Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Prosto da čovek ne poveruje !!!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty
PočaljiNaslov: Prosto da čovek ne poveruje !!!   Prosto da čovek ne poveruje !!! EmptySre 23 Maj 2007, 22:11

Koliko dugo sam bio na NC znaju kaaa i balo...koliko napada i ružnih reči sam primio na samom forumu zna mnogo više ljudi...koliko prljavih i pretećih pp-a sam primio znam samo ja.
Hvala vam na druženju...
Nikoga neću moliti jer svi imamo izbor.
Ne verujem sada da je iko ikada shvatio ozbiljno sve prepiske koje su na NC upućivali razni tipovi lično meni i koje sam ja stoički primao...Ne tražim i nikada od vas neću tražiti da morate tako da primate bilo kakve provokacije od strane bilo kog Srbina kao što sam ih tada ja primao od raznih Hrvata.
Samo tri - četiri dana nisam bio ovde i nisam svestan šta se desilo...no to je stvar analize.
Pozdravljam sve dobronamerne koji su bili ovde i želeli da daju doprinos, takođe pozdravljam sve one koji su tu bili da bi bili, ovaj će forum živeti i dalje bez obzira da li se nekome to sviđa ili ne, ja ću sigruno odstraniti sve one koji su prekršili osnovna i malobrojna pravila foruma.
Ukoliko i bude malo utihnuo ovaj forum, to će biti samo do onog trenutka dok novi i svesni ljudi sa ovih prostora ne zažele da pišu BEZ CENZURE.
Takvih će uvek biti i kod vas i kod nas...
Žao mi je što su u vašim pogledima uključena samo ''kratka svetla'' izgleda da je mnogima pokvaren ablender pa ne mogu da prebace na ''duga'' SadSadSad
Svih pedesetak ustaša koji su obitavali (stalno ili povremeno) na NC nisu me uspeli odvratiti od ideje slobodne reči....koliko sam upravo shvatio vama nije to ideja nego da li je neko četnik ili nije...
Ja lično ovde ne podnosim radikale ali ih uvek saslušam i čak sam uredno član njihvoog foruma na kojem mogu saznati na koji način razmišljaju...i na kraju šta žele i šta im je cilj.
Isto tako...na NC sam takođe uvek analizirao šta žele extremi i ostali...
Ukoliko mislite da je samo vaša reč slobodna...DIVIM VAM SE.
Iskreno vam želim sve najbolje u životu

Lauda
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosto da čovek ne poveruje !!!   Prosto da čovek ne poveruje !!! EmptySre 23 Maj 2007, 22:43

Žao mi je lauda jer se sve raspalo...ja bum nastavil hodati na forum...
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosto da čovek ne poveruje !!!   Prosto da čovek ne poveruje !!! EmptySre 23 Maj 2007, 22:48

jura ::
Žao mi je lauda jer se sve raspalo...ja bum nastavil hodati na forum...

Ne treba da ti bude žao...
Ništa se nije raspalo...Ljudi moraju da shvate da ima i da će uvek biti i onih koji misle radikalno drugačije i onih koji su provokatori....
Forum će živeti sigurno jer ne zavisi od mene i od tebe veruj....dovoljan je samo jedan čovek koji želi da se bori za slobodnu reč i forum će živeti.
U svakom slučaju hvala ti što si tu.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosto da čovek ne poveruje !!!   Prosto da čovek ne poveruje !!! EmptyČet 24 Maj 2007, 00:45

Puno sreće.... 8)
Nazad na vrh Ići dole
kaaa
Član u razvoju
Član u razvoju
kaaa


Broj poruka : 209
Datum upisa : 05.01.2007

Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosto da čovek ne poveruje !!!   Prosto da čovek ne poveruje !!! EmptyPet 25 Maj 2007, 01:19

laudan, nikada mi nisi rekao tko ti na NC šalje prijeteće pp-e. da jesi, ja bih ga taj čas zbanirala.
za mene si ti uvijek bio i ostao čovjek i znam da ti je sloboda riječi iznad svega.
kao što znam da nisi nikakav četnik niti nešto slično.
isto tako znam da si na NC doživjeo sve i svašta i iskreno da kažem, divim ti se što si izdržao.
onog idiota kalnapila ja sam osobno zbanirala koji put na NC, ponekad i netko drugi. zasipao je spamom cijeli forum i to je razlog što se mene tiče.
na ovaj tvoj forum sam došla isključivo iz dva razloga:
radi meni dragih osoba koje su ovdje pisale i radi toga što se dugo znamo sa NC i uvijek si bio korektan i ok, pa je bio red da i ja budem takva.
oprosti, ja možda nemam tvoje živce niti tvoje strpljenje, proživjela sam sve i svašta, kada vidim onakve stvari kao nekidan padne mi mrak na oči i to za mene jednostavno nije dobro.
želim ti da ti sve ovo ne našteti tvom forumu i usput ti dajem mali savjet, koji vjerojatno nećeš poslušati:
bio srbin ili hrvat, tipovi poput kalnapila (a vidim da nije jedini ovdje takav) razjebat će svaki forum na koji dodju. i nikakva ideja slobodne riječi neće spasiti forum od toga da ne propadne.
još jednom, svako dobro.
vjerujem da se još čitamo.
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosto da čovek ne poveruje !!!   Prosto da čovek ne poveruje !!! EmptyPet 25 Maj 2007, 02:53

Poštovana kaaa,
čitaćemo se još vrlo dugo jer ja neću osustati od foruma i njegovih normi....
može mi se desiti da ne budem tu i da ne reagujem na vreme, može mi se desiti i da budem malo pristrasan, ali nikada bitangama nisam dao da rasturaju ono što stvaram....neću ni sada.
Najiskrenijeg sagovornika u trenutcima kada sam bio u pravu imao sam u tebi, najžešćeg protivnika kada si mislila da nisam u pravu imao sam u tebi i oboje sam poštovao i uvek ću.
Trenutno sam preopterećen poslom kao i balo, njega pozdravi i pitaj ga da sli se seća kada sam mu rekao da je privatni posao ustvari kulučenje ....
He he he samo neka rinta možda i zaradi jednu šestinu od svega što je uložio a živce nikada vratiti neće Razz:P:P
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
FRFE
Član u razvoju
Član u razvoju
FRFE


Broj poruka : 297
Datum upisa : 29.04.2007

Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosto da čovek ne poveruje !!!   Prosto da čovek ne poveruje !!! EmptyPet 25 Maj 2007, 23:21

Lauda brate podrzavam tvoje stavove u potpunosti i razumem ih.

Slazem se da je ovo BEZ CENZURE i da tako treba i da ostane.

Ko ne moze nesto da cita neka jednostavno ne cita.

Ni ja se ne slazem sa pisanjem mnogih Hrvata ovde,ne salzem se ni sa pisanjem (nacinom pisanja) ovog mog Srbina,ali ovo je ipak BEZCENZURE i to je to.

Ko je nesto strasno pretrpeo ,neka ne misli da drugi nisu ,isto to i mozda gore.
Zato ucimo se SLOBODI GOVORA i ucimo da trpimo jedni druge.

p.s.brate Lauda ja sam radikal 8)
Nazad na vrh Ići dole
macvanin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
macvanin


Broj poruka : 30
Datum upisa : 11.09.2009

Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosto da čovek ne poveruje !!!   Prosto da čovek ne poveruje !!! EmptySub 12 Sep 2009, 12:10

Koliko vidim "gospoda" iz Hrvatske i dalje imaju problem - zašto administrator toleriše avatar koji je ovde postavljen - radi se o HOS-u?Ljudi koji su do te mere opterećeni prošlošću i mržnjom prema svemu što je srpsko,a to se vidi i iz najnovijih dogadjaja sa ekskurzije beogradskih matematičara u Pragu,bi trebali da se leče.Tolerancija prema njima ima svoje granice i to bi trebalo da shvate.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty
PočaljiNaslov: Re: Prosto da čovek ne poveruje !!!   Prosto da čovek ne poveruje !!! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prosto da čovek ne poveruje !!!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...O FORUMU... :: O forumu-
Skoči na: