Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Masovna tučnjava u Vukovaru

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost




Masovna tučnjava u Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Masovna tučnjava u Vukovaru   Masovna tučnjava u Vukovaru EmptyPon 27 Nov 2006, 23:24

Masovna tučnjava između kadetskih i juniorskih momčadi Vuteksa i osječkog Metalca, ali i drugih osoba, njih stotinjak, dogodila se nakon nedjeljne utakmice u Vukovaru.

Branio dijete
Trpjeli smo uvrede s tribina, kao i psovanje "ustaške majke" tijekom utakmice. Incident se dogodio kad je jedan moj igrač pri izlasku s terena skinuo naš klupski dres ispod kojeg je bio dres hrvatske nogometne reprezentacije, na što je mališan srpske nacionalnosti rekao da je to provokacija. Tada je nepoznati muškarac 30-ih godina preskočio ogradu i naše drugo dijete, Sašu Brkića (16), šakom udario u nos ogorčen je Miro Samardžić, trener juniora Metalca.
Bio je to, nastavlja, signal za tučnjavu koja je trajala gotovo 20 minuta.
Udario sam tog čovjeka, štitio sam svoju djecu, njih oko 40, a bili su i neki roditelji na tribinama. Zamislite kako je Sašinom ocu bilo gledati da mu tuku sina! Provociranje uoči, tijekom ili nakon oba susreta nije nam padalo na pamet, uostalom, inače igramo u crnim dresovima, ali ovaj smo put namjerno to izbjegli i došli s narančastom opremom. Mi smo se samo branili, ali ako ja u svojoj samostalnoj Hrvatskoj, za koju sam se borio, još moram paziti kako roditeljima vratiti djecu i živi i zdravu kućama, onda smo daleko dogurali! ističe Samardžić.
Dodaje kako bi, da se to i ponovi, opet učinio isto braneći svoju djecu.
Policija je, kaže, naknadno došla i sastavila zapisnik, a prisutni, čini se, nisu htjeli otkriti identitet napadača na dijete, koji je sve i zakuhao.

Skupljanje podataka
Inače, nastavio je naš sugovornik, prije tri godine Metalac je pozvao i ugostio na igralištu Bikara upravo vršnjake iz Vuteksa, kad još nitko nije htio s njima ni igrati.
Policija još skuplja informacije, a iz uprave Vuteksa najavljuju sljedećih dana i službeno priopćenje kluba.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Masovna tučnjava u Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Masovna tučnjava u Vukovaru   Masovna tučnjava u Vukovaru EmptyPon 27 Nov 2006, 23:38

Ništa novo niti neobično za ovaj dio Lijepe naše. Redovito na utakmicama vlada zategnuta atmosfera.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Masovna tučnjava u Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Masovna tučnjava u Vukovaru   Masovna tučnjava u Vukovaru EmptyPon 27 Nov 2006, 23:43

I ne znam samo zašto policija nije bila tamo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Masovna tučnjava u Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Masovna tučnjava u Vukovaru   Masovna tučnjava u Vukovaru EmptyČet 14 Dec 2006, 15:02

Tučnjava zbog djevojke postala međunacionalni sukob
U srednjoj školi potukli su se učenici zbog djevojke. Da se ne radi o vukovarskoj školi i učenicima hrvatske nacionalnosti s jedne, a srpske s druge strane, na ovu bi vijest malo tko obratio pažnju. Više u video prilogu.
Tučnjava u vukovarskoj školi Trajanje: 01:30 Masovna tučnjava u Vukovaru Hr_video_go2
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Masovna tučnjava u Vukovaru Empty
PočaljiNaslov: Re: Masovna tučnjava u Vukovaru   Masovna tučnjava u Vukovaru Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Masovna tučnjava u Vukovaru
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vandalizam u Vukovaru

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Ljudi i događaji-
Skoči na: