Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Erotski merač u Vrnjačkoj banji

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Erotski merač u Vrnjačkoj banji Empty
PočaljiNaslov: Erotski merač u Vrnjačkoj banji   Erotski merač u Vrnjačkoj banji EmptyNed 22 Jul 2007, 08:03

Erotski merač u Vrnjačkoj banji

Erotski merač u Vrnjačkoj banji 2007_07_21_metar
Zahvaljujući „domaćim” Kinezima koji su projektovali spravu za merenje dužine i obima penisa, posetioci Vrnjačke banje za svega 50 dinara mogu da isprobaju ovu neobičnu turističku ponudu, prenosi „Glas javnosti”. Iako se ne zna kako se ovaj aparat zove na kineskom, naprava je smesta dobila svoje srpsko ime - ku*ometar! Ovom obogaćivanju turističkog asortimana Vrnjčani mogu da zahvale lokalnim Kinezima, koji su „projektovali” ovu jedinstvenu spravu za merenje dužine i obima penisa. Reč je o kartonu na kom su izbušene rupe različitih veličina. Sve što muškarac treba da uradi, jeste da stavi svoj penis u otvor odgovarajuće veličine. Sprava se može nabaviti u radnjama u strogom centru Banje. Jednu takvu radnju drži kineski bračni par. Nude ga po povoljnoj ceni, uz opančiće, lončiće sa pozdravima iz Banje, lepeze... Par starijih žena radoznalo zagleda „merač muškosti”, i snebiva se da ga ponudi svojim muževima.
„Šta će mi kartonsko čudo, imam ja svoje metode da sve saznam, pa i da li je bio veran”, kaže jedna Valjevka.
Kineskinja koja drži radnju nije oduševljena zagledanjem i pipkanjem robe, pa kratko odbrusi „Hoćeš, nećeš, zdravo”!
Tako po čitav dan. Svi zagledaju spravu od kartona sa četiri izrezana rupe, različitog prečnika i centimetrom u dnu. Da se izmeri „fi” muške alatke i proveri dužina. Za svega pedesetak dinara.
Jedna sredovečna dama čak je šokirala svoju prijateljicu, kada je rekla da joj trebaju dva komada! „Jedan je za Životu, a drugi... zini da ti kažem”, misteriozno je dodala.(Mondo)
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Tatoo
Moderator
Moderator
Tatoo


Broj poruka : 35
Godina : 57
Localisation : Kragujevac
Datum upisa : 18.07.2007

Erotski merač u Vrnjačkoj banji Empty
PočaljiNaslov: Re: Erotski merač u Vrnjačkoj banji   Erotski merač u Vrnjačkoj banji EmptyNed 22 Jul 2007, 09:16

Lauda ::
Jedna sredovečna dama čak je šokirala svoju prijateljicu, kada je rekla da joj trebaju dva komada! „Jedan je za Životu, a drugi... zini da ti kažem”, misteriozno je dodala.(Mondo)

e, jbg morao sam da bušim manju rupu. Života Erotski merač u Vrnjačkoj banji 277708
Nazad na vrh Ići dole
 
Erotski merač u Vrnjačkoj banji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljubav i sex-
Skoči na: