Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 FHM: Džesika, Anđelina, pa Ana!

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

FHM: Džesika, Anđelina, pa Ana! Empty
PočaljiNaslov: FHM: Džesika, Anđelina, pa Ana!   FHM: Džesika, Anđelina, pa Ana! EmptyPon 20 Avg 2007, 23:55

FHM: Džesika, Anđelina, pa Ana!

FHM: Džesika, Anđelina, pa Ana! 2007_08_20_ana_ivanovic
Srpska teniserka Ana Ivanović proglašena je za treću najseksepilniju ženu sveta u izboru čitalaca magazina FHM! Ana se našla rame uz rame sa svetskim lepoticama Anđelinom Džoli i Džesikom Albom, prenosi „Pres”. Anđelina je Anu „pobedila” sa samo 200 glasova, dok je Alba neprikosnovena na prvoj poziciji, sa 30.000 glasova. Beogradska teniserka, kojoj gode komplimenti na račun izgleda, ipak kaže da je fokusirana samo i jedino na „beli sport”. „Trenutno sam koncentrisana samo na tenis, na teren, ali moram da priznam da mi godi kada mi kažu da sam lepa. Ipak, tu lepotu pokušavam da nosim sa sobom i kada igram. Ne želim da budem kao Ana Kurnjikova, koja se reketa odrekla zbog manekenstva” rekla je Ana na Vimbldonu. Baš na tom turniru proglašena je za najlepšu teniserku, u anketi tiražnog tabloida „San”. Magazini „Tenis čenel” i „Tenis reporters” takođe Anu postavljaju na tron sportskih lepotica. (Mondo)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
FHM: Džesika, Anđelina, pa Ana!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljubav i sex-
Skoči na: