogu gledati i drago mi je što neće više biti premijer jer je ljigav kao hobotnica...
Sve ostalo je stvar dogovora...
E sad ako su tebi sve to četnici Laughing onda je to tvoj problem.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 22 Jan 2007, 13:34

Jesu.
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 22 Jan 2007, 13:35

gizmo ::
Jesu.

Question Embarassed Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 22 Jan 2007, 13:37

Ustvari, malo sam razočarana što radikali nisu dobili apsolutnu većinu. To bi me stvarno razveselilo....
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 22 Jan 2007, 13:41

gizmo ::
Ustvari, malo sam razočarana što radikali nisu dobili apsolutnu većinu. To bi me stvarno razveselilo....

Upravo mi je to malopre palo na pamet pa sam te hteo pitati :
Jel ti bona navijaš za mene ili za međeda Laughing Laughing Laughing
(nadam se da znaš vic o bosancu i međedu) Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 22 Jan 2007, 13:48

Laughing Laughing Laughing

Najradije bi da se u Srbiji desi nekakvo otrežnjenje. Da se kolektivno nekak vrednuje Srbija i sve ono što je u njeno ime počinjeno na ovim prostorima. Pravilno vrednuje. Prizna.
Ne znam zašto je generalni stav Srba kako bi priznavanje bilo kakve krivice (a naročito kolektivne u smislu moralne i povijesne osude rata protiv Hrvatske i BiH) dovelo do nekakve katastrofe.
Ja zbilja mislim kako za Srbiju nije dobro ovakvo stanje, nedefinirano, s visokim postotkom radikala i "demokratima" koji to u stvari nisu. Srbiji treba "dešešeljizacija" i mislim kako je to jedini pravi put.
Hrvati su to naučili na jako bolan način, na Bleiburgu gdje je nožem i metkom učinjena masovna "deustašizacija". Naš problem je što se nikako ne možemo riješiti komunista a ne ustaša. Ustaše u Hrvatskoj ne postoje. Komunisti itekao postoje....
Nazad na vrh Ići dole
kaaa
Član u razvoju
Član u razvoju
kaaa


Broj poruka : 209
Datum upisa : 05.01.2007

Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali EmptyPon 22 Jan 2007, 18:08

naš je glavni problem lustracija koje nema. to bi riješilo većinu hrvatskih problema.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Radikali Empty
PočaljiNaslov: Re: Radikali   Radikali Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Radikali
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» RADIKALI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Politika-
Skoči na: