Bez cenzure
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bez cenzure

Forum za slobodu reči
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 RAM i grafika?

Ići dole 
AutorPoruka
Lauda
Prijatelj foruma
Lauda


Broj poruka : 10774
Datum upisa : 03.11.2006

RAM i grafika? Empty
PočaljiNaslov: RAM i grafika?   RAM i grafika? EmptyNed 25 Feb 2007, 00:01

RAM i grafika? Tehnikamarkowl1
RAM i grafika?

Na jednoj konfiguraciji (koja na sreću nije moja), pojavljuju se razne crtice i tačkice pri čemu se gubi oštrina slike na monitoru. Probao sam na dva monitora (LCD i CRT) i u oba slučaja je isto. Problem je počeo da se dešava negde između instalacije Service Packa 2 i novih drajvera za grafičku kartu, pa verujem da u tome ima nešto. Stavio sam drugu (stariju) karticu unutra (bez drivera) i problema nije bilo... I da, problematična konfiguracija se sastoji od P4 2.8 GHz, 2x256 Mb DDR400 Ram-a, MBO Intel Rock Lake 865PERL, Radeon 9600, 256 Mb. Unapred zahvalan.

Problem koji je opisan se odnosi na RAM memoriju grafičke kartice. Jedini način da se ovaj problem prevaziđe jeste zamena grafičke kartice drugom. Sa druge strane, bilo bi vam možda mudrije da se strpite još oko mesec dana s nekim privremenim rešenjem jer će se na tržištu, nadamo se, pojaviti cenovno pristupačniji modeli bazirani na G80 i R600 grafičkim procesorima, čime ćete se uključiti u novi, DX10 svet. Ako su problemi baš veliki i morate menjati grafičku karticu, preporučujemo vam 7600 GS ili GT serije grafičkih kartica. Odluka je na vama.
Nazad na vrh Ići dole
https://bezcenzure.forumsr.net
 
RAM i grafika?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Bez cenzure :: Kompjuteri i internet :: Problemčići i rešenja-
Skoči na: