Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Srpska zečica u francuskom "Plejboju"

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Srpska zečica u francuskom "Plejboju" Empty
PočaljiNaslov: Srpska zečica u francuskom "Plejboju"   Srpska zečica u francuskom "Plejboju" EmptyPet 10 Avg 2007, 19:22

Srpska zečica u francuskom "Plejboju"

Srpska zečica u francuskom "Plejboju" 2007_07_27_zecica
Beograđanka Anastasija Buđić prva je Srpkinja čija je fotografija objavljena na naslovnici francuskog izdanja čuvenog „Plejboja”, piše "Press". Članica grupe „Models” i 21-godišnja studentkinja prava svidela se urednicima jednog od najprestižnijih Hefnerovih izdanja, koji su je proglasili za devojku meseca jula. Dok sanja o inostranoj karijeri i slikanju za američki „Plejboj”, neposredno pred zakazane angažmane u Nemačkoj, Anastasija ekskluzivno za "Press" otkriva da su je iznenadile reakcije okoline i da je malo nedostajalo da se onesvesti kada je saznala da njene fotografije krase francuski „Plejboj”.
-„Plejboj” na svetskom nivou ima izuzetnu saradnju, ali ipak sve bitne odluke stižu iz američkog vrha kompanije. Sve fotografije cirkulišu po njihovoj mreži i tokom godinu dana, koliko traje ugovor, one se mogu naći na stranama bilo kog izdanja. U beogradskoj redakciji „Plejboja” ovu vest su takođe dočekali s oduševljenjem, a ja sam veoma uzbuđena jer znam da će mi to otvoriti mnoga vrata.
Ranije ste se bavili manekenstvom, a onda, posle dvogodišnje pauze, pridružili ste se grupi „Models”. Kako ste stigli do „Plejboja”?
- Pravila sam pauzu zbog obaveza na fakultetu i kada sam poželela da se vratim, shvatila sam da je za manekenstvo kasno, budući da imam 21 godinu. Dobro sam razmislila i odlučila da se slikam za „Plejboj”.
Zahvaljujući profesionalcima koji tamo rade, ali i mojim menadžerima, Mini Knežević, vlasnici modne agencije „Tatu”, i Milanu Vrbiću, menadžeru grupe „Models”, prezadovoljna sam svojim dosadašnjim javnim prikazivanjem i poslovima za koje sam angažovana.
Kakve su reakcije okoline posle objavljivanja Vaših provokativnih editorijala?
- Prezadovoljna sam što žene pozitivno komentarišu moje fotografije, budući da je muškarcima lakše vizuelno udovoljiti. Znate šta hoću da kažem... Mada, bila sam spremna na na različite reakcije. Dobro sam vaspitana i umem čak i na provokaciju da odgovorim uljudno.
Inače, Anastasijin otac je poznati beogradski paparaco Zoran Buđić Kobra, koji je takođe često pred objektivima imao obnažene lepotice. Ipak, na ćerkine fotografije je reagovao pre svega kao otac, a tek potom kao profesionalac.
- Tata nije znao da sam se slikala za „Plejboj” i rekla sam mu nekoliko dana pre objavljivanja broja - priča Anastasija, i dodaje:
- Kupila sam mu lepo poklon, sako koji mu se dugo sviđao, i rekla mu da je to od novca koji sam dobila od „Plejboja”. Prvo je bio šokiran i nepoverljiv, ali je, kada je video fotografije, kao profesionalac morao da prizna da su savršene. S druge strane, mama je bila potpuno oduševljena.
Kakav odnos imate prema činjenici da sada veliki broj muškaraca uzdiše za Vama?
-Svaka žena to može. Samo treba da radi na sebi, na fizičkom i duhovnom planu. Perfekcionista sam i težim savršenstvu, tako da opravdavam gotovo sva sredstva koja neko upotrebi da bi to postigao.
Estetskoj hirurgiji sam se i sama podvrgla, jer nije postojao drugi način da dobijem lepe grudi i usne. Međutim, ne podržavam liposukciju kod mladih devojaka, kojima je uglavnom lakše da se njoj podvrgnu, nego da vode računa o ishrani i budu fizički aktivne, kaže Anastasija u intervjuu za "Press".(Mondo)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Srpska zečica u francuskom "Plejboju" Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska zečica u francuskom "Plejboju"   Srpska zečica u francuskom "Plejboju" EmptyPet 10 Avg 2007, 22:14

8)
Nazad na vrh Ići dole
Tatoo
Moderator
Moderator
Tatoo


Broj poruka : 35
Godina : 57
Localisation : Kragujevac
Datum upisa : 18.07.2007

Srpska zečica u francuskom "Plejboju" Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska zečica u francuskom "Plejboju"   Srpska zečica u francuskom "Plejboju" EmptyPet 10 Avg 2007, 23:23

Srpska zečica u francuskom "Plejboju" Anasta10

no comment pirat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Srpska zečica u francuskom "Plejboju" Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska zečica u francuskom "Plejboju"   Srpska zečica u francuskom "Plejboju" EmptySub 11 Avg 2007, 00:55

dobra mala samo da ne pije Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Srpska zečica u francuskom "Plejboju" Empty
PočaljiNaslov: Re: Srpska zečica u francuskom "Plejboju"   Srpska zečica u francuskom "Plejboju" Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Srpska zečica u francuskom "Plejboju"
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Srpska "Delta" kupila bugarski lanac "Pikadil
» "ZZ top" 21. juna sviraju u "Areni"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljubav i sex-
Skoči na: