Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Zasto promjena?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Ironhide
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 13:35

Zasto ste obrisali svima korisnicke racune i promjenili mislim promjena je ok ali ste svima obrisali accounte!
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 13:42

Ironhide ::
Zasto ste obrisali svima korisnicke racune i promjenili mislim promjena je ok ali ste svima obrisali accounte!

Očito je neka greška u pitanju...
Ovaj forum postoji od 03. Novembra 2006. godine, a kako je na istom serveru verovatno je došlo do neke greške.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Ironhide
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 13:53

jao sorry onda nekuzim kak onda onaj forum nepostovi vise
Nazad na vrh Ići dole
*IGOR
Moderator
Moderator
*IGOR


Broj poruka : 51
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 13:58

Ironhide ::
Zasto ste obrisali svima korisnicke racune i promjenili mislim promjena je ok ali ste svima obrisali accounte!

OOOOOOO USTASO I TI SI OVDE,POGLEDAJ ONOG VUKA GORE.
JER VIDIS?
ZNAS STA TAJ VUK GOVORI?
POZOVITE DOKTORA USTASE SU BOLEST
Nazad na vrh Ići dole
Pabloo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Pabloo


Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:05

Igore čedo jebeni sisaj nam USTAŠKU kurčinu.ćelavi gade smrdljivi slinavi
Nazad na vrh Ići dole
Ironhide
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:08

Lauda Molim te riješi ovog igora stalno se svađao i na ostalim forumima lik nije normalan-

PS:Igore jebem ti ja majku u po usta opet počinješ na nacionalnoj osnovi jebot ti pas mater mrtvu
Nazad na vrh Ići dole
*IGOR
Moderator
Moderator
*IGOR


Broj poruka : 51
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:10

[quote=]Igore čedo jebeni sisaj nam USTAŠKU kurčinu.ćelavi gade smrdljivi slinavi[/quote]


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA EVO I DRUGI NIKLOFAN SE POJAVIJO.
GDE JE JEDAN TU JE I DRUGI,VAS DVOJE STE SIGURNO U SEMI.
OOOOOOO USTASE FURUNDZIJE KO CE PRVI DA PIJE MLEKO IZ DOLJNJE PIPE
Nazad na vrh Ići dole
*IGOR
Moderator
Moderator
*IGOR


Broj poruka : 51
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:11

JEBEM TI SAHOVNICU I TEBE ZAJEDNO SA SVIM USTASAMA.
MAMU TI JEBEM ONU ZVALAVU TO SI NASAO ZA AVTAR DA STAVLJAS TU BUDZAVU ZASTAVU,POKENJAM VAM SE NA NJU
Nazad na vrh Ići dole
Ironhide
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:12

DE KUZIS JEBEM TI JA MAJKU DOSADA SI VISE SAMO TU ZAJEBAVAS PREKO NETA MATER TI JEBEM DA TE DOHVATIM IMAM 18 GODINA DA ALI BI TI POLOMIO SVAKU KOST U TIJELU JEBO TE NIKOFIL U TA TVOJA USTA I PS: TVOJA MAMA CE NAM PITI IZ DOLJNJE PIPE

PS:Admini ovog foruma ja i smile jesmo Hrvati ali nismo nitkoga zajebavaali dok ovaj seljak nije dosao i poceo tak da se zna kad budete davali ban!
Nazad na vrh Ići dole
Pabloo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Pabloo


Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:12

koji je tebi kurac slinawi stvore?odjebi pizdune gadni.mi smo kolektivni jebači tvoje keve!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:16

Dečki svi ste dobrodošli, al malo smirite strasti, naročito na nacionalnoj osnovi.
Sloboda govora i sloboda mišljenja je dozvoljena, al bez vrijeđanja
Nazad na vrh Ići dole
Pabloo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Pabloo


Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:16

Kod:
JEBEM TI SAHOVNICU I TEBE ZAJEDNO SA SVIM USTASAMA.
MAMU TI JEBEM ONU ZVALAVU TO SI NASAO ZA AVTAR DA STAVLJAS TU BUDZAVU ZASTAVU,POKENJAM VAM SE NA NJU

gabore jedan debeli slinavi,to ću ti istetovirat na čelu kao pečat mater ti jebem buđavu.

Admin rekao si da nema VELIKIH slova,a gledaj ovog govneta kako piše.
Nazad na vrh Ići dole
*IGOR
Moderator
Moderator
*IGOR


Broj poruka : 51
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:16

TAKO JE VI MOZETE MENE DA DOHVATITE,UPRAVU STE,POTPUNO SE SLAZEM.
ALI ZA KURCINU MOZETE DA ME DOHVATITE,MAJKU VAM NA KOLAC ZAPALIJO Very Happy
A VAS NIKLOFANE ZAJEDNO SA MRTVACIMA ZAKOPAO TAKO ZIVE,I OSECO BI SE KAO Like a Star @ heaven JER SAM UCINIJO DOBRO DELO
Nazad na vrh Ići dole
Ironhide
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik



Broj poruka : 7
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:17

Pa kuzis lik ti je s tog foruma isto Bez Cenzure koji ocito vise nepostoji i otamo jos zajebava i vrijeda mi nismo nista rekli ustase cetnici ali ovaj lik je lud u tome je fora vidjeli ste kako je odmah napao a lik 24/7 provodi na forumima ima 27 god i jel to normalno?
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:20

Ironhide ::
Pa kuzis lik ti je s tog foruma isto Bez Cenzure koji ocito vise nepostoji i otamo jos zajebava i vrijeda mi nismo nista rekli ustase cetnici ali ovaj lik je lud u tome je fora vidjeli ste kako je odmah napao a lik 24/7 provodi na forumima ima 27 god i jel to normalno?

Stvar je rešena a ova tema neka ostane kao opomena da se ne može vređati druge na nacionalnoj i verskoj osnovi.

Hvala
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Pabloo
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Pabloo


Broj poruka : 9
Datum upisa : 17.07.2007

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:20

Kod:
ALI ZA KURCINU MOZETE DA ME DOHVATITE,MAJKU VAM NA KOLAC ZAPALIJO


bhahahaa kakve psovke.pa to može samo jedan seronja da kaže.maloumni glavati gabor pig
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? EmptyUto 17 Jul 2007, 14:22

Lauda ::
Ironhide ::
Pa kuzis lik ti je s tog foruma isto Bez Cenzure koji ocito vise nepostoji i otamo jos zajebava i vrijeda mi nismo nista rekli ustase cetnici ali ovaj lik je lud u tome je fora vidjeli ste kako je odmah napao a lik 24/7 provodi na forumima ima 27 god i jel to normalno?

Stvar je rešena a ova tema neka ostane kao opomena da se ne može vređati druge na nacionalnoj i verskoj osnovi.

Hvala

Molim i ostale da se uzdrže.
Tema je zaključana jer više ne govori o onome za šta je otvorena
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Zasto promjena? Empty
PočaljiNaslov: Re: Zasto promjena?   Zasto promjena? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zasto promjena?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...O FORUMU... :: O forumu-
Skoči na: