Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Internet zarada - Moje isplate sve govore !

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
kubanac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
kubanac


Broj poruka : 1
Datum upisa : 09.02.2007

Internet zarada - Moje isplate sve govore ! Empty
PočaljiNaslov: Internet zarada - Moje isplate sve govore !   Internet zarada - Moje isplate sve govore ! EmptyNed 11 Mar 2007, 05:57

Kao jednom od “najstarijih” i najuspesnijih clanova Goden Cash Cluba sa prostora EX YU zadovoljstvo mi je da vam ponudim jedan ovakav posao! Posle sest meseci neprestanog rada u ovom timu mogu da potvrdim misljenje od pocetka a to je da trenutno verovatno nema boljeg i postenijeg sistema zarade na internetu! Konkurencija pokusava da nas ukloni sa trzista, ali istina samu sebe brani !!!

U pitanju je program koji se zove Golden Cash Club !!!
On nam omogucava postepen rast zarade od koje 40% izdvajamo za kupovinu akcija i deonica raznih kompanija i projekata (60% ide direktno nama na racun). Kupovinom akcija i deonica firmi i kompanija za sta, bar vecina nas, nismo sposobni jer nemamo pocetni capital (Golden Cash Club nam omogucava da dodjemo do tog pocetnog kapitala) mi se prikljucimo drustvu investitora koji su ceo sistem i stvorili.

Ja se ovde ne oslanjam na price drugih ljudi i ne prepricavam nesto sto sam cuo od drugih !!!!!!!!!
Ovo sam licno ja, Ivan Markovic, sa SVOJIM isplatama koje mozete i sami pogledati na nasem forumu.

Junior 1 isplate :

http://www.betterlife.co.yu/phpBB2/viewtopic.php?t=72

Na prethodnom linku mozete pogledati moje 32 isplate u Junioru 1 !!!
Vecina njih je u protekla dva meseca !!!


Junior 2 isplate :

http://www.betterlife.co.yu/phpBB2/viewtopic.php?t=213

Na ovom linku mozete pogledati moje 2 isplate u Junior 2 !!!

Ovaj novac sam prebacio na tekuci racun u Intesa banci u Srbiji preko registrovane menjacnice koja se time bavi sto dovoljno govori o legalnosti celog procesa (link menjacnice : http://www.virtual-exchange.co.yu mozete proveriti gde je registrovana i sve ostalo sto vas zanima ).Dakle, ovaj novac zaista imam u rukama i ne radi se ni o kakvoj virtuelnoj zaradi. Naravno, mozete prebaciti novac na bilo koji tekuci racun, u bilo kojoj od banaka, u bilo kojoj zemlji!!!Pomenuta menjacnica radi samo u Srbiji ali postoje i vrlo jednostavni nacini u svom drzavama sveta pa naravno i na celom EX YU prostoru.

DO KRAJA MARTA KRECU UPLATE PREKO : VISA KARTICA, MASTER KARTICA, MONEYBOOKERS-a, WESTERN UNIONA………….

Na forumu, na kome sam postavio svoje isplate, mozete pogledati i isplate jos nekih clanova Golden Cash –a ako zelite.

Da ovo nisu prazne price mozete se uveriti ako dodjete na konferenciju koju imamo svakog dana u 21h. Ja sam licno jedan od prezentatora na online konferencijama. Prisustvo konferenciji vas ne obavezuje i mozete slobodno poslusati i dati svoj sud o tome vredi li raditi Golden Cash ili ne.

Ne zelim konkretno da pisem o sistemu jer sve mozete saznati na online konferencijama koje su otvorene i dostupne svima i to bez ikakvih obaveza.

Radi se o necemu sto je novina ne samo za nas sa ovih prostora vec uopste na internetu i neke stvari se kroz tekst ne mogu objasniti. Upravo iz tog razloga su konferencije uzivo jer se neke stvari moraju verbalno objasnjavati. Na prezentaciji mozete pitati sta god zelite putem mikrofona ili pisati na chatu. Tamo cete dobiti odgovor na svako pitanje!!!

Posebno zelim da ukazem na to da Golden Cash Club nije jos jedna “piramida” u nizu !!!
Svakom pojedincu je omoguceno da nezavisno napreduje i zaradjuje bez obzira da li je usao u sistem pre nedelju dana ili pre sest meseci !!!
Ja sam zaradio vise od ljudi koji su usli u sistem pre mene i to je dovoljan dokaz moje price !

KAKO DOCI NA ONLINE KONFERENCIJU ???

Da biste prisustvovali potrebno je da kliknete na link ispod ovog teksta i tada cete prvi put downloudovati ulaz u konferenciju (svega oko 300Kb).

http://www.hotconference.com/software/conference.php?id=36141381

NAPOMENA: Ovo nije nikakav virus vec profesionalni program za poslovne online sastanke. Apsolutno je bezbedan !!!

Kada pokrenete program pojavice se prozorcic u kome trebate samo upisati ime :

Vase ime – Kubanac

Molim vas da obavezno stavite iza vaseg imena crticu i nastavak iza crtice npr: Pera Peric - Kubanac (Kubanac je potrebno da bi se znalo preko koga ste dosli na konferenciju, ali nemate nikakvih obaveza zbog toga)

Zatim kliknite OK i pristupili ste !!!

KONFERENCIJE SU SVAKOG DANA U 21h !!! SVE JE UZIVO !!!

Ako zelite da me kontaktirate na neki drugi nacin mozete na skype ili mobilni telefon.
Skype : kubanac1982
Mob : +38163 468 476

P.S. Nadam se da cete bar doci da poslusate. Nadam se da cete dati sebi prostora da cujete koliko god skepticni bili !!!
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Internet zarada - Moje isplate sve govore ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Internet zarada - Moje isplate sve govore !   Internet zarada - Moje isplate sve govore ! EmptyNed 11 Mar 2007, 19:10

Kubanac, pošto ova tema ima na dva foruma ja ću jednu obrisati jer je to protiv pravila foruma, nadam se da razumeš.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
Internet zarada - Moje isplate sve govore !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Energetska sigurnost ili zarada od prodaje NIS-a
» Grid - Internet nove generacije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: Kompjuteri i internet :: Ostalo-
Skoči na: