Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“ Empty
PočaljiNaslov: Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“   Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“ EmptyPet 24 Nov 2006, 17:01

Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“

Spremite se za muzički vremeplov

Popularni hrvatski pevač Boris Novković će u okviru muzičke turneje „Mojih prvih dvadeset“ večeras u Beogradu održati koncert u Centru „Sava“.

- Turneja, kao i koncert u Beogradu, obeležava dvadeset godina bavljenja muzikom. Turneju sam zamislio kao zajedničko slavlje u pet najznačajnijih gradova u kojima sam gradio muzičku karijeru, to su Zagreb, Beograd, Skoplje, Ljubljana i Sarajevo. Zagreb i Beograd su za mene dva najznačajnija grada - priča Boris i dodaje da je za koncert u Beogradu spremio mnoštvo iznenađenja.

- Moji muzičari i ja smo spremili set pesama koje dugo nisam pevao kod vas u Srbiji. Prošetaćemo se kroz moj muzički opus. Očekujem da će koncert biti mnogo bolji od prošlogodišnjeg. Produkcijski će biti definitivno bolji - bina, osvetljenje i ozvučenje će biti na višem nivou nego što je bilo na koncertu u Zagrebu. Za svaku pesmu sam napravio prateće spotove koji su u skladu sa tekstovima. Nastupiće i jedan gost, ali neću otkriti ko je u pitanju, neka to bude iznenađenje. Pričalo se da će moj gost biti Severina, ali neće - kaže Boris Novković za kraj razgovora.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“   Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“ EmptyPet 24 Nov 2006, 17:57

znam ja koji će mu gost biti .... pirat Milo Đukanović s gusle pa kad ga Milo(клиз)zagusla biće bežt'e ljudi kojekuda Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“   Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“ EmptyPet 24 Nov 2006, 23:39

Od svih pjevača iz Hrvatske, baš Novković? Laughing
Jao, katastrofe. Njega ni Severina ne bi spasila... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“   Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“ Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Boris Novković večeras peva u Centru „Sava“
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Preminuo Boris Dvornik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Muzika-
Skoči na: