Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? Empty
PočaljiNaslov: Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?   Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? EmptyNed 30 Sep 2007, 11:52

Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? V72031p0



Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?

Načelnik Kosovske policijske službe Rešat Malići izjavio je da je Unmik policija oduzela pripadnicima specijalne jedinice Kosovske policijske službe (KPS) vozila u Uroševcu zbog sumnje da su povezani sa eksplozijom u Prištini.

U eksploziji koja se dogodila u ponedeljak, oko 2 sata posle ponoći, u prištinskom bulevaru Bil Klinton, poginule su dve a ranjeno je 12 osoba.

Malići je izjavio da prema tim pripadnicima KPS nisu preduzete nikakve mere.

Prema njegovim rečima, poslednjih dana u Prištini je bilo spekulacija da su neposredno pred eksploziju u ponedeljak blizu mesta eksplozije primećeni ljudi u uniformama KPS-a.

Da bi se obavila nezavisna istraga o ovim spekulacijama, prema rečima Malićija, otvorena je istraga i izvrši će se veštačenje vozila te jedinice.

Pripadnici te jedinice su pre dve godine prilikom hapšenja Envera Sekiraće, za koga se i dalje sumnja da stoji iza ubistva pripadnika KPS-a Trijumfa Rize, imali žestok sukob sa Sekiraćom.

(Beta)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?   Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? EmptyNed 30 Sep 2007, 11:57

puno toga se tam promjenilo od vremena kad sam živio tamo
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?   Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? EmptyNed 30 Sep 2007, 11:59

gradski-seljak ::
puno toga se tam promjenilo od vremena kad sam živio tamo
btw u kojem gradu ?
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?   Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? EmptyNed 30 Sep 2007, 12:00

Priština, dosta dugo
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?   Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? EmptyNed 30 Sep 2007, 12:04

gradski-seljak ::
Priština, dosta dugo

farao Bio sam na Sunčanom bregu od '81. do '83.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?   Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? EmptyNed 30 Sep 2007, 12:08

Lauda ::
gradski-seljak ::
Priština, dosta dugo

farao Bio sam na Sunčanom bregu od '81. do '83.

znam di je to al tad više nisam bio tamo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?   Pripadnici KPS povezani s eksplozijom? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pripadnici KPS povezani s eksplozijom?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» I pripadnici HVO prodavali ljudske organe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...DRUŠTVO... :: Aktuelno-
Skoči na: