Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:28

slabo zovete da bi ih bilo više ...ne valja jedan smajlić Crying or Very sad


,>


Poslednji izmenio dana Sub 11 Nov 2006, 23:29, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:28

Već ćemo se mi putem neta upoznat. Twisted Evil Osobno nikog ne poznam, tko ovdje posta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:30

susjeda ::
slabo zovete da bi ih bilo više ...ne valja jedan smajlić Crying or Very sad


,>
susjedo kada postaš smajlić moraš napraviti razmak pirat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:31

gradski-seljak ::
Već ćemo se mi putem neta upoznat. Twisted Evil Osobno nikog ne poznam, tko ovdje posta.

ne poznam ni ja, al vas ni preko neta nisam upoznala Crying or Very sad Sjećam se tvog nicka i ništa više...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:33

vas dvoje,ne bi li bilo lepo da imate avatar bilo kakav cat
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:35

Ma kad sam napisao da ćemo se preko neta upoznat, mislio sam preko postova, a sad si mi dala razmišljanje Crying or Very sad mislim da znam, al opet nisam siguran. Ja nick zadržao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:37

Kokalo ::
vas dvoje,ne bi li bilo lepo da imate avatar bilo kakav cat

tek sam stigla i ne znam koliko ću se zadržati ovdje...ima vremena za avatar Smile
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:38

gradski-seljak ::
Ma kad sam napisao da ćemo se preko neta upoznat, mislio sam preko postova, a sad si mi dala razmišljanje Crying or Very sad mislim da znam, al opet nisam siguran. Ja nick zadržao Very Happy

nisam ni ja na drugo upoznavanje mislila nego preko neta...
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:39

Nebitno...sloboda vam je potpuna...možete postaviti avatar a možete pisti i bez njega...kako vam je volja, takođe za avatar možete postaviti šta god želite Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:39

susjeda ::
Kokalo ::
vas dvoje,ne bi li bilo lepo da imate avatar bilo kakav cat

tek sam stigla i ne znam koliko ću se zadržati ovdje...ima vremena za avatar Smile
a nećeš sigurno odmah otići,zato odmah u akciju Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:39

Kokalo ::
vas dvoje,ne bi li bilo lepo da imate avatar bilo kakav cat



Vidi, vidi!! Jel ti to misliš dvoje zajedno na jednom.??? cat :joker: Very Happy Il svaki posebno????
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:40

Lauda ::
Nebitno...sloboda vam je potpuna...možete postaviti avatar a možete pisti i bez njega...kako vam je volja, takođe za avatar možete postaviti šta god želite Smile

Večer Lauda Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:41

Lauda ::
Nebitno...sloboda vam je potpuna...možete postaviti avatar a možete pisti i bez njega...kako vam je volja, takođe za avatar možete postaviti šta god želite Smile
ma sve je to okej džo ne teram ja nikoga da postavi avatar ali je ipak lepše sa avatarom zar ne lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:42

Kokalo ::
susjeda ::
Kokalo ::
vas dvoje,ne bi li bilo lepo da imate avatar bilo kakav cat

tek sam stigla i ne znam koliko ću se zadržati ovdje...ima vremena za avatar Smile
a nećeš sigurno odmah otići,zato odmah u akciju Twisted Evil


neću odmah otići. nekako mi se sad ne traži avatar Arrow
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:47

Dobro vam veče ikskjuz mi što nisam prvo to rekao Arrow
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:48

Lauda ::
Dobro vam veče ikskjuz mi što nisam prvo to rekao Arrow
ma daj bre sve je ok 8)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:49

Ajde ljudi pozdrav, laku noć dolzi mlađa ekipa pa moram prepustiti mjesto. A i Big B. još malo!!!!!! tongue
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:51

gradski-seljak ::
Ajde ljudi pozdrav, laku noć dolzi mlađa ekipa pa moram prepustiti mjesto. A i Big B. još malo!!!!!! tongue

Laku ti noć i uživaj... ja moram raditi još 20
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:52

Kokalo ::
Lauda ::
Dobro vam veče ikskjuz mi što nisam prvo to rekao Arrow
ma daj bre sve je ok 8)

ne brek'i molim te Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:53

gradski-seljak ::
Ajde ljudi pozdrav, laku noć dolzi mlađa ekipa pa moram prepustiti mjesto. A i Big B. još malo!!!!!! tongue

laka ti no'! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptySub 11 Nov 2006, 23:59

jel se netko iynenadio Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptyNed 12 Nov 2006, 00:01

utekli svi 50
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptyNed 12 Nov 2006, 02:48

susjeda ::
utekli svi 50

Morao sam hitno na posao pig izinite 11
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Gost
Gost




Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptyNed 12 Nov 2006, 13:57

Dobar dan svima, kolko nas ima!!! I gostu dobar dan Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 EmptyNed 12 Nov 2006, 19:02

Dobro veče bounce
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
Sponsored content





Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?   Dobro jutro, dan, veče...šta se radi? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dobro jutro, dan, veče...šta se radi?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 39Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 20 ... 39  Sledeći
 Similar topics
-
» brbljajte ovdje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: ...OPŠTI FORUM... :: Prijatelji-
Skoči na: